Tēma: Ražošana

 • "Diana sveces" apgrozījums pērn audzis par 49,8% 1

  Sveču ražotājs SIA "Diana sveces" pagājušajā gadā strādāja ar 17,619 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 49,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga 2,4 reizes un bija 3,39 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

 • "HansaMatrix" sasniedzis vēsturiski augstāko ceturkšņa pārdošanas apjomu 3

  Augsto tehnoloģiju uzņēmuma "HansaMatrix" koncerns šā gada pirmajā ceturksnī sasniedzis vēsturiski augstāko ceturkšņa pārdošanas apjomu - 9,635 miljonus eiro, kas ir 60% pieaugums pret 2022. gada pirmo ceturksni, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai "Nasdaq Riga" par 2023. gada pirmā ceturkšņa konsolidēto starpperioda finanšu pārskatu.

 • Saņem pasūtījumu aerokosmosa nozarei 0

  Augsto tehnoloģiju uzņēmums HansaMatrix saņēmis apjomīgu pasūtījumu 4,4 miljonu ASV dolāru vērtībā no aerokosmiskās rūpniecības nozares klienta. Pasūtījuma izpilde plānota Ventspilī un prasīs jaunu darba vietu radīšanu, tostarp augsto tehnoloģiju inženierus un citus speciālistus, līdz ar to – ciešāku sadarbību ar VeA.

 • Saražots par 34% vairāk nekā pērn 4

  Lai arī šī gada otrajā ceturksnī apstrādes rūpniecības saražotā apjoms nedaudz atpalika no pirmā ceturkšņa rezultātiem, pirmā pusgada rezultāti pārsniedz pagājušajā gadā šajā pašā laika posmā iespēto.

 • Būvēs infrastruktūru dzeramā ūdens eksportam 5

  Ventspils brīvostas pārvalde ir noslēgusi līgumu par apbūves tiesību ar uzņēmumu SIA ''BLNC'', kurš plāno Ventspilī investēt līdz 25 miljoniem eiro un būvēt dzeramā ūdens uzkrāšanas termināli un eksporta infrastruktūru. Līgums noslēgts par aptuveni 7,1 hektārus lielu zemesgabalu Ventspilī, P.Stradiņa ielā 20.

 • Būvēs jaunu ražošanas ēku 9

  Ostu likuma grozījumu spēkā stāšanās ļāvusi Ventspils brīvostas valdei lemt par labu jauna ražošanas ēkas būvniecības projekta īstenošanai Ventspils brīvostas teritorijas lidostas industriālajā rajonā. Tuvākajā laikā plānots noslēgt vienošanos ar pašvaldību par zemes gabala valdījuma maiņu, kas ļaus pašvaldībai projektu īstenot.

 • Būvēs jaunu ražošanas ēku 35

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome nolēma atbalstīt projekta ''Ražošanas ēkas un publiska auto stāvlaukuma izbūve Ganību ielas industriālajā zonā, Ventspilī'' iesniegšanu Centrālai finanšu un līgumu aģentūrai (CFLA), kas ir Eiropas Savienības līdzfinansētu projektu realizācijas sadarbības partneris no valsts puses.

 • Ventspils šokolāde paliks veikalos 9

  Līdz ar karadarbību Ukrainā un visaptverošajām sankcijām pret Krievijas biznesu, tā īpašniekiem un šīs valsts produkciju ventspilniekus uztrauc, kas notiks ar šokolādes fabriku Pobeda Confectionery, kas pieder Muravjovu ģimenei no Krievijas.

 • «Trempel» iesoļo lielajā dzīvē 0

  Pirms vairāk nekā trīs gadiem izveidotais Ventspils uzņēmums SIA Trempel izaudzis no idejas līdz reālai ražošanai un eksportam. Ērti apģērbu un aksesuāru pakaramie, kas izgatavoti no ekoloģiska materiāla, no Ventspils nonāk dažādās pasaules vietās.

 • Durvis vēra jauna, mūsdienīga ražotne 1

  Ventspils lidostas rūpnieciskajā zonā, Ganību ielā 103 svinīgi tika atklāta SIA ULTRAPLAST EU jaunā polikarbonāta plākšņu un piederumu ražotne. Ražošanas ēka būvēta pēc Ventspils brīvostas pārvaldes pasūtījuma, attīstot Ventspils industriālo parku.

 • Atklāta jauna polikarbonāta plākšņu ražošanas rūpnīca 3

  Ventspils brīvostas industriālajā teritorijā Ganību ielā 103 svinīgi tika atklāta jaunā polikarbonāta plākšņu un piederumu ražotne ULTRAPLAST EU, kurā šobrīd īstenots pirmais ražošanas attīstības posms un strādā 32 darbinieki. Ražošanas ēka būvēta pēc Ventspils brīvostas pārvaldes pasūtījuma, attīstot Ventspils industriālo parku.

 • Atklās polikarbonāta lokšņu ražotni 1

  Piektdien, 17. septembrī, Ventspils brīvostas industriālajā teritorijā Ganību ielā 103 svinīgi tiks atklāta jaunā polikarbonāta plākšņu un piederumu ražotne ULTRAPLAST EU, kurā šobrīd jau īstenots pirmais ražošanas attīstības posms un strādā 32 darbinieki.

 • Atver nākotnes iepakojuma ražotni 12

  Jau šogad Ventspilī sola vērt vaļā jaunu ražotni, kurā ražos kafijas glāzītes no pārstrādātas plastmasas un kas nākotnē varētu nodrošināt ventspilniekiem 150 jaunas darba vietas. Investors sola, ka pirmajos četros gados ražošanā ieguldīs vairāk nekā 34 miljonus eiro. Vakanču pretendentus aicina iesniegt CV.