Tēma: Ugunsgrēks

 • Ugālē dega kravas automašīna 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 14. februāra plkst. 6.30 līdz 15. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma četrus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem, bet vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • Dzēsa ugunsgrēku Virves ielā 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 7. februāra plkst. 6.30 līdz 8. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 11 izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, septiņus uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājumi.

 • Vārvē dega māja 0

  Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 15. decembra plkst. 6.30 līdz 18. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 17 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem un vēl seši izsaukumi bija maldinājums.

 • Pašvaldība nojauks nodegušās mājas gruvešus 1

  Ventspils pilsētas domes Būvniecības administratīvā inspekcija konsekventi strādā ar māju īpašniekiem, kuru īpašums ir avārijas stāvoklī, degradējot apkārtējo vidi un apdraudot sabiedrisko drošību. Tomēr ne vienmēr izdodas identificēt īpašuma saimniekus.

 • Dega elektrības transformators 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 24. oktobra plkst. 6.30 līdz 25. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma septiņus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

 • Autoservisā dega iekārta 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 16. oktobra plkst. 6.30 līdz 17. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma trīs izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • Fabrikas ielā dega elektrības skapis 1

  Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 6. oktobra plkst. 6.30 līdz 9. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 85 izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, 76 uz glābšanas darbiem un vēl četri izsaukumi bija maldinājumi.

 • 23. septembrī noslēdzas meža ugunsnedrošais laikposms 0

  Valsts meža dienests  ar 23. septembri atceļ meža ugunsnedrošo laikposmu visā valsts teritorijā, kas bija spēkā no 1. maija. Šogad reģistrēti un dzēsti 643 meža ugunsgrēki, tajos izdeguši 636 ha meža zemes, kas ir vairāk nekā trīs iepriekšējos gados.

 • Dega durvis un gulta 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 31. augusta plkst. 6.30 līdz 1. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 10 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • Ugunsgrēks šķeldas kaudzē nodzēsts 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 28. augusta plkst. 6.30 līdz 29. augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma trīs izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

 • Ar atklātu liesmu dega šķeldas kaudze 0

  Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 25. augusta plkst. 6.30 līdz 28. augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma sešus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

 • Ugunsgrēkā izglābts cilvēks 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 13. jūlija plkst. 6.30 līdz 14. jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma sešus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

 • No Užavas upes izcelts miris cilvēks

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 28. jūnija plkst. 6.30 līdz 29. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 12 izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, septiņus uz glābšanas darbiem, bet vēl trīs bija maldinājumi.

 • Aizdomās par dedzināšanu aizturēts jaunietis 13

  Vakar, 15. jūnijā ap plkst. 20.50 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Ziemeļu ielā deg mežs un sausā zāle. Likumsargi ieradās notikuma vietā un sastapa kādas apsardzes firmas darbiniekus, kuri bija aizturējuši jaunieti, kurš atradās ugunsgrēka izcelsmes vietā, ko pierāda arī videonovērošanas kamerās fiksētais.