Piektdien, uzsākot jauno tūrisma sezonu, būs pieejama Ventspils tūrisma mājaslapas www.tourism.ventspils.lv versija lietuviešu valodā.

To sagatavojis Tūrisma informācijas centrs. Lietuviešu valodā mājaslapā būs pieejama visa stacionārā informācija un pasākumu plāns katram mēnesim. Pašlaik tūrisma lapa ir pieejama latviešu, krievu, angļu un vācu valodās.

Lietuva Ventspilij ir īpaši nozīmīgs tūrisma tirgus. Kā liecina statistikas dati, 2009. gadā visvairāk no visiem Ventspilī nakšņojušajiem ārvalstu tūristiem bija tieši no Lietuvas (63,34 % jeb 24440 viesi). Neskatoties uz to, ka salīdzinājumā ar 2008. gadu kopējais tūristu skaits Ventspilī 2009. gadā ir samazinājies, lietuviešu īpatsvars tūristu vidū ir saglabājies nemainīgs.

Lai informētu Lietuvas iedzīvotājus par jaunumiem Ventspils tūrisma piedāvājumā, katru gadu Ventspils tūrisma informācijas centrs piedalās tūrisma izstādē Viļņā „Vivattur”, kas notiek pirms aktīvās tūrisma sezonas sākuma. Izstādes apmeklētājiem tiek piedāvāti Tūrisma informācijas centra izdotie materiāli - Ventspils brošūra, Bērnu un jauniešu buklets, Pastaigu karte un tūrisma avīze. Dalība izstādēs ir pierādījusi, ka Lietuvas iedzīvotāji jau atpazīst Ventspili kā interesantu un attīstītu tūrisma galamērķi un vēlas to apmeklēt atkārtoti.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: