Tēma: Komunālā pārvalde

 • Zilā karoga pludmalē veic smilšu sijāšanu 0

  Tuvojoties vasaras pludmales sezonai, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” otrdien, 21. maijā, Ventspils Zilā karoga pludmalē uzsāka smilšu sijāšanu un attīrīšanu no oļiem un dažādiem smiltīs nonākušiem atkritumiem.

 • Uzsāks iekšpagalma labiekārtošanas darbus Inženieru ielā 81 0

  Ventspilī turpinās daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmu labiekārtošana. Ar Ventspils pašvaldības līdzfinansējumu šogad tiks uzsākti jau trešās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas iekšpagalma labiekārtošanas darbi, šoreiz Inženieru ielā 81.

 • Turpinās apgaismojuma sistēmas modernizācija 0

  Pilsētā turpinās darbs pie dabai draudzīgu un energoefektīvu risinājumu ieviešanas Ventspils apgaismošanas sistēmā. Ventspils pilsētas 2024. gada infrastruktūras attīstības programmas ietvaros, kurā iekļauta apgaismojuma sistēmas uzlabošana pilsētas iekškvartālos, ir uzsākta LED parka gaismekļu uzstādīšana daudzdzīvokļu dzīvojamo māju koplietošanas teritorijā.

 • Oficiālās peldvietas uzsāk sezonu 0

  No 15. maija visas Ventspils oficiālās peldvietas ir gatavas jaunajai peldsezonai, kura ilgs no 15. maija līdz 15. septembrim. Ventspils iedzīvotājiem un pilsētas viesiem sezonas laikā saules peldes un ūdenspriekus ir iespēja izbaudīt Zilā karoga pludmalē, peldvietās pie Ventas Ābolu un Graudu ielas galā, Staldzenes pludmalē un Būšnieku ezera peldvietā.

 • Būvēs disku golfa laukumu 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes Ekonomikas un budžeta komisija atbalstījusi projekta “Disku golfa laukuma izveide Saules ielā 145/149, Ventspilī” īstenošanu, paredzot šogad Ventspilī izbūvēt brīvpieejas disku golfa laukumu.

 • Notiks konkurss ''Pilsētas rota 2024'' 0

  Jau 24. reizi pēc kārtas Ventspilī norisināsies daiļdārznieku iecienītais konkurss ''Pilsētas rota 2024'', kurā aicināti piedalīties ikviens individuālās dzīvojamās mājas teritorijas un dārza īpašnieks, kurš vēlas parādīt citiem sava darba augļus – ar mīlestību un čaklu darbu izveidoto zaļo un ziedošo paradīzes stūrīti.

 • Sāks darboties dzeramā ūdens brīvkrāni 0

  Maija mēnesis ir tas laiks, kad kopā ar dabu sāk mosties arī cilvēki. Mēs kļūstam aktīvāki, arvien biežāk izejam pilsētas ielās un dodamies garākās pastaigās. Pilsētā, līdz ar strūklaku ieslēgšanu, ar 1. maiju sāks darboties arī dzeramā ūdens brīvkrāni. 

 • Paplašina Meža kapu teritoriju 3

  Turpinot darbu pie Meža kapu teritorijas paplašināšanas, no 16. aprīļa ir uzsākta Meža kapu žoga izbūve. Jaunais žogs tiks izbūvēts analogs esošajam – ar betona stabiem un ar impregnēta koka žoga posmiem gaiši brūnā krāsā. Darbus paredzēts pabeigt līdz jūlija beigām. 

 • Būšnieku ezera laivu bāze atklās sezonu 0

  Veikti visi nepieciešami priekšdarbi, lai no 1. maija līdz 15. septembrim Būšnieku ezera laivu bāze uzņemtu atpūtniekus, iznomājot laivas kā makšķerēšanai, tā arī izbraukumiem pa ezeru.

 • Lielājā Talkā sakoptas plašas teritorijas 0

  Sestdien, 27. aprīlī, visā Latvijā un arī Ventspilī jau 17. gadu pēc kārtas notika Lielā Talka ar vadmotīvu “tīri-zaļi-ilgi”. Arī Ventspilī Lielās Talkas ietvaros tika sakoptas plašas teritorijas, lai arī nākamās paaudzes varētu dzīvot tīrā un zaļā Latvijā.

 • Uzsākti iekšpagalma labiekārtošanas darbi Ugāles ielā 19 0

  Ventspilī turpinās daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmu labiekārtošana. Ar Ventspils pašvaldības līdzfinansējumu šogad uzsākti jau otrās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas iekšpagalma labiekārtošanas darbi, šoreiz Ugāles ielā 19.

 • Aizvadīta pavasara koku stādīšanas talka 0

  Ceturtdien, 25. aprīlī, Ventspilī aizvadīta tradicionālā koku stādīšanas talka, kuras laikā kopīga darba rezultātā pilsēta papildināta ar 37 jauniem dekoratīvo koku stādījumiem.

 • Jau drīz pilsētvidē dzirkstīs strūklakas 0

  Lai iepriecinātu ventspilniekus un pilsētas viesus ar krāšņajām un dzirkstošajām pilsētas strūklakām, jau no aprīļa sākuma notiek to apsekošana un sagatavošana jaunajai sezonai, kas šogad ilgs no 1. maija līdz 30. septembrim.

 • Pludmali gatavo peldsezonai 0

  Straujiem soļiem tuvojas 15. maijs - oficiālais peldsezonas sākums. Lai pludmale būtu gatava un varētu uzņemt visus apmeklētājus, nodrošinot Zilā karoga pludmalei atbilstošus apstākļus, ir uzsākta Ventspils pludmales sagatavošana peldsezonai.

 • Uzlabos Staldzenes ielu un piekļuvi Būšnieku ezeram 0

  Nolūkā pilnveidot Ventspils publisko infrastruktūru, dome pieņēma lēmumu atbalstīt Ventspils Komunālās pārvaldes sagatavotā projekta “Baltijas jūras piekrastes infrastruktūras pilnveidošana un vides pieejamības uzlabošana Staldzenes ielā” (turpmāk Projekts) iesniegšanu Eiropas Jūrlietu, zvejniecības un akvakultūras fonda projektu iesniegumu atlasei.