Tēma: Pašvaldība

 • Ievēl gandrīz visu komiteju vadību 19

  Pagājušajā nedēļā klusi un mierīgi tika ievēlēts Ventspils pilsētas domes komiteju sastāvs. Kā jau aizkulisēs prognozēts, lielāka šūmēšanās sākusies, lūkojot tikt pie komiteju priekšsēdētājiem un viņu vietniekiem. Uzmanības centrā joprojām Aivara Lemberga vārds.

 • Ventspilī neizdodas ievēlēt domes priekšsēdētāju 23

  Ventspilī šodien neizdevās ievēlēt pašvaldību vēlēšanās uzvarējušā saraksta līderi, apcietinājumā esošo domes priekšsēdētāja amata kandidātu Aivaru Lembergu ("Latvijai un Ventspilij"), apliecināja partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Vītoliņš.

 • Pilsētā 35%, novadā 33% balsotāju 0

  Pašvaldību vēlēšanās, ņemot vērā arī tos iedzīvotājus, kuri nobalsoja iepriekšējā balsošanā, nobalsojuši kopumā 328 697 iedzīvotāji jeb 34,09% balsstiesīgo, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie dati.

   

 • KNAB noziedzīgu nodarījumu nesaskata 18

  Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izbeidzis kriminālprocesu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas tika ierosināts par to, ka Ventspils pašvaldības līdzekļi, iespējams, izmantoti neatbilstoši pašvaldības pamatfunkciju veikšanai, iegādājoties automašīnas Audi A8 pašvaldības vajadzībām.

 • Piešķir finansējumu inventāra iegādei āra nodarbībām 0

  Ventspils Sporta skolas ''Spars'' darbību turpina ietekmēt COVID-19 izplatība un izglītojamiem ir grūti apgūt mācību programmu, jo nav pieejamas nepieciešamās sporta bāzes, inventārs un apstākļi, lai pilnvērtīgi trenētos.

 • Diskutēs pilsētas domes deputātu kandidāti 53

  Jau šajā piektdienā Ventas Balss organizē diskusijas ar Ventspils pilsētas deputātu kandidātiem, kuriem vēlētāji aicināti iesūtīt savus jautājumus.

 • Rehabilitācijas nodaļas sienā iemūrēta vēstījuma kapsula 0

  Ventspils slimnīcā otrdien, 20. aprīlī topošās Rehabilitācijas centra sienā tika iemūrēta vēstījuma kapsula, lai nākamajām paaudzēm atstātu ziņu par aktualitātēm un sajūtām, gaidot mūsdienīgās rehabilitācijas nodaļas atklāšanu Ventspilī.