Tradicionāli reizi četros gados, Ventspilī notiek gidu sertifikācijas kursi, kas līdz šim norisinājušies agrā pavasarī, lai ceļotāju pavadoņi - gidi ar svaigām zināšanām uzsāktu jauno vasaras tūrisma sezonu.

Šogad līdz ar dažādām pulcēšanās izmaiņām ārkārtas situācijas laikā Valstī, plānots gidu sertifikācijas kursus pārcelt uz šā gada septembri un jau esošajiem, sertificētajiem gidiem pagarināt apliecības derīguma termiņu līdz gada beigām.

Līdz ar šogad plānoto gidu sertificēšanas kursu pārcelšanu uz vēlāku laiku, iepriekšējā periodā sertificētie gidi ir laipni aicināti sazināties ar Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centru pa tālruni 29232226, lai vienotos par jaunās pagarinātā termiņa kartes saņemšanas kārtību.

Iepriekšējie Ventspils pilsētas rīkotie gidu kursi, līdz šim sestie, notika 2017. gadā, tos apmeklēja 54 dalībnieki. Gidi pēc saistošu lekciju, praktisko nodarbību kopuma un veiksmīgi nokārtota eksāmena, saņēma apliecības un Ventspils gidu kartes, kas apliecina Ventspils gida statusu un nodrošina atpazīstamību visos Ventspils tūrisma objektos.

Ventspils gidu kursi tiek rīkoti reizi četros gados ar mērķi veicināt Ventspils kā tūrisma galamērķa popularitāti un sniegtu gidiem, kuri vēlas strādāt Ventspils administratīvajā teritorijā, vispusīgu un precīzu informāciju par Ventspili, tās vēsturi, tūrisma objektiem un apskates vietām.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • -1
    ^^—^^ 01.03.2021, 16:12:32

    Vai pareizi saprotu, ka līdz ar šīm izmaiņām no jauna apliecību varēs nokārtot vien septembrī, uz šo sezonu paspēt nevar? Var būt ir kādas iespējas to nokārtot individuāli vai attālināti?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: