Tēma: Uzņēmumi

 • Ekspluatācijā nodota jaunbūve Ganību ielā 99 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Ventspils domes administrācija” Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļas, Būvniecības administratīvā inspekcija parakstījusi aktu par objekta “Ražošanas un biroja ēkas jaunbūve Ganību ielā 99, Ventspilī” pieņemšanu ekspluatācijā.

 • Digitālais centrs aicina uz Tehnoloģiju pēcpusdienu ''Google profils uzņēmumiem'' 0

  Ventspils Digitālais centrs aicina topošos un esošos uzņēmējus piedalīties Tehnoloģiju pēcpusdienā “Google profils uzņēmumiem”, kurā būs iespējams uzzināt, kā ievietot visu nepieciešamo pamatinformāciju par savu uzņēmumu un tā darbību Google, lai tā būtu pieejama interneta meklētājprogrammā potenciālajiem klientiem.

 • Veic grozījumus lēmumā par Nacionālas nozīmes industriālā parka projektu 2

  27. aprīlī Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome apstiprināja Nacionālās nozīmes Ventspils industriālā parka attīstības stratēģiju, kā arī nolēma atbalstīt projekta iesniegšanu Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) izsludinātajā projektu konkursā un pretendēt uz Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma investīciju plāna paredzētajām investīcijām industriālo parku un teritoriju attīstīšanai reģionos.

 • VeA un Hansa Matrix turpina sadarbību 0

  Ventspils Augstskolas (VeA) un elektronikas uzņēmuma Hansa Matrix pārstāvji tikās, lai stiprinātu jau esošo sadarbību un pārrunātu nākotnes iespējas. Šī sadarbība ir veiksmīgs piemērs tam, kā augstskola un uzņēmums var cieši sadarboties, lai veicinātu izglītības un uzņēmējdarbības attīstību reģionā.

 • Ģimenē ir spēks 0

  Kafejnīcas Bērzos coffee saimniecei Līvai Švarcai (no kreisās) kopā ar ģimeni ir izdevies sakopt skaistu stūrīti Užavā, pie ceļa uz jūru, un radīt šeit mājīgu vidi, kur baudīt pankūkas, kādu uzkodu, kafiju vai kokteili. Šovasar viņai kafejnīcā strādāt palīdz Kristiāna Mertena.

 • Šokolādes fabrika ''Pobeda'' nomainījusi nosaukumu 2

  Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis Ventspils uzņēmuma SIA Pobeda Confectionery īpašniekus iekļāvis to ārzemnieku sarakstā, kuriem liegta ieceļošana Latvijā. Uzņēmums tagad ieguvis citu nosaukumu – Amare Confectionery.

 • Ventspils uzņēmumi saņem balvas 0

  Latvijas Tirgotāju asociācijas un Latvijas pašvaldību savienība tradicionāli ik gadu izvērtē iedzīvotāju apkalpošanas kvalitāti un daudzveidību, atzīmējot labākos tirdzniecības nozares uzņēmumus. Šogad eksperti novērtēja vairāk nekā 200 dažādus objektus.

 • Ventspils atzīta par uzņēmumiem draudzīgāko valstspilsētu 0

  Latvijas lielākā uzņēmēju organizācija Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera kopā ar sadarbības partneriem biznesa augstskolu “Turība”, “Junior Achievment” un pētījumu centru “SKDS” 14. jūnijā pasniedza Uzņēmumiem draudzīgākās pašvaldības balvas.

 • Atzīmēs Spāru svētkus topošajai ražošanas ēkai 1

  Piektdien, 16. jūnijā, topošai ražošanas ēkai Ganību ielā 99, tiks atzīmēti Spāru svētki. Pasākumā piedalīsies Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes, Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāžu ''Ventspils osta'' un ''Ventspils Komunālā pārvalde'', kā arī celtniecības un projektēšanas uzņēmumu pārstāvji.

 • ''Bucher Municipal'' apgrozījums pērn audzis par 29,4% 3

  Ielu tīrāmo mašīnu ražotājas SIA "Bucher Municipal" apgrozījums pagājušajā gadā bija 83,011 miljoni eiro, kas ir par 29,4% lielāks nekā 2021. gadā, savukārt kompānijas peļņa bija 886 038 eiro, kas ir 2,9 reizes mazāka nekā 2021. gadā, liecina "Firmas.lv" informācija.

 • TestDevLab arī Spānijā 0

  Latvijā dibinātais starptautiskais IT uzņēmums TestDevLab Spānijas pilsētā Malagā ir oficiāli atklājis savu ceturto starptautisko biroju. Šobrīd Spānijā strādā 12 no uzņēmuma vairāk nekā 500 darbiniekiem.

 • Noskaidros labāko tirgotāju 2

  Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS) organizē ikgadējo konkursu ''Latvijas Labākais tirgotājs''. Konkursa mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, - motivējot apkalpojošā personāla individuālo ieguldījumu.

 • Ventspilnieki testē visā pasaulē 0

  Viens no veiksmīgajiem Ventspils informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) uzņēmumiem TestDevLab pārliecinoši iekaro ārvalstu tirgus. Pagājušajā nedēļā uzņēmums atklāja šogad jau trešo ārvalstu biroju – šoreiz Lietuvā. Lietuvas biroja vadītājs Vitauts Mereckis (no kreisās) un TestDevLab sabiedrisko attiecību vadītājs Kristaps Skutelis testē darba vidi jaunajā birojā Viļņā.