Tēma: Komunālā pārvalde

 • Pilsēta pošas svētkiem 4

  Godinot Ventspils 731. dzimšanas dienu, pašvaldības iestādes svētkiem gatavojas jau laikus, lai svētku dienā priecētu apmeklētājus ar daudzveidīgām kultūras, mākslas un sporta norisēm, spilgtiem muzikāliem notikumiem, aizraujošām izklaidēm un vizuālo noformējumu.

 • Gājēju pārejas izgaismotas 0

  Noslēgušies šajā gadā plānotie apgaismojuma izbūves darbi pie gājēju pārejām vairākās pilsētas vietās, informē Komunālā pārvalde.

 • Atpūtas zonās un krastmalās pļaus niedres 2

  Noslēdzoties putnu ligzdošanas periodam, šonedēļ tiks uzsākta niedru pļaušana pilsētas ūdenstilpēs un krastmalās, informē p.i. ''Komunālā pārvalde''.

 • Izsludina konkursu «Pilsētas rota 2021» 0

  Jau 21. gadu Ventspilī tiek organizēts konkurss ''Pilsētas rota'', lai atzīmētu sakoptākos un izceltu interesantākos un neparastākos dārzus. Šogad atsevišķā nominācijā var pieteikt arī komersantu īpašumus ar publiski pieejamas ārtelpas teritorijām.

 • Uzsāk laivu nolaišanas vietas pārbūves darbus pie Ventas 0

  Nolūkā pilnveidot pilsētas infrastruktūru pieejamu arī kaislīgiem makšķerniekiem un laivotājiem, Ventspils pašvaldība ir izbūvējusi vairākus nozīmīgus objektus šim mērķim. Laivu nolaišanas vieta pie Ventas tika izbūvēta pirms diviem gadiem, un kopš tā brīža šī vieta ir guvusi lielu atsaucību, ne tikai no Ventspils, bet arī citām pilsētām un rajoniem.

 • Top jauns rotaļu laukums 0

  Nolūkā īstenot mazāko ventspilnieku un jauno vecāku vēlmes pēc labiekārtotas infrastruktūras iekšpagalmos bērniem, Lielajā prospektā 13A ir uzsākta bērnu rotaļu laukuma pārbūve.

 • Uzsākti infrastruktūras uzlabojuma darbi Briežu dārzā 2

  Uzsākti Briežu dārza stāvlaukuma pārbūves darbi, paredzot būvniecību veikt līdz šī gada augustam. Briežu dārzs piedāvās ne tikai dzīvnieku safari un citas izklaides, bet darbosies arī kā zaļās izglītības centrs.

 • Pabeigta Laivu mājas būvniecība 0

  Piejūras brīvdabas muzejā noslēgusies Laivu mājas būvniecība. Paralēli turpinās ekspozīcijas iekārtošanas darbs, kā rezultātā varēs iepazīties ar izvērstu stāstījumu par laivām, to vēsturi un zvejniecību.

 • Aicina uz koku stādīšanu labiekārtotajos iekšpagalmos 3

  Ventspils pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus piedalīties kopīgā koku stādīšanā labiekārtoto iekšpagalmu atklāšanā - otrdien, 1. jūnijā, plkst. 17 iekšpagalmā Dzintaru ielā 34 un plkst. 17.20 iekšpagalmā P.Stradiņa ielā 21, bet 2. jūnijā, plkst. 17 iekšpagalmā J.Poruka ielā 11 un 13.