Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Ventspils domes administrācija” Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļas, Būvniecības administratīvā inspekcija parakstījusi aktu par objekta “Ražošanas un biroja ēkas jaunbūve Ganību ielā 99, Ventspilī” pieņemšanu ekspluatācijā.

Nolūkā turpināt attīstīt jaunu un mūsdienu prasībām atbilstošu uzņēmējdarbības infrastruktūru Ventspilī, kā arī veicināt videi draudzīgu un ilgtspējīgu teritoriālo izaugsmi, Ganību ielā 99 tiek veikta jaunas ražošanas ēkas un publiska auto stāvlaukuma būvniecība. Projekta īstenošanas rezultātā ir tapusi jauna ražošanas ēka 2’400 m2 platībā un sakārtota ēkai pieguļošā teritorija - izbūvēts publisks auto stāvlaukums 32 automašīnām Ganību ielā 99. Šobrīd Krustkalna ielā 6 turpinās būvniecības darbi pie publiska auto stāvlaukuma 97 automašīnām izbūves. Investējot teritorijas attīstībā, plānots veicināt ap 50 jaunas darba vietas.

Ražošanas ēku nomās uzņēmums SIA “Aspired”, kas atklātā izsolē ieguva nomas tiesības. SIA “Aspired” specializējies inženiertehnisko risinājumu izstrādē, kas ražotnē nodrošinās pilnu ražošanas pakalpojumu ciklu, sākot no modeļa izstrādes pēc klienta sniegtajiem paraugiem vai rasējumiem, līdz gatava produkta piegādei. Viens no jaunākajiem produktiem, ko uzsācis ražot SIA “Aspired”, ir mazākie gaisa kvalitātes sensori Airvalent, kas mēra CO2 līmeni, gaisa mitrumu un temperatūru.

Būvniecības ierosinātājs ir Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils osta”, pasūtītāja funkcijas veic Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils Komunālā pārvalde”.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: