Tēma: Tūrisms

 • Notiks Ventspils tūrisma simpozijs 2023 0

  Trešdien, 31. maijā no plkst. 11.00 – 14.00, Ventspils Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina uzņēmējus, tūrisma profesionāļus un tos, kuriem interesē tūrisma sfēra piedalīties - Ventspils tūrisma simpozijā 2023, zinātnes centrā “VIZIUM”. 

 • Atklāta Ventspils velosezona 1

  Ventspils Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām, 1200 lieli un mazi velobraucēji piedalījās Ventspils vasaras tūrisma un velosezonas sezonas atklāšanas velobraucienā, kura moto šogad bija ''Velodancis''.

 • ''Hercogs Jēkabs'' sāks ekskursiju sezonu 7

  Ventspils brīvostas pārvaldes ekskursiju kuģītis “Hercogs Jēkabs” 2023. gada sezonu sāks trešdien, 10. maijā. Ostas ielas promenādes atjaunošanas darbu dēļ šogad kuģītis tūristus gaidīs pie piestātnes, kas atrodas blakus piemineklim jūrniekiem un zvejniekiem.

 • Laivu bāze atsāks sezonu 0

  No 1. maija Būšnieku ezera laivu bāzē atpūtnieki varēs iznomāt laivas makšķerēšanai vai vienkāršai atpūtai, lai baudītu atpūtu uz ūdens, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Minizoo ''Buki'' vasaras tūrisma sezonai gatavi 3

  Viens no mūspuses tūrisma objektiem, ko īpaši iecienījušas ģimenes ar bērniem – minizoo Buki Ventspils pievārtē – ir gatavs aktīvajai tūrisma sezonai. Saimnieki Vita un Agris Buki nemitīgi rūpējas par to, lai apskatāmo dzīvnieku būtu vairāk un tie būtu dažādi.

 • Tuvojas vasaras tūrisma un velosezonas atklāšana 0

  Sestdien, 6. maijā plkst. 11 Piedzīvojumu parkā jau tradicionāli ar krāšņu velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Latvijā šīs gads tiek aizvadīts Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku zīmē, tāpēc velobraucienam izvēlēts atbilstošs moto ''Velodancis''.

 • Ventspils tika pārstāvēta vienā no pasaulē vadošajām tūrisma izstādēm 0

  Ventspils Tūrisma informācijas centrs (TIC) no 7. - 9. martam kopā ar Latvijas tūrisma nozares profesionāļiem piedalījās pasaulē vadošajā tūrisma izstādē “ITB Berlin” Berlīnē, Vācijā, kur informēja ceļotājus par tūrisma iespējām Ventspilī, Kurzemē un Latvijā kopumā.

 • Uzņēmēji pulcējas vēlajās brokastīs 1

  Ventspils novadā šonedēļ esošie un topošie uzņēmēji tika aicināti uz semināru jeb vēlajām brokastīm. Kuplais apmeklētāju skaits apliecināja, ka šādam aicinājumam ir atsaucība. Pašvaldības pārstāvji izsaka cerību, ka tas rosinās uzņēmējus beidzot izveidot arī kopēju pārstāvniecības organizāciju efektīvam dialogam ar vietvaru.

 • Galerijā ''Žagata'' Ventspils portreti 0

  Galerijā ''Žagata'' līdz jūnijam skatāmā Ventspils mākslinieku ainavu izstāde ''Ventspils portreti'' noslēdz galerijas darbības ceturto gadu, kā arī ievada nākotnē iecerēto tematisko izstāžu ciklu.

 • TIC piedalījās izstādē ''Balttour 2023'' 0

  Pēc divu gadu pārtraukuma, aizvadītajā nedēļas nogalē, Ventspils Tūrisma informācijas centrs (TIC) piedalījās starptautiskajā tūrisma izstādē - gadatirgū ''Balttour 2023'', kur vienotā Kurzemes tūrisma stendā prezentēja tūrisma piedāvājumus un šā gada jaunumus.

 • Kempings saņem ''Traveller Review Award 2023'' atzinību 0

  Ventspils Piejūras kempings saņēmis ''Traveller Review Award 2023'' godalgu – viesi, kas rezervāciju veikuši starptautiskajā naktsmītņu rezervēšanas vietnē Booking.com, 2022. gadā Piejūras kempingu vidēji novērtējuši ar 9,1 no 10 zvaigznēm.

 • Tūrisma informācijas centram jauna mājaslapa 0

  Šogad gadu mijā Ventspils viesus un ceļotājus, kuru interesēs būs uzzināt, ko piedzīvot Ventspilī, pārsteigs jauna visitventspils.com mājaslapas identitāte, kuras saturs kļuvis pieejamāks, modernāks, ērtāk lietojams un uztverams.

 • Iznāk jaunais Ventspils kalendārs 1

  No 1. decembra Ventspils tirdzniecības vietās pieejams 2023. gada Ventspils fotoattēlu kalendārs. Kalendārā tradicionāli redzamas Ventspils raksturīgās pilsētas ainavas, tūristu iecienītās vietas un objekti, kas gadalaikiem ritot, skaistos fotoattēlos atgādina par apmeklējuma iespējām.

 • Iznāk pastaigu ceļvedis ''Ventspils Ziemassvētku gaismās'' 0

  Tuvojoties Ziemassvētkiem, sestdien, 26. novembrī, līdz ar Ventspils galvenās egles iedegšanu pilsēta rotāsies spožās svētku gaismās. Lai ikvienam būtu iespēja izbaudīt svētku sajūtu, Tūrisma informācijas centrs ir sagatavojis pastaigu ceļvedi ''Ventspils Ziemassvētku gaismās'' un aicina ventspilniekus un pilsētas viesus baudīt svētku gaismas objektus un mirdzošās egles.