Tēma: Ugunsgrēks

 • Pagājušajā naktī izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 12. septembra plkst. 6.30 līdz 13. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • Beidzas meža ugunsnedrošais periods 0

  Valsts meža dienests ar 12. septembri atceļ meža ugunsnedrošo laikposmu, kura laikā, atrodoties mežā un purvā, bija jāievēro vairāki aizliegumi. Šogad reģistrēti 355 meža ugunsgrēki, tajos izdeguši 220 hektāri meža zemes.

 • Nodzēsts ugunsgrēks Vārvē 1

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 7. septembra plkst. 6.30 līdz 8. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • Trešo diennakti turpinās ugunsgrēka dzēšanas darbi Vārvē 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 5. septembra plkst. 6.30 līdz 6. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – trīs uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

 • No ugunsgrēka izglābj kaķēnu 0

  Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 2. septembra plkst. 6.30 līdz 5. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 22 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 10 uz glābšanas darbiem un vēl trīs izsaukumi bija maldinājums.

 • Evakuācija no prāmja nebija nepieciešama 0

  Pirmdien pie Zviedrijas krastiem izcēlies ierobežots ugunsgrēks Ventspils-Nīnashamna automašīnu prāmī ar 300 cilvēkiem uz klāja, taču ugunsgrēks pakļauts kontrolei, paziņoja Zviedrijas Jūras administrācija.

 • Uz prāmja "Stena Scandica" izcēlies ugunsgrēks 1

  Pirmdien uz prāmja Stena Scandica, kas no Ventspils bija ceļā uz Nīneshamnu, izcēlies ugunsgrēks, vēsta Zviedrijas ziņu portāls Dagens Nyheter. Lai arī visi dienesti ir gatavībā, ticamākais, evakuāciju veikt nevajadzēs, bet prāmi tuvāko stundu laikā aizvilks uz Nīneshamnas ostu.

 • Šogad dzēsti 236 meža ugunsgrēki 0

  Ugunsgrēkos izdeguši 200 hektāri meža zemes - no tiem izdegušās jaunaudzes ir 66 hektāri, savukārt 131 no meža ugunsgrēkiem dzēsts ugunsnedrošā laikposma pirmajos divos mēnešos.

 • Ugunsgrēkā cietis viens cilvēks 0

  Aizvadītajās piecās diennaktīs, laika posmā no 22. jūnija plkst. 6.30 līdz 27. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 47 izsaukumus – 24 uz ugunsgrēku dzēšanu, 13 uz glābšanas darbiem un vēl 10 izsaukumi bija maldinājums.

 • Piedeguša ēdiena dēļ evakuē četrus cilvēkus 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 31. maija plkst. 6.30 līdz 1. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • Ugunsdzēsēji cīnījās ar liesmām Zirās 0

  Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 20. maija plkst. 6.30 līdz 23. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 19 izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 10 uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • Ugunsgrēka laikā izlec pa logu 3

  Pagājušajā nedēļā Ventspilī 9-stāvu māju rajonā izcēlās ugunsgrēks, kura laikā cieta viens cilvēks. Glābjoties no uguns liesmām, vīrietis nesekmīgi mēģināja iekļūt sestā stāva lodžijā, nenoturējās un nokrita. Iespējamais ugunsgrēka iemesls – neuzmanīga rīcība ar uguni.

 • Latvijā sākas ugunsnedrošais periods 1

  Ar pirmdienu, 2. maiju, visā Latvijas teritorijā sāksies meža ugunsnedrošais periods. Ikvienam iedzīvotājam, uzturoties mežā, būs jāievēro ugunsdrošības prasības. Ugunsnedrošā laikposma sākumu un beigas ik gadu nosaka Valsts meža dienests, ņemot vērā laikapstākļus. Paliekot siltākam un sausākam laikam, ugunsbīstamība mežā būtiski palielinās.

 • Izglābj bezpalīdzīgā stāvoklī nokļuvušu cilvēku 0

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no 22. aprīļa plkst. 6.30 līdz 25.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 32 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus izsaukumus uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.