Tēma: Ugunsgrēks

 • Ugāles ielas namā uz plīts piedeg ēdiens 2

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 18. jūnija plkst. 6.30 līdz 19. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus - septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

 • Novadā lielā platībā aizdegusies kūts 0

  Ventspils novada Vārves pagastā naktī uz piektdienu izcēlies ugunsgrēks neapsaimniekotā kūtī, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Agrita Vītola.

 • Palīdzēsim grūtā brīdī! 16

  27. aprīļa vakarā uguns liesmas Usmas pagastā nopostīja mācītāja Uģa Brūklenes ģimenes māju. Usmas evanģēliski luteriskā draudze lūdz to iedzīvotāju palīdzību, kuri var sniegt atbalstu ugunsgrēka seku likvidēšanā.

 • Usmā dega māja 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 27. aprīļa plkst. 6.30 līdz 28.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no tiem piecus uz ugunsgrēku dzēšanu un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • Ugunsgrēkā gāja bojā cilvēks

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 22. aprīļa plkst. 6.30 līdz 23.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus - astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem.

 • Piltenē sešas reizes dega kūla 3

  Laika posmā no šī gada 9. aprīļa plkst. 6.30 līdz 14. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 42 izsaukumus - 31 uz ugunsgrēku dzēšanu, no kuriem 22 bija kūlas ugunsgrēki, septiņus uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Dūmu detektors izglābj no nelaimes 1

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 1. aprīļa plkst. 6.30 līdz 2. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus - četrus uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

 • Inženieru ielā dega atkritumi 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 30. marta plkst. 6.30 līdz 31. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus - divus uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

 • Ugunsgrēkā Staldzenē cieš cilvēks 0

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no 27. marta plkst. 6.30 līdz 30. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 28 izsaukumus - 21 uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Dega saimniecības ēka un kūla 3

  Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 20. marta plkst. 6.30 līdz 23marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus, no tiem piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem un vēl četri izsaukumi bija maldinājumi.

 • Dega saimniecības ēka (VIDEO) 2

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 20. februāra plkst. 6.30 līdz 21. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus, no tiem vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

 • Ugunsdzēsēji dodas uz dzīvokļiem, kuros piededzis ēdiens 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 28. janvāra plkst. 6.30 līdz 29. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus - trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

 • Kāpņu telpā dega bērnu ratiņi 9

  Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 17. janvāra plkst. 6.30 līdz 20. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus - sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem un vēl četri izsaukumi bija maldinājums.