Tēma: Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca

 • Pediatre Tatjana Cinīte saņem pašvaldības atzinību 0

  Par ilggadēju profesionālo ieguldījumu Ventspils slimnīcas Bērnu nodaļas darba nodrošināšanā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības Atzinības rakstu tika godināta Bērnu nodaļas pediatre Tatjana Cinīte.

 • Atklāj jaunu operāciju zāli 10

  Ceturtdien, 1. decembrī, attīstot un uzlabojot veselības aprūpes infrastruktūru Ventspilī, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā atklāta jaunizbūvētā operāciju zāle, kas aprīkota plānveida ķirurģisko operāciju veikšanai, tai skaitā ginekoloģiskā un otrolaringoloģiskā profila operācijām.

 • Atbalsta padomes izveidošanu slimnīcā 15

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes sēdē tika atbalstīta padomes izveidošana četru locekļu sastāvā SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'', kā arī atbalstīti ievēlēšanai nominētie padomes locekļu kandidāti.

 • Sarūpē dāvanas slimnīcas pacientiem 0

  6. vidusskolas skolēni aizvadītajā nedēļā iepriecināja Ventspils slimnīcas Bērnu nodaļas pacientus, sarūpējot viņiem dažādas dāvanas.

 • Darbu sākusi sertificēta uztura speciāliste 0

  Lai gan visbiežāk, domājot par uzturu, cilvēkus satrauc liekais svars, kas saistīts ar neveselīgiem ēšanas paradumiem un nepietiekamām zināšanām par pareizu uzturu, tomēr negatīva ietekme ir arī nepietiekamam uzturam. Vairāk par nepietiekamu uzturu jeb malnutrīciju lasiet sarunā ar sertificētu uztura speciālisti Elīzu Madaru Treiju, kura nesen uzsākusi darbu Ventspils slimnīcā.

 • Ģimenes ārsti novērtē Rehabilitācijas centra iespējas 2

  Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicināja ģimenes ārstus uz jaunatklāto Kurzemes Rehabilitācijas centru, lai iepazīstinātu ar tā iespējām un kārtību, kādā pacientiem pieejami centra pakalpojumi.

 • Darbu uzsācis jauns traumatologs 0

  Oktobrī Ventspils slimnīcas Traumatoloģijas nodaļā darbu uzsācis tikko rezidentūru beigušais traumatologs ortopēds dakteris Valts Boginskis. Ārsts papildus pasniedz traumatoloģiju ortopēdiju medicīnas fakultātes studentiem Latvijas Universitātē.

 • Parūpējieties par krūšu veselību 1

  Oktobris jau vairāk nekā 30 gadus tiek atzīmēts kā krūts veselības mēnesis ar mērķi informēt un izglītot sabiedrību par krūts vēzi no dažādiem aspektiem – slimības diagnosticēšanas, ārstēšanas un profilakses.

 • Šis karš ilgst jau četrus gadsimtus 10

  Kijivietis Romāns Iļņickis ar ģimeni pērn Ventspilī atpūtās kā tūristi. Diez vai kāds no ģimenes toreiz varēja iedomāties, ka pavisam drīz, teju pēc dažiem mēnešiem, viņiem būs jāatgriežas mūsu pilsētā, tikai šoreiz – lai meklētu patvērumu no kara.

 • Pārbūve norit atbilstoši plānotajam grafikam 7

  Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā aktīvi turpinās darbs pie pavasarī uzsāktās Uzņemšanas nodaļas un Laboratorijas pārbūves. Topošās Uzņemšanas nodaļas 1. stāva līmenī pabeigti sienu karkasu izbūves darbi un pārseguma paneļu montāža, kā arī turpinās nodaļas 2. stāva un grīdu konstrukciju izbūve.

 • Lepojas ar savu kolēģu darbu 0

  Līdz mēneša beigām Ventspils slimnīcas Ķirurģijas nodaļā turpina darbu Diasporas māsu un vecmāšu apvienības māsa Džuljeta Frolova, viņa arī šīs apvienības locekle. Viens no biedrības mērķiem – veicināt māsu un vecmāšu profesijas atpazīstamību un profesionālo izaugsmi.

 • Tiek ierobežoti pacientu apmeklējumi slimnīcā 8

  Būtiski pieaugot Covid-19 saslimstībai, kā arī lai mazinātu apmeklētāju un personāla veselības apdraudējumu, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī un tās filiālē Talsos no nākamās nedēļas tiek ierobežoti pacientu apmeklējumi stacionāra nodaļās.

 • Sagaidīts 400. mazulītis – meitenīte Madelīna 2

  Svētdien, 2. oktobrī Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā sagaidīts 400. mazulītis - meitenīte Madelīna. Madelīna nāca pasaulē 53cm gara un svēra 3kg 900g. Mammu un mazulīti devās sveikt slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis, vēlot stipru veselību jaunajai ģimenei.