Tēma: Ventspils novads

 • Vēl var pieteikties ''Mājas kafejnīcu dienām 2024'' 0

  Līdz 14. aprīlim ikvienam interesentam, kurš aizraujas ar gatavošanu, kuram patīk uzņemt viesus un kurš vēlas uz vienu dienu savā sētā, uzņēmumā, saimniecībā, tūrisma objektā vai iestādē atvērt mājas kafejnīcu, ir iespēja pieteikties “Mājas kafejnīcu dienām 2024” Ventspils novadā.

 • Ventspils novadā notiks Zemessardzes mācības 0

  No 12. līdz 14. aprīlim Ventspils novada Zlēku un Ugāles pagastos, norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības vienības kaujas spēju uzturēšanai un pilnveidošanai.

 • Nesaprot, kāpēc vajag vēl vienu sporta laukumu 5

  Ventspils novada pašvaldības iecere Tārgales centrā veidot 3x3 basketbola laukumu raisījusi jautājumus par to, kā dažādas attīstības projektu ieceres nonāk pašvaldības investīciju plānā un kādas ir iedzīvotāju iespējas to ietekmēt.

 • Notiks Zemessardzes mācības 0

  23. un 24. martā Ventspils novada Vārves pagastā norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības. Mācības notiks ar VAS “Latvijas valsts meži” un Ventspils novada pašvaldību saskaņotās teritorijās.

 • Uzņēmēji tiksies Ugālē 0

  4. aprīlī plkst. 11.00 Ugāles tautas namā “Gaisma” sāksies otrais Ventspils novada uzņēmēju un aktīvo iedzīvotāju seminārs “Uzņēmēju vēlās brokastis”, kurš tiek rīkots ar mērķi veicināt savstarpēju sadarbību un komunikāciju, informēt par projektu iespējām, inovācijām, ekonomikas attīstības aktualitātēm un uzņēmēju un pašvaldības savstarpēju sadarbību.

 • Ventspils un novads apvienošanu joprojām uzskata par neatbilstošu iedzīvotāju interesēm 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome joprojām uzskata, ka Ventspils valstspilsēta, ņemot vērā tās nozīmi starptautiskajā un nacionālajā līmenī, nav ietverama vienotā sistēmā ar Ventspils novada pagastiem un Ventspils novada pilsētu, turklāt joprojām nav objektīvu pierādījumu par jaunā Ventspils novada pašvaldības iedzīvotājiem sniegto pakalpojumu organizācijas uzlabojumiem.

 • Lembergs: Ventspils pilsētā būs pagastvecis. Kolosāli skan, vai ne? 14

  "Latvijā jābūt septiņām valstpilsētām, kurās neietilpst Jēkabpils, Valmiera un Ogre, un 27 apriņķiem!" ir pārliecināts partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs un uzsver, ka ne Ventspils pilsētas, ne mūsu novada iedzīvotāji nevēlas teritoriju apvienošanu.

 • Notiks Zemessardzes mācības 0

  16. un 17. martā Saldus novada Remtes pagastā un Ventspils novada Piltenes un Ugāles pagastos  norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 45. kaujas nodrošinājuma bataljona zemessargu apmācība, lai uzturētu un pilnveidotu bataljona kaujas spējas.

 • Novads izsludina projektu konkursu uzņēmējdarbības attīstībai 0

  Ventspils novada pašvaldība izsludina pieteikšanos projektu konkursam “Solis 2024”, tādējādi finansiāli atbalstot Ventspils novada uzņēmēju iniciatīvu realizēšanu uzņēmējdarbības attīstībā. Projektu konkursa finansējums ir 15 000 eiro. Vienam projektam maksimālais piešķiramais apjoms ir 3000 eiro.

 • Godināja novada uzņēmējus 0

  Tautas namā “Gaisma” Ugālē notika konkursa “Ventspils novada uzņēmēju gada balva 2023” uzvarētāju apbalvošana. Balsot par savu pretendentu varēja sešās nominācijās: “Gada labākais darba devējs”, “Gada amatnieks/mājražotājs”, “Gada tirgotājs/pakalpojuma sniedzējs”, “Gada tūrisma uzņēmējs”, “Gada jaunais uzņēmējs” un “Ģimene uzņēmējdarbībā”.

 • Pārgājienā varēs iepazīt Zlēkas 0

  3. martā Zlēkās notiks pārgājiena svētki ''Latvijas Izaicinājums 2024'' maršruta ''Zlēku izzinātājs'' atklāšanas ietvaros. Pasākuma organizatori parūpējušies, lai piedalīties varētu ikviens.

 • Novadā notiks Zemessardzes mācības 0

  24. un 25. februārī Ventspils novada Vārves pagastā, Zemessardzes 46. kājnieku bataljonam pieguļošajā teritorijā un šautuvē "Medņi-3" norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības.

 • Visgrūtākais – palīdzēt cilvēkam izmainīt domāšanu 7

  Lai uzzinātu, kāda ir situācija sociālajā jomā Ventspils novadā un kas jauns šogad plānots, aicinājām uz sarunu Ventspils novada Sociālā dienesta vadītāju Andu Vītolu un Sociālās palīdzības nodaļas vadītāju Aigu Strazdiņu.

 • Ventspils novadā notiks Zemessardzes mācības 0

  No 26. līdz 28. janvārim Ventspils novada Vārves pagastā, kā arī Zemessardzes 46. kājnieku bataljonam pieguļošajā teritorijā, šautuvē "Medņi-3", norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības.