Tēma: ZZS

 • Valainis aicina Siliņu sasaukt Ostu padomes sēdi 2

  Ekonomikas ministrs Viktors Valainis (ZZS) pēc tikšanās ar Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) pārstāvjiem nolēmis aicināt Ministru prezidenti Eviku Siliņu (JV) sasaukt Latvijas ostu, tranzīta un loģistikas padomes sēdi, lai pārrunātu aktuālo situāciju tranzīta nozarē.

 • Nākamnedēļ visā Latvijā plānoti lauksaimnieku protesti 1

  Biedrība "Zemnieku saeima" nākamnedēļ visā Latvijā plāno rīkot lauksaimnieku protestus. "Zemnieku saeimas" valdes priekšsēdētājs Juris Lazdiņš informē, ka kopš pagājušā gada novembra lauksaimnieku ārkārtas sapulces, kurā lauksaimnieki iesniedza Zemkopības ministrijai un ministram Armandam Krauzem (ZZS) prasības nozares sakārtošanai, līdz šim ir izpildīta tikai viena.

 • ZZS saraksta līderis EP vēlēšanās būs Rokpelnis 0

  Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta līderis Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās būs ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Harijs Rokpelnis, preses konferencē paziņoja Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētājs, ZZS valdes loceklis Viktors Valainis.

 • EP vēlēšanās ZZS kā saraksta lokomotīvi plāno pieteikt Valaini 3

  Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās no politiskās partijas Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) par saraksta lokomotīvi plāno pieteikt ekonomikas ministru Viktoru Valaini, savukārt no partijas "Apvienotais saraksts" (AS) kā pirmo kandidātu plānots pieteikt "Tviterkonvoja" vadītāju Reini Pozņaku.

 • ZZS "nestrēbs karstu" 1

  Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) arī pēc otrās instances tiesas notiesājošā sprieduma Aivaram Lembergam ("Latvijai un Ventspilij") nemainīs nostāju pret savu sadarbības partneri, bet gan gaidīs tiesas galīgā lēmuma stāšanos spēkā, uzsvēra ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis.

 • Par Saeimas priekšsēdētāju ievēl ZZS politiķi Mieriņu 2

  Par Saeimas priekšsēdētāju trešdien ievēlēta koalīcijas virzītā Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) pārstāve Daiga Mieriņa. Par Mieriņu nobalsoja 55 deputāti - ZZS, "Jaunās vienotības" un "Progresīvo" deputāti, kā arī atsevišķi "Latvija pirmajā vietā" parlamentārieši. Pret Mieriņu balsoja 34 parlamentārieši.

 • Mājsaimniecībām kompensēs 60% no ST jaudas fiksētās maksas 2

  No oktobra līdz gada beigām mājsaimniecībām kompensēs 60% no "Sadales tīklu" (ST) tarifā noteiktās fiksētās maksas par jaudu jeb tā dēvētā jaudas abonementa. Par to pēc koalīcijas sanāksmes pavēstīja Ministru prezidente Evika Siliņa (JV), ekonomikas ministrs Viktors Valainis (ZZS) un satiksmes ministrs Kaspars Briškens (P).

 • Apstiprināta jaunā valdība Siliņas vadībā 1

  Saeimas vairākums šodien apstiprināja jauno, Ministru prezidentes Evikas Siliņas (JV) vadīto vadību. Par jauno valdību nobalsoja 53 deputāti, savukārt pret bija 39 deputāti.

 • Štekerhofs uzņemsies Saeimas deputāta pienākumus 7

  Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas ķirurģijas nodaļas vadītājs Ģirts Štekerhofs (ZZS) uzņemsies Saeimas deputāta pienākumus pēc tam, kad partijas biedrs Uldis Augulis (ZZS) tiks apstiprināts labklājības ministra amatā.

 • Pieci amati tiek ZZS 5

  No parlamenta jaunveidojamās valdošās koalīcijas sadalītajiem 16 amatiem valdībā un Saeimā puse jeb astoņi tiks topošās premjeres pārstāvētajai "Jaunajai vienotībai" (JV), pieci - Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS), bet trīs - "Progresīvajiem", šodien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu paziņoja Ministru prezidenta amata kandidāta Evika Siliņa (JV).

 • Siliņa paziņos ministru amata kandidātus 0

  Trešdien Ministru prezidenta amata kandidāte Evika Siliņa (JV) pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču paziņos ministru amata kandidātus, apliecināja Siliņas pārstāve Ilze Čikule. Dažas dienas pirms piektdien, 15.septembrī, iecerētā balsojuma Saeimā par jauno valdību vēl aizvien nav oficiāli nosaukti ministru amata kandidāti.