Tēma: Komunālā pārvalde

 • Vairākos iekšpagalmos veic apgaismojuma nomaiņu 2

  Šonedēļ ir uzsākta energoefektīva LED apgaismojuma uzstādīšana iekšpagalmos Lidotāju ielā, Saldus ielā un Ozolu ielā, Ventspilī, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • ''VIZIUM'' gūst uzvaru konkursā ''Energoefektīvākā ēka Latvijā 2022'' 0

  Ekonomikas ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Latvijas Būvinženieru savienības izsludinātajā konkursā ''Energoefektīvākā ēka Latvijā 2022'' Ventspils Inovāciju un zinātnes centra ''VIZIUM'' ēka iegūst godalgoto 1. vietu nominācijā ''Energoefektīvākā publiskā ēka Latvijā 2022''.

 • Stādīs kokus Šķērsu ielas 1A iekšpagalmā 0

  Ar Ventspils pašvaldības līdzfinansējumu šogad tika labiekārtoti kopumā 15 daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmi. Lai svinīgi atzīmētu labiekārtošanas sezonas noslēgumu, sestdien, 24. septembrī, plkst. 11 iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties kopīgā koku stādīšanas talkā iekšpagalmā Šķērsu ielā 1A.

 • Laivu bāze noslēgusi aktīvu makšķerēšanas sezonu 0

  Ar 15. septembri ir noslēgusies aktīvā Būšnieku ezera laivu bāzes sezona, aicinot laivotājus un makšķerniekus jauno sezonu atklāt 2023. gada 1. maijā. Šīs sezonas lielākais loms bija 8kg smaga līdaka, kas tika noķerta jūlija beigās, un 1.1kg smags asaris, kas tika noķerts jūlija vidū.

 • Aicina uz koku stādīšanas talku Vītolu ielā 1

  Ceturtdien, 22. septembrī, plkst. 17 Vītolu ielā posmā no Bērzu ielas līdz Sabiles ielai notiks koku stādīšanas talka, kurā aicināts piedalīties ikviens ventspilnieks un pilsētas viesis.

 • Uzstādītas jaunas rotaļu iekārtas 0

  Bērnu rotaļu laukumos Jūrmalas parkā un Kalēju un Tukuma ielu krustojumā ir uzstādītas jaunas, mūsdienīgas un atbilstoši standartiem sertificētas rotaļu iekārtas, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • ''VIZIUM'' gūst atzinību starptautiskā konkursā 1

  Konkursā ''Ilgtspējība arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2022'', kas šogad tika organizēts starptautiskā mērogā, piedaloties Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas valstīm, ēka Zinātnes un inovāciju centrs ''VIZIUM'' ieguva 2. vietu nominācijā ''Ilgtspējīgākā ēka''.

 • Uzsāk rodeļu trases montāžu 2

  Ventspils slēpošanas kalnā ''Lemberga Hūte'' ir piegādātas rodeļu trases konstrukcijas no ražotnes Vācijā, lai tuvākajās dienās uzsāktu trases montāžu, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Pilsētu papildinās jauns mākslas objekts «Lats» 7

  Ventspils ainaviskā pilsētvide tiks papildināta ar jaunu laikmetīgās mākslas objektu “Lats”, kas veltīts zaudētajai nacionālajai valūtai – latam. Lai uzstādītu jauno vides objektu, pilskalnā pie Livonijas ordeņa pils ir uzsākta skatu laukuma izbūve, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Pārventā uzradies «Z» uzraksts 17

  Kāds Ventas Balss lasītājs informē, ka uz celiņa Pārventas Mežaparkā uzradies provokatīvs uzraksts ar Krievijas iebrucēju Ukrainā izmantoto simboliku – Z burtu.