Tēma: Ugunsgrēks

 • Pārventā dega šķunīši (VIDEO) 1

  Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 7. jūnija plkst. 6.30 līdz 10. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 19 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem un vēl četri izsaukumi bija maldinājums.

 • Sāksies meža ugunsnedrošais periods 0

  Latvijā piektdien, 3. maijā, sāksies meža ugunsnedrošais laikposms, informē Valsts meža dienests (VMD). Meža ugunsnedrošais laikposms nosaka aizliegumus un ierobežojumus visiem iedzīvotājiem. Par to neievērošanu var tikt piemērota administratīvā, civiltiesiskā un arī kriminālatbildība.

 • Ugunsdzēsējiem trīs izsaukumi 1

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 25.aprīļa plkst. 6.30 līdz 26. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 12 izsaukumus –  piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • No ugunsgrēka izglābts cilvēks 4

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no 19.aprīļa plkst. 6.30 līdz 22. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 27 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem, bet seši izsaukumi bija maldinājumi.

 • Dedzinātājam piespriež brīvības atņemšana uz pusotru gadu 0

  10. aprīlī Kurzemes rajona tiesa, izskatot lietu, kurā pie kriminālatbildības saukts vīrietis par svešas mantas tīšu iznīcināšanu, kas saistīta ar dedzināšanu, pasludināja saīsināto spriedumu, ar kuru atzina apsūdzēto par vainīgu viņam inkriminēto noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā un piesprieda viņam brīvības atņemšanu uz vienu gadu un sešiem mēnešiem.

 • Ugunsgrēkā izglābts cilvēks 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 18. marta plkst. 6.30 līdz 19. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona pārvalde saņēma trīs izsaukumus uz ugunsgrēka dzēšanu.

 • Dzēsts kūlas ugunsgrēks 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 4.marta plkst. 6.30 līdz 5. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona pārvalde saņēma sešus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

 • Ugālē dega kravas automašīna 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 14. februāra plkst. 6.30 līdz 15. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma četrus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem, bet vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • Dzēsa ugunsgrēku Virves ielā 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 7. februāra plkst. 6.30 līdz 8. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 11 izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, septiņus uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājumi.

 • Vārvē dega māja 0

  Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 15. decembra plkst. 6.30 līdz 18. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 17 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem un vēl seši izsaukumi bija maldinājums.

 • Pašvaldība nojauks nodegušās mājas gruvešus 1

  Ventspils pilsētas domes Būvniecības administratīvā inspekcija konsekventi strādā ar māju īpašniekiem, kuru īpašums ir avārijas stāvoklī, degradējot apkārtējo vidi un apdraudot sabiedrisko drošību. Tomēr ne vienmēr izdodas identificēt īpašuma saimniekus.

 • Dega elektrības transformators 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 24. oktobra plkst. 6.30 līdz 25. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma septiņus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

 • Autoservisā dega iekārta 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 16. oktobra plkst. 6.30 līdz 17. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma trīs izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.