Tēma: Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca

 • Sagaidīts 200. mazulis – meitenīte Marlēna 0

  31. maijā Ventspils Dzemdību nodaļā sagaidīts 200. mazulis - meitenīte Marlēna. Marlēna nāca pasaulē 56 cm gara un svēra 4082 g. Ģimenei no Rojas pagasta Kaltenes šis ir ceturtais mazulītis ģimenē.

 • Jūnija notiks lekcijas topošajiem un jaunajiem vecākiem 0

  Ja ģimenē gaidāms pirmais mazulītis, vecākiem bieži rodas daudz jautājumu gan par sagatavošanos dzemdībām, gan par dzemdību norisi. Izglītojošas un praktiskas nodarbības pie slimnīcas speciālistiem sniegs iespēju labāk sagatavoties bērniņa nākšanai pasaulē.

 • Slimnīcās akūti trūkst A+ asins grupas asinis 4

  Valsts asinsdonoru centrs (VADC) īpaši aicina iedzīvotājus ziedot A+ asins grupas asinis. Šobrīd pacientiem, kuri slimnīcās cīnās par savu dzīvību, akūti nepieciešamas šīs asins grupas asinis.

 • Fizioterapeiti apgūst Šrotas metodi 0

  Kurzemes Rehabilitācijas centra fizioterapeiti apguva jaunas zināšanas Šrotas metodes apmācībās - “International Schroth 3-dimensional Scoliosis Therapy”. Rudenī speciālistiem plānota apmācību otrā daļa, lai jau gada nogalē šo efektīvo metodi varētu piedāvāt reģiona pacientiem.

 • Tuvojoties mazuļu salidojumam, aicina piedalīties fotokonkursā 0

  Jau pavisam drīz, 18. jūnijā, Ventspils Bērnu pilsētiņā notiks tradicionālais mazuļu salidojums ''Esmu dzimis Ventspilī''! 2022. gadā fotokonkurā piedalījās vairāk nekā 400 dalībnieki, iesūtot Ventspilī dzimušo mazulīšu foto un pieredzes stāstus Ventspils Dzemdību nodaļā, piedzīvojot pirmo tikšanos ar savu bērniņu!

 • Notiks lekcija par sirds veselību 0

  Lai pievērstu lielāku uzmanību sabiedrībā aizvien biežāk sastopamai slimībai kā sirds mazspēja, kā arī uzzinātu vairāk par tās simptomiem un riska faktoriem, otrdien, 23. maijā plkst. 15 Kurzemes Rehabilitācijas centrā Ventspilī, interesenti aicināti piedalīties bezmaksas lekcijā, kuru vadīs Ventspils slimnīcas kardiologs Ņikita Nazarenko.

 • Slimnīca aicina uz lekciju 0

  Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca sadarbībā ar Ventspils Izglītības pārvaldi aicina uz tiešsaistes lekcijām un diskusijām par stresa mazināšanas, izdegšanas un garīgās veselības profilaktiskajiem pasākumiem pirmsskolas un skolas vecuma bērniem un viņu vecākiem.

 • Darba vizītē viesojās Veselības ministre Līga Meņģelsone 0

  Piektdien, 28. aprīlī, Vizītes laikā ministre ar biroja pārstāvjiem tikās ar pašvaldības vadību, slimnīcas un poliklīnikas vadību, kā arī speciālistiem, lai pārrunātu veselības aprūpes aktualitātes. Vizītes ietvaros tika iemūrēta arī vēstījuma kapsula Ventspils slimnīcas topošajā Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļā.

 • Notiks lekcijas par garīgās veselības veicināšanu 0

  Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca sadarbībā ar Ventspils Izglītības pārvaldi aicina uz tiešsaistes lekcijām un diskusijām par stresa mazināšanas, izdegšanas un garīgās veselības profilaktiskajiem pasākumiem pirmsskolas un skolas vecuma bērniem un viņu vecākiem.

 • Skolēni var piedalīties redzes zinātnes pētījumā 0

  Kurzemes Acu centrs aicina skolēnus vecumā no 7 līdz 18 gadiem saņemt bezmaksas redzes skrīningu un vienlaikus piedalīties pētījumā par tuvredzības attīstību un tās saistību ar skolas vecuma bērnu ķermeņa biometriskajiem jeb auguma parametriem.

 • Atviegloti stacionāro pacientu apmeklējumi 0

  Samazinoties saslimstības rādītājiem, kā arī rūpējoties par pacientu un viņu tuvinieku labsajūtu, no 20. marta, slimnīcā Ventspilī un tās filiālē Talsos konkrētos laikos atļauti pacientu apmeklējumi. Pacientus slimnīcā var apmeklēt katru darba dienu noteiktā laikā – no plkst. 15 līdz plkst. 17.