Tēma: Ugunsgrēks

 • Piedeguša ēdiena dēļ evakuē četrus cilvēkus 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 31. maija plkst. 6.30 līdz 1. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • Ugunsdzēsēji cīnījās ar liesmām Zirās 0

  Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 20. maija plkst. 6.30 līdz 23. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 19 izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 10 uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • Ugunsgrēka laikā izlec pa logu 3

  Pagājušajā nedēļā Ventspilī 9-stāvu māju rajonā izcēlās ugunsgrēks, kura laikā cieta viens cilvēks. Glābjoties no uguns liesmām, vīrietis nesekmīgi mēģināja iekļūt sestā stāva lodžijā, nenoturējās un nokrita. Iespējamais ugunsgrēka iemesls – neuzmanīga rīcība ar uguni.

 • Latvijā sākas ugunsnedrošais periods 1

  Ar pirmdienu, 2. maiju, visā Latvijas teritorijā sāksies meža ugunsnedrošais periods. Ikvienam iedzīvotājam, uzturoties mežā, būs jāievēro ugunsdrošības prasības. Ugunsnedrošā laikposma sākumu un beigas ik gadu nosaka Valsts meža dienests, ņemot vērā laikapstākļus. Paliekot siltākam un sausākam laikam, ugunsbīstamība mežā būtiski palielinās.

 • Izglābj bezpalīdzīgā stāvoklī nokļuvušu cilvēku 0

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no 22. aprīļa plkst. 6.30 līdz 25.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 32 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus izsaukumus uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

 • Šogad kopumā dzēsti jau 923 kūlas ugunsgrēki 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 19. aprīļa plkst. 6.30 līdz 20. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 19 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs izsaukumus uz glābšanas darbiem, bet trīs izsaukumi bija maldinājumi.

 • Deg pērnā zāle, niedres un bez uzraudzības uz plīts atstāts ēdiens 0

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no 1. aprīļa plkst. 6.30 līdz 4. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 30 izsaukumus – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu, septiņus uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Novadā dega māja un vecā zāle 0

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no 25. marta plkst. 6.30 līdz 28. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 113 izsaukumus – 43 uz ugunsgrēku dzēšanu, 60 uz glābšanas darbiem, bet desmit no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 21. marta plkst. 6.30 līdz 22. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus izsaukumus uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Dzēsts kūlas ugunsgrēks 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 8. marta plkst. 6.30 līdz 9. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma desmit izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs izsaukumus uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Dega šķūnis un sodrēji 0

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no 25. februāra plkst. 6.30 līdz 28. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 37 izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, 29 izsaukumus uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Dega divas neapsaimniekotas ēkas (VIDEO) 6

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 17. februāra plkst. 6.30 līdz 18. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus – trīs uz ugunsgrēka dzēšanu, septiņus izsaukumus uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Dega tehniskais spirts 2

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 14. februāra plkst. 6.30 līdz 15. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un divus izsaukumus uz glābšanas darbiem.

 • Dūmvadā dega sodrēji 1

  Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – četrus uz glābšanas darbiem, bet viens izsaukums bija maldinājums - vienā gadījumā bija nepieciešams arī doties uz Vārves pagastu.