Tēma: Būvniecība

 • Hobijs – atjaunot un būvēt mājas 4

  Pamazām atgriežas dzīvība Vecpilsētā. Pamestās pussabrukušās mājas atgūst jaunu veidolu. Skolas ielā, pie saglabājušās bruģakmens nobrauktuves līdz Ventai, jaunu dzīvi sākusi sena ēka ar arku. Ēkai ar vairāk nekā gadsimtu senu vēsturi otro elpu iedvesis uzņēmējs Gaitis Klestrovs, kuram patīk atjaunot un būvēt mājas. 

 • Rodeļu trasē atzīmēja Spāru svētkus 4

  Ventspils slēpošanas kalnā ''Lemberga Hūte'' svinīga tika atzīmēti Spāru svētki 248,6 m2 servisa ēkai rodeļu trasē, informē Ventspils Komunālā pārvalde. Pasākumā pulcējās Ventspils valstspilsētas domes vadība, būvdarbu veicēja SIA ''PILSBŪVE'' pārstāvji un būvnieki, SIA ''Firma L4'' būvuzraugi, kā arī pasūtītāji Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Uzsāk rodeļu trases montāžu 2

  Ventspils slēpošanas kalnā ''Lemberga Hūte'' ir piegādātas rodeļu trases konstrukcijas no ražotnes Vācijā, lai tuvākajās dienās uzsāktu trases montāžu, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Uzsākti velotrases būvniecības darbi Ugālē 0

  Ir uzsākti asfalta velotrases būvniecības darbi Ugālē. Projekta gaitā tiks izbūvēta multifunkcionāla velotrase ar kopējo garumu 70,98 m, platumu vietām 2 un 3 m.

 • Uzsāk rodeļu trases būvniecību 11

  1. jūlijā, slēpošanas kalnā ''Lemberga Hūte'' ir uzsākta Eiropas mēroga rodeļu trases būvniecība, kas būs labākā Baltijas valstī. Ventspils būs vienīgā pilsēta Baltijā, kas nobraucienā nodrošinās 360 grādu virāžu 40 metru augstumā virs jūras līmeņa, kur trases sākums būs aptuveni 10 metru augstumā no zemes līmeņa.

 • Parakstīts līgums par Rodeļu trases būvniecību 2

  20. jūnijā tika parakstīts līgums starp Valsts reģionālās attīstības aģentūru un Ventspils valstspilsētas pašvaldību par investīciju projekta ''Jauna tūrisma pakalpojuma attīstība Ventspils pilsētā'' īstenošanu, paredzot rodeļu trases būvniecību Ventspilī.

 • Būvnieki kavē vairākus objektus 0

  Vairākos pilsētai svarīgos būvniecības objektos darbi ievērojami atpaliek no grafika. Pasūtītājs neizslēdz līgumu laušanu. Būvniecības uzņēmumi atsaucas uz dramatisko darbu sadārdzinājumu saistībā ar karu Ukrainā.

 • Parakstīts līgums par reģenerācijas iekārtu piegādi 2

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' parakstījis līgumu ar SIA ''MONUM'' par iekārtu piegādi no atkritumiem iegūtā kurināmā reģenerācijai un infrastruktūras izveidi Ventspilī, Talsu ielā 69.

 • Būvēs jaunu ražošanas ēku 9

  Ostu likuma grozījumu spēkā stāšanās ļāvusi Ventspils brīvostas valdei lemt par labu jauna ražošanas ēkas būvniecības projekta īstenošanai Ventspils brīvostas teritorijas lidostas industriālajā rajonā. Tuvākajā laikā plānots noslēgt vienošanos ar pašvaldību par zemes gabala valdījuma maiņu, kas ļaus pašvaldībai projektu īstenot.

 • Slimnīcā uzsāk ceturtās operāciju zāles būvniecību 1

  Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca parakstījusi līgumu ar SIA ''Pilsbūve'' par ceturtās operāciju zāles izbūvi Ventspils slimnīcā. Topošajai zālei būs atsevišķa ieeja, un tā tiks izmantota kā rezerves septiskā zāle neatliekamo operāciju veikšanai, kā arī nepieciešamības gadījumā kā operāciju zāle Covid-19 vai citiem infekciozajiem slimniekiem.

 • Šogad būvniecībā uzstādīti jauni rekordi 3

  Tuvojoties gadumijai, pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde atskatās uz nozīmīgākajiem šajā gadā paveiktajiem darbiem. Ar mērķi uzlabot pilsētas infrastruktūru Komunālā pārvalde strādā gan pie apjomīgiem un vērienīgiem objektiem, gan arī salīdzinoši mazākiem ilgtermiņa projektiem, kas tiek turpināti gadu no gada. Par to, kas padarīts šogad, stāsta iestādes direktors Andris Kausenieks.