Tēma: Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca

 • Rindu jautājumā izšķiroša nozīme valsts finansējumam 4

  Ja radusies nepieciešamība saņemt valsts apmaksātu ambulatoro veselības aprūpes pakalpojumu, piemēram, speciālistu konsultāciju, izmeklējumus, dienas stacionāra pakalpojumus vai medicīnisko rehabilitāciju, nereti pacients saskaras ar problēmu – ir jāstājas rindā.

 • Ventspilī sagaidīts šī gada 300. mazulītis 1

  Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā sagaidīts 300. mazulītis - meitenīte Marta! Mazulīte nāca pasaulē 51cm gara un svēra 3kg 382g. Marta ir otrais bērniņš ģimenei no Ugāles.

 • Epidurālā anestēzija dzemdībās pieejama bez maksas 1

  No 1. augusta Ventspils slimnīcā, tāpat kā citās ārstniecības iestādēs, epidurālā anestēzija dzemdībās tiks nodrošināta bez maksas – tā tiks apmaksāta no valsts budžeta līdzekļiem.

 • Svarīgi vienmēr saglabāt možu garu 10

  Traumatologa Jurija Krupnova vārds īpašus komentārus neprasa. Ļoti daudz cilvēkiem ir palīdzēts. Krupnovs ir pārliecināts, ka ārsta profesija ir ļoti interesanta, jo ir izaicinoši risināt sarežģītus jautājumus, operēt un būt klāt pacienta atlabšanā. Bet tagad darba karjerai tiek likts punkts, lai piedzīvotu citu dzīves posmu – pelnītu atpūtu.

 • Slimnīcā svētku brīvdienās pavadītas salīdzinoši mierīgi 0

  Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Uzņemšanas nodaļā garās Jāņu brīvdienas aizvadītas salīdzinoši mierīgi. Bijis pa kādam neuzmanīgam atpūtniekam, kurš pārkarsis saulē, pēc palīdzības vērsušies arī pacienti ar vieglām traumām, ērču kodumiem u.tml., tomēr, salīdzinot ar ikdienu, būtisks pacientu plūsmas pieaugums netika novērots.

 • Priekpilni aizvadīts Ventspilī dzimušo mazuļu salidojums 0

  Bērnu pilsētiņā pulcējās gan Ventspilī, gan citviet dzimušie bērniņi un vecāki, lai tiktos mazuļu salidojumā ''Esmu dzimis Ventspilī'' un savas mīļmantiņas atrādītu Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas ārstiem Pekausīša slimnīcā.

 • Ar mīļmantiņu uz Mazuļu salidojumu 0

  Svētdien, 19. jūnijā, no plkst. 11 līdz 13 Bērnu pilsētiņā darbosies ''Pekausīša slimnīca'' un ''Mazuļu salidojumā'' tiksies Ventspilī dzimušie bērniņi, viņu vecāki un Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas speciālisti. Bērniņi aicināti līdzi ņemt savu mīļmantiņu. Pasākumā tiks sveikti slimnīcas speciālisti un uzstāsies aktieris Andris Bērziņš.

 • Slimnīcas vadītājs rosina veicināt bēgļu vakcināciju pret Covid-19 10

  Patlaban Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī ārstējas septiņi Covid-19 pacienti, divi no viņiem ir Ukrainas bēgļi, kuriem dzimtenē ir bijusi citāda vakcinācijas kārtība, tādēļ valstī vajadzētu veicināt bēgļu vakcināciju pret Covid-19, sacīja Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis.

 • Ventspils slimnīcā jau 200. mazulis 1

  Ventspils slimnīcas šī gada 200. mazulis, maijā dzimušais Kārlītis, devies mājup – uz Pilteni! Kārļa vecāki sirsnīgi atvadījās no Dzemdību nodaļas personāla, kas palīdzēja nākt pasaulē jau trešajai viņu atvasītei.

 • Atgriežas Ventspilī dzimušo mazuļu salidojums 0

  Pēc divu gadu pārtraukuma mazuļu salidojums ''Esmu dzimis Ventspilī'' atgriežas! Vecākus, kuri savus bērniņus Ventspils slimnīcā sagaidījuši no 2016. līdz 2022. gadam, slimnīca aicina iesūtīt savu mazulīšu foto līdz 12. jūnijam.

 • Jāveicina sarunāšanās. Intervija ar Uzņemšanas nodaļas vadītāju Anitu Kalēju 0

  Šobrīd Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Uzņemšanas nodaļa piedzīvo vērienīgu rekonstrukciju, lai pēc pārbūves pacienti un medicīnas personāls iegūtu plašākas un ērtākas telpas, kā arī būtu iespēja nodalīt pacientu plūsmas. Uzņemšanas nodaļas vadītāja Anita Kalēja ir gandarīta par iespēju būt klāt šī projekta īstenošanā, norādot, ka līdztekus būvniecības procesam tikpat svarīga ir arī slimnīcas iekšējo procesu pilnveidošana.

 • Slimnīcā ievieš jaunus mugurkaula ķirurģijas risinājumus 0

  Aprīļa beigās Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Mugurkaula ķirurģijas centrā Ventspilī pirmo reizi veikta mugurkaulāja operācija, kuras laikā pacientei ievietota kustības saglabājoša kakla diska protēze, sākotnēji plānoto fiksēto kakla skriemeļu savienojumu vietā.

 • Slimnīcā strādā vispārējās aprūpes māsa no Ukrainas 10

  Nepilnu mēnesi, kopš 13. aprīļa, Ventspils slimnīcas Iekšķīgo slimību nodaļā kolēģu vadībā strādā vispārējās aprūpes māsa - ukrainiete Olena. Ukrainas pilsētā Harkivā viņa strādājusi par masieri, šobrīd strādā gan kā māsa Ventspils slimnīcā, gan kā masiere - sociālās aprūpes namā ''Selga''.

 • Slimnīcā uzsāk ceturtās operāciju zāles būvniecību 1

  Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca parakstījusi līgumu ar SIA ''Pilsbūve'' par ceturtās operāciju zāles izbūvi Ventspils slimnīcā. Topošajai zālei būs atsevišķa ieeja, un tā tiks izmantota kā rezerves septiskā zāle neatliekamo operāciju veikšanai, kā arī nepieciešamības gadījumā kā operāciju zāle Covid-19 vai citiem infekciozajiem slimniekiem.