Tēma: Ugunsgrēks

 • Užavas pagastā nodegusi dzīvojamā māja 1

  Nelaime piemeklējusi ģimeni Užavas pagastā. Nedēļas sākumā nodegusi ģimenei piederošā dzīvojamā māja. Par laimi, ugunsgrēkā neviens cilvēks nav cietis, ja neskaita materiālos zaudējumus. Ugunsgrēka iespējamais iemesls – kāda mājas iemītnieka neuzmanīga rīcība.

 • Užavā dega māja 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 13. marta plkst. 6.30 līdz 14. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma trīs izsaukumus - divus uz ugunsgrēku dzēšanu un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • No ugunsgrēka izglābj cilvēku 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 22. februāra plkst. 6.30 līdz 23. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma divus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

 • Novadā un pilsētā dega mājas 0

  Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 6. janvāra plkst. 6.30 līdz 9. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 17 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu,  astoņus uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

 • Ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 28. decembra plkst. 6.30 līdz 29. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma astoņus izsaukumus - trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs  uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

 • Zūru muižā nodegusi klēts 0

  19. novembrī vienā no Zūru muižas kompleksa ēkām Vārves pagastā izcēlās ugunsgrēks. Liesmas tika dzēstas sešas stundas. Tuvējo māju iedzīvotāji baidījās, ka uguns var pārmesties uz viņu mājām. Uguns liesmās cietusi vissenākā ēka muižas kompleksā.

 • Zirās dega kūts, dzīvnieki nav cietuši 2

  Aizvadītajās četrās diennaktīs, laika posmā no 17. novembra plkst. 6.30 līdz 21. novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 31 izsaukumu – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem un vēl trīs izsaukumi bija maldinājums.

 • Ugunsgrēkā "Diana sveces" divi cietušie 14

  Vakar vakarā ugunsgrēks izcēlies uzņēmuma "Diana sveces" ražošanas ēkā, no kuras pašu spēkiem evakuējās 56 cilvēki, bet diviem bija nepieciešama mediķu palīdzība, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

 • Par ugunsgrēku brīdina dūmu detektors 1

  Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus , no kuriem trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, un viens no tiem bija arī Ventspilī.

 • Pagājušajā naktī izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 12. septembra plkst. 6.30 līdz 13. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • Beidzas meža ugunsnedrošais periods 0

  Valsts meža dienests ar 12. septembri atceļ meža ugunsnedrošo laikposmu, kura laikā, atrodoties mežā un purvā, bija jāievēro vairāki aizliegumi. Šogad reģistrēti 355 meža ugunsgrēki, tajos izdeguši 220 hektāri meža zemes.

 • Nodzēsts ugunsgrēks Vārvē 1

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 7. septembra plkst. 6.30 līdz 8. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • Trešo diennakti turpinās ugunsgrēka dzēšanas darbi Vārvē 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 5. septembra plkst. 6.30 līdz 6. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – trīs uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

 • No ugunsgrēka izglābj kaķēnu 0

  Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 2. septembra plkst. 6.30 līdz 5. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 22 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 10 uz glābšanas darbiem un vēl trīs izsaukumi bija maldinājums.

 • Evakuācija no prāmja nebija nepieciešama 0

  Pirmdien pie Zviedrijas krastiem izcēlies ierobežots ugunsgrēks Ventspils-Nīnashamna automašīnu prāmī ar 300 cilvēkiem uz klāja, taču ugunsgrēks pakļauts kontrolei, paziņoja Zviedrijas Jūras administrācija.