Tēma: Komunālā pārvalde

 • Aicina piedalīties Sniegpulkstenīšu stādīšanas talkā 1

  Sestdien, 1. aprīlī, plkst. 11 Jūrmalas parkā aiz Ūdensrožu dīķa ikviens tiek aicināts piedalīties Sniegpulkstenīšu stādīšanas talkā, lai kopīgi sveicinātu pavasari un iestādītu savu sniegpulkstenīti. Līdzi var ņemt gan pašu sarūpētus stādiņus, gan tos varēs saņemt turpat stādīšanas vietā.

 • Atsākta Rodeļu trases būvniecība 3

  Pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma Ventspils slēpošanas kalnā ''Lemberga hūte'' ir atsākti Rodeļu trases būvniecības darbi, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Uzsāks jauno veloceliņu posmu būvniecību 0

  Šonedēļ tiks uzsākta divu jaunu gājēju un velobraucēju celiņu posmu būvniecība Staldzenē pie Būšnieku ezera krasta un perspektīvā plānotajā Mežparka ielā, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Plāno jaunu Meža kapu kapličas būvniecību 28

  Ventspils pašvaldība šobrīd strādā pie Meža kapu kapličas un teritorija labiekārtojuma izbūves projekta, perspektīvā paredzot jaunas kapličas, kolumbārija sienas un auto stāvlaukuma izbūvi kapu teritorijā, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Pilsētā turpinās intensīva ielu attīrīšana no sniega 0

  Ventspils Komunālā pārvalde informē, ka šodien turpināsies intensīvs darbs pie pilsētas ielu, pagalmu un stāvlaukumu attīrīšanas no sniega, jo 8. marta vakarā un šonakt lielais sniega putenis radīja vienus no sarežģītākajiem apstākļiem sniega tīrīšanai, aizputinot visas ielas, pagalmus, stāvlaukumus un ielu stāvvietu kabatas.

 • Labiekārtos rotaļu laukumus 0

  Šovasar Ventspils Jūrmalas parkā un Pārventas Mežaparkā paredzēta Džungļu taku pārbūve, uzstādot jaunas, sertificētas un aizraujošas rotaļu iekārtas bērniem, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Uzsāk koku kopšanas darbus 0

  Ventspils pilsētā ir uzsākti dažādi ikgadējie koku kopšanas darbi, kā vainagu formu veidošana, nokaltušo zaru un koku izņemšana, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Uzsāk pilsētas apgaismojuma infrastruktūras uzlabošanu 0

  Ventspilī vairākos pilsētas mikrorajonos ir uzsākti apgaismojuma infrastruktūras uzlabojuma darbi, uzstādot jaunus, modernus un energoefektīvus LED gaismekļus, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Uzsāks veloceliņu būvniecību Mežparka ielā un Staldzenē 3

  Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonds ir atbalstījis līdzfinansējuma piešķiršanu Ventspils valstspilsētas pašvaldībai, apvienoto gājēju - velobraucēju celiņu izbūvei no Ventspils pludmales 9. laipas līdz pat 10. laipai. Tuvākajās divās nedēļās tiks uzsākti veloceliņu būvniecības darbi gan Ventspils piejūras zonā, gan Staldzenē ap Būšnieku ezera krastu.

 • Muzeja ēkai jauns būvnieks 4

  Ventspils Muzejs un Ventspils Komunālā pārvalde ir veiksmīgi parakstījuši būvniecības līgumu ar būvfirmu SIA ''Warss+'' par Piejūras brīvdabas muzeja daudzfunkcionālās ēkas 2. posma būvniecības turpināšanu. Pēc sākotnējā līguma laušanas ar SIA ''Ostas celtnieks'' tika izsludināts jauns publiskais iepirkums, kas ir sekmīgi noslēdzies ar minēto būvfirmu SIA ''Warss+''.

 • Plāno iekštelpu skeitparka un volejbola laukumu izveidi 1

  Lai Ventspilī veicinātu sporta attīstību un izcilus sasniegumus ventspilnieku sportistiem, Kr.Valdemāra ielā 12A tiek plānota jauna iekštelpu skeitparka un volejbola laukumu izveide, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Reņķa dārzā plāno veloparka būvniecību 56

  Ventspils Komunālā pārvalde ir veiksmīgi noslēgusi būvniecības iepirkumu par būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību aktīvās atpūtas veloparka izbūvei Reņķa dārza teritorijā.

 • Būvēs jaunus veloceliņu posmus 6

  Šovasar Ventspilī tiek plānota divu jaunu veloceliņu posmu būvniecība, kas papildinās 69 km garo veloceliņu tīklu ar 1 km jaunu posmu pilsētas piejūras zonā un Staldzenē, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Tiks veikti koku kopšanas darbi 0

  Lai veidotu sakoptu Ventspils dabas ainavu, ik gadu pavasarī visā pilsētā tiek veikti koku zāģēšanas un kopšanas darbi. Arī šogad Ventspils Komunālā pārvalde organizēs koku vainagu formu veidošanu, nokaltušo zaru un koku izņemšanu.