Tēma: Komunālā pārvalde

 • Pakāpeniski ieziemo strūklakas 0

  Pazeminoties gaisa temperatūrai, pilsētvidē pakāpeniski ir uzsākta kopumā desmit pilsētas strūklaku ieziemošanas darbi, lai sagatavotu tās nākamai sezonai.

 • Noslēgs rotācijas apļa satiksmes uzlabojuma darbus 22

  Septembra beigās tika uzsākti Ventas kreisā krasta (pilsētas pusē) rotācijas apļa pārbūves darbi, lai efektīvāk uzlabotu satiksmes kustību un drošību, izbraucot tilta apli. 14. oktobrī tiek paredzēts uzsākt rotācijas apļa permanentā horizontālā apzīmējuma uzklāšanas darbus, tādējādi noslēdzot apļa satiksmes uzlabojuma darbus.

 • Ļaundaru dēļ slēdz publiskās tualetes 22

  Ventspilī uzdarbojas ļaundari, kas salauž publiskās tualetes, cenšoties tās apzagt. Ventspils p.i. ''Komunālā pārvalde'' aicina iedzīvotājus ziņot pašvaldības policijai, ja tiek novērots jebkāda veida vandālisms pilsētas publiskajās tualetēs.

 • Aicina pieteikt izvešanai rudens lapu maisus 3

  Sava privātīpašuma piegulošajā teritorijā sagrābtās un maisos saliktās koku lapas fiziskās personas var pieteikt izvešanai, zvanot pašvaldības iestādei Komunālā pārvalde pa tālr. 63624269 līdz 15. novembrim vai arī sūtot e-pastu uz: kom.parvalde@ventspils.lv, norādot precīzu adresi un vietu, kur maisi novietoti.

 • Veiks pilsētas apgaismojuma pārbaudi 0

  Nākamā nedēļā atbildīgie dienesti veiks pilsētas apgaismojuma pārbaudi, kā rezultātā atsevišķos rajonos var tikt īslaicīgi ieslēgts vai izslēgts apgaismojums no 5 līdz 30 minūtēm.

 • Kur vērsties, ja pilsētā novērots bojājums 0

  Ikvienam savā pilsētā gribas justies komfortabli, dzīvot skaistā un sakārtotā vidē. Lai pilsētas infrastruktūra funkcionētu iespējami efektīvi, pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde aicina iedzīvotājus ziņot par bojājumiem un nekārtībām, kas pilsētas teritorijā radušās dažādu iemeslu dēļ.

 • Uzsāk jaunu apgaismojumu izbūves darbus 2

  Šonedēļ ir uzsākti būvdarbi objektos ''Apgaismojuma pārbūve Pils ielā no Kuģinieku ielas līdz Jāņa ielai un Jāņa ielā no Ostas ielas līdz Peldu iela, Ventspilī'', un ''Papildus apgaismojuma izbūve Gāļiņciemā, Kauškuļciemā un Žāžciemā, Ventspilī''.

 • Izbūvēs papildu apgaismojumus 0

  Komunālā pārvalde šogad organizē apjomīgus apgaismojuma izbūves un uzlabošanas darbus, pilsētas ielās, skvēros un parkos, lai iedzīvotāji un pilsētas viesi ielās justos droši ne tikai diennakts gaišajā laikā, bet arī tumšajos vakaros.

 • Nākamā gadā uzplauks 177 tūkstošu sīpolpuķu 0

  Lai gan Ventspilī ziedu krāšņumu varēs baudīt līdz pat rudenim, Komunālā pārvalde jau šovasar veica iepirkumu par 177 640 jaunu sīpolpuķu piegādi, lai līdz ar rudens iestāšanos tās iestādītu pilsētas dobēs.

 • Labiekārtots jauns rotaļu laukums 0

  Mazo ventspilnieku un viesu iecienītās rotaļu iekārtas ''Gotiņas'', kuras iepriekš atradās Lielajā laukumā, turpmāk atradīsies labiekārtotā rotaļu laukumā koplietošanas teritorijā Lielajā prospektā 27, 27A un 29.