Tēma: Uzņēmumi

 • Vizītē ieradās Latvijas mikroshēmu nozares pārstāvji 0

  Ventspili apmeklēja delegācija no mikroshēmu pusvadītāju ekosistēmas nozares, lai iepazītos ar pilsētas piedāvātajām iespējām šīs nozares attīstībai. Delegācijas sastāvā bija pārstāvji no vadošajiem uzņēmumiem un nozares asociācijām.

 • Izstrādāta digitālā platforma “Upprint studio” 0

  Ventspilī darbojošais drukas uzņēmums SIA “TechGym” izstrādājis digitālu platformu “Upprint studio”, kurā ikviens interesents var radīt savu unikālo dizainu, veidojot personalizētus produktus.

 • Aicina uzņēmumus organizēt digitālās pilnveides kursus saviem darbiniekiem 0

  Ventspils Digitālais centrs piedāvā plašu neformālās izglītības kursu klāstu uzņēmumiem, iestādēm un organizācijām, kas palīdzēs uzlabot darbinieku digitālās prasmes un darba efektivitāti. Kursi ir pielāgoti dažādiem sagatavotības līmeņiem, sniedzot iespēju apgūt pašus pamatus vai pilnveidot esošās zināšanas. Apmācības iespējams organizēt gan attālināti, gan klātienē.

 • Godināti Ventspils lielākie nodokļu maksātāji 0

  Piektdien, 26. aprīlī, svinīgā ceremonijā zinātnes centrā VIZIUM, Ventspilī tika godināti komersanti, kas 2023. gadā veikuši lielākos iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksājumus par Ventspilī deklarētajiem darbiniekiem, kā arī lielākās nekustamā īpašuma nodokļa iemaksas Ventspils valstspilsētas pašvaldības budžetā.

 • "Bucher Municipal" apgrozījums pērn pieaudzis par 15,7% 11

  Ielu tīrāmo mašīnu ražotājas SIA "Bucher Municipal" apgrozījums pagājušajā gadā bija 96,021 miljons eiro, kas ir par 15,7% vairāks nekā 2022. gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga 2,9 reizes un bija 2,526 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

 • Ekspluatācijā nodota jaunbūve Ganību ielā 99 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Ventspils domes administrācija” Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļas, Būvniecības administratīvā inspekcija parakstījusi aktu par objekta “Ražošanas un biroja ēkas jaunbūve Ganību ielā 99, Ventspilī” pieņemšanu ekspluatācijā.

 • Digitālais centrs aicina uz Tehnoloģiju pēcpusdienu ''Google profils uzņēmumiem'' 0

  Ventspils Digitālais centrs aicina topošos un esošos uzņēmējus piedalīties Tehnoloģiju pēcpusdienā “Google profils uzņēmumiem”, kurā būs iespējams uzzināt, kā ievietot visu nepieciešamo pamatinformāciju par savu uzņēmumu un tā darbību Google, lai tā būtu pieejama interneta meklētājprogrammā potenciālajiem klientiem.

 • Veic grozījumus lēmumā par Nacionālas nozīmes industriālā parka projektu 2

  27. aprīlī Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome apstiprināja Nacionālās nozīmes Ventspils industriālā parka attīstības stratēģiju, kā arī nolēma atbalstīt projekta iesniegšanu Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) izsludinātajā projektu konkursā un pretendēt uz Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma investīciju plāna paredzētajām investīcijām industriālo parku un teritoriju attīstīšanai reģionos.

 • VeA un Hansa Matrix turpina sadarbību 0

  Ventspils Augstskolas (VeA) un elektronikas uzņēmuma Hansa Matrix pārstāvji tikās, lai stiprinātu jau esošo sadarbību un pārrunātu nākotnes iespējas. Šī sadarbība ir veiksmīgs piemērs tam, kā augstskola un uzņēmums var cieši sadarboties, lai veicinātu izglītības un uzņēmējdarbības attīstību reģionā.

 • Ģimenē ir spēks 0

  Kafejnīcas Bērzos coffee saimniecei Līvai Švarcai (no kreisās) kopā ar ģimeni ir izdevies sakopt skaistu stūrīti Užavā, pie ceļa uz jūru, un radīt šeit mājīgu vidi, kur baudīt pankūkas, kādu uzkodu, kafiju vai kokteili. Šovasar viņai kafejnīcā strādāt palīdz Kristiāna Mertena.

 • Šokolādes fabrika ''Pobeda'' nomainījusi nosaukumu 2

  Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis Ventspils uzņēmuma SIA Pobeda Confectionery īpašniekus iekļāvis to ārzemnieku sarakstā, kuriem liegta ieceļošana Latvijā. Uzņēmums tagad ieguvis citu nosaukumu – Amare Confectionery.

 • Ventspils uzņēmumi saņem balvas 0

  Latvijas Tirgotāju asociācijas un Latvijas pašvaldību savienība tradicionāli ik gadu izvērtē iedzīvotāju apkalpošanas kvalitāti un daudzveidību, atzīmējot labākos tirdzniecības nozares uzņēmumus. Šogad eksperti novērtēja vairāk nekā 200 dažādus objektus.

 • Ventspils atzīta par uzņēmumiem draudzīgāko valstspilsētu 0

  Latvijas lielākā uzņēmēju organizācija Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera kopā ar sadarbības partneriem biznesa augstskolu “Turība”, “Junior Achievment” un pētījumu centru “SKDS” 14. jūnijā pasniedza Uzņēmumiem draudzīgākās pašvaldības balvas.