Piedūmojuma dēļ evakuētie Stiklu ciema iedzīvotāji šodien un rīt mājās, visticamāk, atgriezties nevarēs, pauda Ventspils novada priekšsēdētājs Aivars Mucenieks.

Viņš apstiprināja, ka daļa iedzīvotāju joprojām tiek izmitināti blakus ciemā esošās pamatskolas telpās, bet daļa pašu spēkiem devušies pie radiem vai draugiem. Visiem iedzīvotājiem tiek nodrošināta izguldināšana, kā arī ēdināšana.

"Daudzi brīvprātīgie iespēju robežās atrodas ugunsgrēka norises vietā un nodrošina ēdināšanu arī glābējiem. Kopumā cilvēku vidū ir manāms zināms satraukums, taču viņi viens otru informē par jaunumiem un pagaidām viss norit mierīgi," sacīja Mucenieks. Viņš norādīja, ka pagaidām esot grūti teikt, kad cilvēki varētu atgriezties mājās, jo dzēšanas darbi joprojām aktīvi notiek un piedūmojums joprojām esot liels. "Nedomāju, ka tuvāko dienu laikā mēs varēsim cilvēkiem ļaut atgriezties mājās, taču viss atkarīgs no laika apstākļiem," teica priekšsēdis.

Aprēķinus par to, cik daudz iedzīvotāju evakuācija un izmitināšana izmaksājusi, pašvaldība veiks tikai tad, kad situācija būs atrisinājusies.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • -1
    nice 21.07.2018, 00:13:23

    Glābiet kaķi!!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: