Tēma: Ugunsgrēks

 • Brīvdienās dzēsti meža un kūlas ugunsgrēki 0

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no 16. aprīļa plkst. 6.30 līdz 19.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 43 izsaukumus – 34 uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Dzēsti trīs kūlas ugunsgrēki un izglābts kaķis 5

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 14. aprīļa plkst. 6.30 līdz 15.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus - deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem.

 • Izglābj akā iekritušu suni 4

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 6. aprīļa plkst. 6.30 līdz 7. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus - piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

 • Dzīvojamā mājā likvidēta gāzes noplūde 2

  Aizvadītajās piecās diennaktīs, laika posmā no 1. aprīļa plkst. 6.30 līdz 6.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 51 izsaukumu - 30 uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Ugunsgrēkā cieta cilvēks, pirmo reizi dzēsta kūla 1

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 1. marta plkst. 6.30 līdz 2. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma desmit izsaukumus - piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • Dega šķūnis un sadzīves mantas 0

  Aizvadītās nedēļas nogalē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki Ventspils pusē devās uz divām ugunsnelaimēm, bet kopumā Kurzemes reģiona brigāde saņēma 22 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Dzīvojamā mājā dega pagrabs 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 4. februāra plkst. 6.30 līdz 5. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus - divus uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

 • Ugunsgrēkā miruši divi cilvēki

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 20. janvāra plkst. 6.30 līdz 21.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus - trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

 • No ugunsgrēka izglābušies pieci cilvēki 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 18.janvāra plkst. 6.30 līdz 19.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

 • No ugunsgrēka izglābts cilvēks 2

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 7. janvāra plkst. 6.30 līdz 8. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus - vienu uz ugunsgrēka dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

 • No degošas pirts evakuējušies pieci cilvēki 0

  Naktī uz 15. novembri Ventspilī no degošas pirts evakuējušies pieci cilvēki, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Agrita Vītola.

 • Ugunsgrēkā cieta trīs cilvēki 9

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 22. oktobra plkst. 6.30 līdz 23. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus - trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

 • Glābējiem aizvadītajā diennaktī 14 izsaukumi 1

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 17. septembra plkst. 6.30 līdz 18. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 14 izsaukumus - divus uz ugunsgrēku dzēšanu, astoņus uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Par ļaunprātīgu dedzināšanu aiztur ventspilnieku 3

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par ļaunprātīgu automašīnas dedzināšanu aizturēja kādu ventspilnieku, kurš iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par cita veida noziedzīgiem nodarījumiem.