Tēma: Uzņēmumi

 • TestDevLab arī Spānijā 0

  Latvijā dibinātais starptautiskais IT uzņēmums TestDevLab Spānijas pilsētā Malagā ir oficiāli atklājis savu ceturto starptautisko biroju. Šobrīd Spānijā strādā 12 no uzņēmuma vairāk nekā 500 darbiniekiem.

 • Noskaidros labāko tirgotāju 2

  Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS) organizē ikgadējo konkursu ''Latvijas Labākais tirgotājs''. Konkursa mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, - motivējot apkalpojošā personāla individuālo ieguldījumu.

 • Ventspilnieki testē visā pasaulē 0

  Viens no veiksmīgajiem Ventspils informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) uzņēmumiem TestDevLab pārliecinoši iekaro ārvalstu tirgus. Pagājušajā nedēļā uzņēmums atklāja šogad jau trešo ārvalstu biroju – šoreiz Lietuvā. Lietuvas biroja vadītājs Vitauts Mereckis (no kreisās) un TestDevLab sabiedrisko attiecību vadītājs Kristaps Skutelis testē darba vidi jaunajā birojā Viļņā.

 • TestDevLab atver biroju Igaunijā 0

  Latvijā aizsāktais starptautiskais IT uzņēmums TestDevLab ir oficiāli atklājis biroju Igaunijas pilsētā Tartu. Šajā birojā strādā 18 no uzņēmuma vairāk nekā 550 darbiniekiem un biroja izveide ļaus palielināt darbinieku skaitu Igaunijā.

 • Būvēs infrastruktūru dzeramā ūdens eksportam 5

  Ventspils brīvostas pārvalde ir noslēgusi līgumu par apbūves tiesību ar uzņēmumu SIA ''BLNC'', kurš plāno Ventspilī investēt līdz 25 miljoniem eiro un būvēt dzeramā ūdens uzkrāšanas termināli un eksporta infrastruktūru. Līgums noslēgts par aptuveni 7,1 hektārus lielu zemesgabalu Ventspilī, P.Stradiņa ielā 20.

 • Ekonomika un bizness jaunos apstākļos 2

  Koncertzālē Latvija, skanot ērģelēm, vakar tika atklāts Kurzemes biznesa forums. Izskanot vienotam sauklim – Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai, uzņēmēji un eksperti dalījās ar savu pieredzi, izmantojot inovācijas jaunajos tirgus apstākļos.

 • Ventspils – uzņēmumiem draudzīgākā pašvaldība 2

  Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība, Junior Achievement Latvia un sabiedriskās domas pētījuma centru SKDS pasniedza Uzņēmumiem draudzīgākās pašvaldības balvas trīs augstāk novērtētajiem pretendentiem kategorijās Uzņēmumiem draudzīgākā valstspilsēta 2022 un Uzņēmumiem draudzīgākais novads 2022.

 • "TestDevLab" piedāvā ISO standartu konsultācijas 0

  Latvijas IT uzņēmums TestDevLab uzsācis piedāvāt ISO standartu konsultācijas – speciālisti palīdzēs uzņēmumiem izvēlēties biznesa vajadzībām atbilstošāko ISO sertifikāciju, kā arī sagatavot uzņēmuma procesus un dokumentāciju standartu prasību ieviešanai un nodrošināt darbinieku apmācību.

 • Atklās polikarbonāta lokšņu ražotni 1

  Piektdien, 17. septembrī, Ventspils brīvostas industriālajā teritorijā Ganību ielā 103 svinīgi tiks atklāta jaunā polikarbonāta plākšņu un piederumu ražotne ULTRAPLAST EU, kurā šobrīd jau īstenots pirmais ražošanas attīstības posms un strādā 32 darbinieki.

 • Bezdarba līmenis Ventspilī – 5,3% 9

  Saskaņā ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) datiem reģistrētais bezdarbnieku skaits Ventspils pilsētā nedēļas laikā samazinājies par 25 un ir 1051 cilvēki. Savukārt NVA vakanču datubāzē reģistrētas 209 aktuālas vakances.

 • "TestDevLab" oficiāli atklāj jauno Ventspils biroju 7

  Latvijas IT uzņēmums TestDevLab augustā oficiāli atklāja savu jauno biroju Ventspilī. Tajā modernos un ērtos apstākļos strādā jau 49 darbinieki un plašās aptuveni 900 m2 platības telpas ļauj vēl palielināt komandu.

 • Labākā tirgotāja balvas saņem vairāki Ventspils uzņēmumi 5

  Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) un Latvijas pašvaldību savienība (LPS) tradicionāli ik gadu izvērtē iedzīvotāju apkalpošanas kvalitāti un daudzveidību, atzīmējot labākos tirdzniecības nozares uzņēmumos.

 • Pakalpojumus sāk piedāvāt dizaina darbnīca «RADE» 4

  No 1. jūnija nodibinājuma ''Ventspils Augsto tehnoloģiju parks'' telpās, iepriekš piesakoties, ikvienam interesentam ir iespēja izmantot Ventspils dizaina darbnīcas ''RADE'' iekārtas un pakalpojumus. Līdz novembrim iekārtu izmantošana būs bez maksas, klientiem pašiem nodrošinot savus materiālus.