Tēma: Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca

 • Dzemdību nodaļā sagaidītas dvīņu meitenītes 2

  Dienu pirms visu mīlētāju jeb Valentīna dienas kāda ventspilnieku ģimene kļuvusi par divām mīlētām māsiņām bagātāka – Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākušas šīgada pirmās dvīnītes.

 • Kurzemes Acu centrā Ventspilī veiks plakstu operācijas 1

  Ventspils slimnīcas Kurzemes Acu centra kolektīvam pievienojas un piedāvāto pakalpojumu klāstu papildina oftalmoloģe-ķirurģe Dr. Elīza Avotiņa, kas specializējas plakstu un asaru aparāta slimībās un veic plakstu plastisko un rekonstruktīvo ķirurģiju

 • Pirmo reizi veikta ceturtās pakāpes skoliozes operācija 0

  Janvārī Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī – Kurzemes Mugurkaula ķirurģijas centrā – 30 gadus vecai pacientei veikta komplicētas, ceturtās pakāpes skoliozes korekcijas operācija. Operāciju, kuras ilgums bija septiņas stundas, veica slimnīcas speciālistu komanda, izmantojot slimnīcā pieejamās mūsdienīgās tehnoloģijas.

 • Slimnīcā darbojas diabēta apmācības kabinets 0

  Cukura diabēts ir saslimšana, kas prasa ieviest izmaiņas savā uzturā un ikdienā, lai uzlabotu pacienta labsajūtu un nepieļautu tālāku komplikāciju attīstību. Ventspils slimnīcā darbojas diabēta apmācības kabinets, kur valsts apmaksātas apmācības sniedz aprūpes māsa Violeta Pumpure.

 • Rehabilitācijas centrā pieejams jauns pakalpojums 0

  Kurzemes Rehabilitācijas centra pakalpojumu klāstu papildina ķermeņa analīze. Ķermeņa kompozīciju tagad iespējams noteikt ar modernu ķermeņa kompozīcijas analizatoru – bioimpedances svariem “InBody 270”.

 • Slimnīcā iespējams veikt skleroterapiju jeb ''vēnu zirneklīšu'' ārstēšanu 1

  Asinsvadu ķirurgs Dr. Pāvels Žibenko Ventspils slimnīcā konsultē vēnu saslimšanu gadījumos un veic ārstēšanu ar mūsdienīgām metodēm. Skleroterapija ir efektīva metode ''vēnu zirneklīšu'' ārstēšanai, ievadot tajos speciālu medikamentu, kas ķīmiski iedarbojas uz vēnas iekšējo slāni, panākot vēnas slēgšanos.

 • Gada balvai medicīnā aicina nominēt Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas speciālistus 0

  Ik gadu Latvijas Ārstu biedrība apbalvo labākos veselības aprūpes speciālistus balvu pasniegšanas ceremonijā “Gada balva medicīnā”. Arī šis gads nav izņēmums, tāpēc Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicina pacientus godināt sirdsmāsiņas, sirdsdakterus un citus īpašus medicīnas darbiniekus, izvirzot savus nominantus kādā no 10 nominācijām.

 • Slimnīcā, apmeklējot pacientus, jālieto sejas maska 10

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) izsludinājis gripas epidēmiju, kas nozīmē, ka saslimstība ar gripu Latvijā turpina pieaugt. Lai pasargātu pacietnus un veselības aprūpes speciālistus no inficēšanās ar gripu un covid 19, līdz epidēmijas beigām Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā pacientus atļauts apmeklēt, tikai valkājot sejas masku vai respiratoru.

 • Dzemdību nodaļai pievienojusies vecmāte Amanda Čakste 0

  2023. gada noslēgumā Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļas kolektīvam pievienojusies vecmāte Amanda Čakste. Amanda ir dzimusi un augusi Ventspilī un jau pamatskolas laikā zinājusi, ka vēlas nākotnē palīdzēt bērniņiem nākt pasaulē. Tobrīd gan Amanda vēl nezināja, ka šo profesiju sauc par vecmātes profesiju.

 • Saņem dāvanā gleznas 0

  Zvaigznes dienā, 6. janvārī, Ventspils slimnīcā viesojās māksliniece Ildze Ose, lai dāvātu gleznas Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas bērnu apskates kabinetam. Nu mazos pacientus priecēs krāsainas gleznas ar dzīvnieciņu un ziedu motīviem.

 • Sagaidīts 2024. gada pirmais bērniņš – meitenīte Rebeka 3

  Trešdienas, 3. janvāra, pēcpusdienā Ventspils slimnīcā pasauli pirmoreiz ieraudzīja 2024. gada pirmais mazulītis – 3,970 kg smaga un 54 cm gara meitenīte, kurai dots vārds Rebeka. Ģimeni ar meitiņas nākšanu pasaulē sveica arī slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis.

 • Simtgadniecei veikta kataraktas operācija 0

  100 gadi – tāds ir Ventspils slimnīcas Kurzemes Acu centra vecākās pacientes, kurai veikta kataraktas operācija, vecums. Kataraktas operācija ir ieguldījums ne tikai kundzes veselībā, bet arī vaļaspriekos. Ikdienā kundze labprāt lasa avīzes un žurnālus – šo hobiju nu viņa varēs atkal piekopt jaunā kvalitātē.

 • Edijs Ilziņš: Veselība – tā ir dāvana 0

  Tuvojoties gada izskaņai, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas galvenais ārsts Edijs Ilziņš stāsta par nozīmīgākajiem notikumiem slimnīcas dzīvē un jaunajiem speciālistiem, ar kuriem slimnīca patiesi lepojas.