Tēma: Vēlēšanas

 • Prezidentu turpmāk ievēlēs atklāti 0

  Valsts prezidents Raimonds Vējonis izsludinājis ar Valsts prezidenta atklātu ievēlēšanu saistītos grozījumus Valsts prezidenta ievēlēšanas likumā.

 • Aivara Lemberga preses konference (VIDEO) 3

  Ventspils mērs Aivars Lembergs preses konferencē izsaka viedokli par dažādām aktuālām tēmām Latvijā un pasaulē. Mērs pievēršas vēlēšanu rezultātiem un politisko partiju reitingiem. Tāpat izsaka savu viedokli par finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas izstāšanos no "Latvijai un Ventspilij".

 • JKP piedāvā koalīciju, Nacionālā apvienība un "Attīstībai/Par" saredz problēmas 12

  Jaunā konservatīvā partija (JKP) partijām, ar kurām tiekas valdības veidošanas sarunu otrajā kārtā, ir piedāvājusi veidot koalīciju, kurā iekļautos JKP, KPV LV, Attīstībai/Par (AP), apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK (NA) un Jaunā Vienotība (JV), taču NA un AP pārstāvji jau izteikuši šaubas par šādu valdības modeli.

 • Lembergs: «Kučinska valdība pieļāva ārkārtīgi daudz kļūdu un sasirga ar zvaigžņu slimību» (VIDEO) 12

  Iknedēļas preses konferencē Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs komentēja arī aizvadītās Saeimas vēlēšanas, norādot, ka ZZS sliktie rezultāti bija likumsakarīgi, koalīcijas partijas zaudēja ļoti pamatīgi, bet premjera partija tik smagi nebija zaudējusi nekad, par ko vainu uzņemties vajadzētu arī pašam Mārim Kučinskim.

   

 • Iezīmējas potenciālais 13. Saeimas sastāvs 9

  Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK) turpinot apkopot vēlēšanu rezultātus, arvien skaidrāk iezīmējas nākamās Saeimas sastāvs. Apkopota informācija par balsotāju izvēli visos Latvijas vēlēšanu iecirkņos, taču vēl nav saskaitīti balsojumi 16 vēlēšanu iecirkņos ārzemēs.

 • Aivara Lemberga preses konference (VIDEO) 0

  Ventspils mērs Aivars Lembergs preses konferencē izsaka savu viedokli par dažādām aktuālām tēmām Latvijā un pasaulē, piemēram, Baltkrievijas domstarpībām ar Lietuvu un draudiem visas kravas novirzīt Latvijai, par lēmumu turpmāk prezidentu ievēlēt atklātās vēlēšanās - Lembergs neatbalsta šādu lēmumu.