Tēma: Būvniecība

 • "Ventspils osta" veidos jaunu industriālo parku 21

  Otrdien Ventspils domes ārkārtas sēdē atbalstīta pašvaldības iestādes "Ventspils osta" iecere slēgt vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) par jauna industriālā parka izveidi Ventspilī.

 • Platenē veidos milzīgu saules parku 12

  Uzņēmums European Energy Latvia iecerējis Tārgales pagasta Platenē, netālu no Ventspils-Rīgas šosejas, veidot, iespējams, Latvijā lielāko saules enerģijas parku, kurā ražos zaļo enerģiju.

 • Ekspluatācijā nodota jaunbūve Ganību ielā 99 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Ventspils domes administrācija” Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļas, Būvniecības administratīvā inspekcija parakstījusi aktu par objekta “Ražošanas un biroja ēkas jaunbūve Ganību ielā 99, Ventspilī” pieņemšanu ekspluatācijā.

 • Bez jaunām darba vietām pilsētas attīstība nav iespējama 2

  Ventspils stabili ir kļuvusi par reģionālu industriālo centru un plāno turpināt attīstību šajā virzienā. Atjaunīgās enerģijas perspektīvām veltītajā Viziuminārā Ventspils dome prezentēja nacionālās nozīmes industriālā parka ideju.

 • Reņķa dārzā būvēs veloparku 85

  Ceturtdien, 16. novembrī, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome pieņēma lēmumu atbalstīt projektu “Aktīvās atpūtas veloparka izbūve Reņķa dārza teritorijā, Ventspilī”, kā rezultātā tiks izveidots aktīvās atpūtas veloparks ar divām dažāda izmēra asfalta velotrasēm, grants piedzīvojumu velotrasi un vairākām atpūtas zonām.

 • Parakstīts līgums par zaļā ūdeņraža rūpnīcas būvniecību 10

  Ventspils brīvostas pārvalde parakstījusi līgumu ar SIA “PurpleGreen Energy C”, lai sāktu izpētes darbus zaļā ūdeņraža rūpnīcas būvniecībai Ventspilī. Zaļais ūdeņradis nākotnē ieņems noteicošu lomu kā ilgtspējīgas enerģijas ražošanas avots, tāpēc pasaulē to dēvē par “zaļo revolūciju”.

 • Būvē saules parku ''Bucher Municipal'' ražotnei 3

  Viens no vadošajiem elektrovairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā “Baltijas Elektro Sabiedrība” SIA veic jaunu saules parka būvniecību Ventspilī pēc mašīnbūves uzņēmuma “Bucher Municipal” SIA pasūtījuma.

 • Ekspluatācijā nodoti jaunizbūvētie veloceliņu posmi 0

  Ventspilī veiksmīgi tika nodoti ekspluatācijā apvienotie gājēju un velobraucēju celiņu posmi Staldzenē gar Būšnieku ezera krastu un perspektīvā plānotā Mežparka ielā starp pludmales 9. nūdistu ieejas laipu un 10. laipu, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Uzsākta Mazās Priežu ielas izbūve 0

  Nolūkā pilnveidot pašvaldības transporta infrastruktūru, vienlaikus uzlabojot pilsētvides kvalitāti un satiksmes drošību, nodrošinot ērtāku pārvietošanos pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, kā arī uzlabojot vidi tūrisma un uzņēmējdarbības attīstībai, Ventspilī ir uzsākta Mazās Priežu ielas izbūve, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Apstiprināts projekts ''Nacionālās nozīmes industriālā parka izveide Ventspilī'' 3

  Nolūkā nodrošināt videi draudzīgu, vides ilgtspēju veicinošu teritoriālo izaugsmi un jaunu darba vietu radīšanu, atjaunojot degradēto teritoriju Maurciemā, pilsētas dome apstiprināja Nacionālās nozīmes Ventspils industriālā parka attīstības stratēģiju, kā arī uzdeva pašvaldības iestādei “Ventspils osta” iesniegt projektu “Nacionālas nozīmes industriālā parka izveide Ventspilī”.

 • Izbūvēti divi jauni veloceliņu posmi 0

  Ventspilī ir noslēgusies divu jaunu gājēju un velobraucēju celiņu posmu būvniecība - Staldzenē pie Būšnieku ezera krasta un perspektīvā plānotajā Mežparka ielā, kuri turpmāk ir atvērti apmeklētājiem, informē Ventspils Komunālā pārvalde.