Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas ķirurģijas nodaļas vadītājs Ģirts Štekerhofs (ZZS) uzņemsies Saeimas deputāta pienākumus pēc tam, kad partijas biedrs Uldis Augulis (ZZS) tiks apstiprināts labklājības ministra amatā.

Štekerhofs atzina, ka viņš ir piekritis pieņemt Saeimas deputāta mandātu, jo tāda iespēja varot būt reizi dzīvē, tādēļ tā esot jāizmēģina.

Viņš ikdienā aktīvi sekojot līdzi norisēm Latvijas politikā un ir gatavs apgūt Saeimas deputāta darba pienākumus. "Saeimā es vēlētos strādāt komisijās, kas atbild par medicīnu, sociālajiem jautājumiem un sportu, jo esmu arī basketbola kluba "Ventspils" prezidents. Man rūp, lai profesionālais sports kļūtu atraktīvāks un tam varētu piesaistīt valsts un atbalstītāju finansējumu," akcentēja Štekerhofs.

Līdz ar valdības un valdošās koalīcijas maiņu plašas pārmaiņas gaidāmas arī Saeimā, kur darbu sāks vairāki jauni deputāti, kuri mandātus iegūs uz laiku, kamēr kolēģi pilda ministru amata pienākumus, kā arī mainīsies vadība lielākajā daļā komisiju.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • 0
    Janis Zvejnieks Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

    Nu paskatisies,ka tur bus ar vin balsojumiem par gimeniskam vertibam.Un tad jau redzes.vai tikai vienreizejs bizness un neka personiga.

  • -1
    Heinrich Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

    https://tautastribunals.eu/?p=64931

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: