Ventspilī kāds vīrietis tiek turēts aizdomās par miesas bojājumu nodarīšanu mātei, kā dēļ 79 gadus vecā sieviete mirusi, un nozieguma slēpšanu, inscenējot mātes noslīkšanu.

Sievietes līķis 19. aprīļa rītā tika atrasts ūdenī, Ventspilī, Kr. Valdemāra ielā, vecajā zvejas ostā.

Valsts policijas Kurzemes RP Ventspils iecirknī  par notikušo tika uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 13. nodaļas un nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes. Sieviete ir atpazīta, viņas personība noskaidrota, saņemta informācija arī no ekspertiem par to, ka sievietei konstatēts žokļa lūzums.

Konstatētie miesas bojājumi radīja pamatotas aizdomas, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ventspils policijas darbinieki, turpinot izmeklēšanu, noskaidroja, ka sievietei miesas bojājumus, iespējams, nodarījis dēls.

Policija aizturējusi 59 gadus veco vīrieti uz aizdomu pamata par nozieguma izdarīšanu un tā slēpšanu. Noskaidrots, ka vīrietis māti pagrūdis, sieviete pēc kritiena mirusi. Vīrietis viņu naktī  no notikuma vietas aiznesis uz Ventu ar nolūku inscenēt noslīkšanu.

Aizdomās turētais, kurš jau agrāk tiesāts par smagu noziegumu, aizturēts. Tiks lemts par viņam piemērojamo sankciju, turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: