Portugālē noslēdzies pasaules čempionāts kikboksā, kurā lieliskus panākumus guva sporta kluba “Favorīts” sportists Daniels Likovs, kurš Kick light disciplīnā svara kategorijā līdz 74 kilogramiem izcīnīja 3. vietu, bet Light contact disciplīnā 9. vietu.

Kick light disciplīnā svara kategorijā līdz 74 kilogramiem startēja 26 dalībnieki no visas pasaules. Daniels veiksmīgi pārvarēja pirmo kārtu, pārspējot Brazīlijas sportistu Mauru Veiru, bet otrajā kārtā pārspēts portugālis Fabrīs Fernandezs. Ceturtdaļfinālā uzvara arī pret kanādieti Džastinu Havenu. Pirmo zaudējumu Likovs piedzīvoja pusfinālā pret pasaules ranga līderi no Grieķijas Mihailangelosu Nikolo, kurš vēlāk kļuva par pasaules čempionu. Noslēgumā Likovam bronzas medaļa, jo cīņa par 3. vietu netika aizvadīta un abi pusfināla zaudētāji saņēma bronzas medaļas.

Light contact disciplīnā svara kategorijā līdz 74 kilogramiem Likovs pirmajā kārtā pārspēja indieti M.V. Saratradžu, bet ceturtdaļfinālā piekāpās ungāram Benzam Kadžtaram, kas nedeva iespējas turpināt sacensības un kopvērtējumā ierindojās dalītā 9. – 17. vietā.

Kopumā pasaules čempionātā piedalījās vairāk kā 1300 sportisti no 70 dažādām valstīm un Latvijas izlases sastāvā startēja astoņi sportisti.