Tēma: Glābēji

 • Reformē saziņu ar operatīvajiem dienestiem pa tālruni 112 0

  Iekšlietu dienesti ir mainījuši pa vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112 saņemto zvanu apstrādes sistēmu, paralēli ieviešot arī mobilo lietotni "112 Latvija" un tīmekļvietni "112.lv", informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

 • Vārvē dega māja 0

  Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 15. decembra plkst. 6.30 līdz 18. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 17 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem un vēl seši izsaukumi bija maldinājums.

 • Saīsinās Glābšanas dienesta darba laiku 0

  Ventspils Pašvaldības policija informē, ka sākot ar 28. augustu, Zilā karoga pludmales Glābšanas dienests peldvietā strādās no plkst. 10 līdz plkst. 21. Darba laiks saīsināts sakarā ar apgrūtinātu redzamību peldvietā.

 • Par drošu peldi jūrā informē karogi 0

  Kā ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, nedēļas laikā Latvijā no ūdenstilpēm izcelti 11 bojāgājušie, četri no tiem, iespējams, iekļuva spēcīgās zemūdens straumēs, kas nav raksturīgas Baltijas jūrai un Rīgas jūras līča piekrastei, taču noteiktos apstākļos šīs straumes var izveidoties.

 • Apbalvos ugunsdzēsējus glābējus 2

  Atzīmējot Ugunsdzēsības Latvijā 158. gadadienu un godinot ieguldījumu Latvijas un tās iedzīvotāju drošības stiprināšanā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona pārvaldes (KRP) amatpersonām tiks pasniegti apbalvojumi.

 • Pludmales glābšanas dienests uzsāk sezonu 0

  15. maijā sāksies Ventspils Zilā karoga pludmales oficiālā peldsezona, un šajā laikā kā ierasti darbu sāk arī Ventspils pašvaldības policijas pludmales glābšanas dienests. Glābēji pludmales posteņos būs sastopami ikdienu no plkst. 10 līdz 22. Peldsezona ilgs līdz 15. septembrim.

 • Ventā atrasts miris cilvēks

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 5. aprīļa plkst. 6.30 līdz 6. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma sešus izsaukumus - divus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

 • Kaķēns sadraudzējies ar ugunsdzēsējiem 0

  Kaķēns, kuru ugunsdzēsēji glābēji atrada degušu zaru kaudzē, ir labi iedzīvojies un iejuties savās jaunajās mājās – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Ventspils daļā.

 • No ugunsgrēka izglābj kaķēnu 0

  Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 2. septembra plkst. 6.30 līdz 5. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 22 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 10 uz glābšanas darbiem un vēl trīs izsaukumi bija maldinājums.

 • Izmaiņas Glābšanas dienesta darba laikā 0

  “Ventspils Pašvaldības policija” informē, ka sākot ar šā gada 01.septembri, Ventspils Zilā karoga pludmales Glābšanas dienests peldvietā strādās no plkst. 10.00 līdz plkst. 21.00. Darba laiks saīsināts no plkst. 22.00 uz plkst. 21.00 sakarā ar apgrūtinātu redzamību peldvietā tumsas dēļ.

 • Apmaldās Piltenes mežos 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 28. jūlija plkst. 6.30 līdz 29. jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus - piecus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums.

 • Uzlabo saziņu glābēju starpā 3

  Pašvaldības policija ar Lauku atbalsta dienesta atbalstu projekta ''Zivju resursu kontroles aprīkojuma papildināšana, pludmales drošības un aprīkojuma izveide, uzlabojot glābšanas posteņa ēkas infrastruktūru'' ietvaros ir uzstādījusi radiosakaru retranslatoru Medņu ielā 42.

 • Ugunsgrēkā cieta cilvēks 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 17. maija plkst. 6.30 līdz 18. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

 • Izglābj bezpalīdzīgā stāvoklī nokļuvušu cilvēku 0

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no 22. aprīļa plkst. 6.30 līdz 25.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 32 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus izsaukumus uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.