Tēma: Tūrisms

 • Ostā ienāks kruīza kuģis «Star Legend» 2

  Nākamajā ceturtdienā Ventspils brīvostā atkal gaidāma kruīza kuģa vizīte. Šoreiz ostā ienāks kompānijas WindStar Cruises kuģis Star Legend, kurš savā kuģa mūžā paspējis kļūt arī par slavenu kinozvaigzni.

 • Ostā ienāks kruīza kuģis «Deutschland» 9

  Pēc divu gadu pārtraukuma Ventspilī atkal ienāks kruīza kuģis ar pasažieriem no Vācijas. Pirmdien, 30. maijā, Ventspilī viesosies kruīza kuģis ''Deutschland'' ar vairāk kā 500 atpūtniekiem un 290 ekipāžas locekļiem.

 • Dace Kalsere - meitene no Mičurina 1

  Ventspils Tūrisma informācijas centra (TIC) vadītājas p.i. Dace Kalsere ievirpuļo redakcijā un kafijas vietā palūdz tēju. Viņai stāstot par centra Ventspils atbalsts Ukrainai dzimšanu un šopavasar piedzīvoto, telpa pielīst ar gaismu. Saulespuķe viņa ir.

 • Vasaras tūrisma un velosezona atklāta! 3

  Ventspils Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām ar krāšņu velobraucienu tika atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona, kuras devīze šogad bija “Pretī vasaras košumam”. Sacensības notika divās trasēs 2,1 km bērnu trasē un 8,6 km garajā trasē. Pasākumā piedalījās ap 1500 dalībniekiem.                  

 • Ar velo braucienu 7. maijā atklās tūrisma velo sezonu 1

  Sestdien, 7. maijā plkst. 11 Piedzīvojumu parkā jau tradicionāli 12 reizi ar krāšņu velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Šogad velobrauciena moto ir ''Pretī vasaras košumam''.

 • «Hercogs Jēkabs» uzsāk sezonu 0

  Svētdien, 1. maijā, savu 2022. gada sezonu sāks Ventspils brīvostas pārvaldes ekskursiju kuģītis ''Hercogs Jēkabs'', piedāvājot ventspilniekiem un pilsētas viesiem baudīt ostas skatus no Apvedtilta līdz pat ostas vārtiem.

 • Tuvojas vasaras tūrisma un velosezonas atklāšana 12

  Sestdien, 7. maijā plkst. 11 Piedzīvojumu parkā jau tradicionāli ar krāšņu velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Šogad velobrauciena moto ir ''Pretī vasaras košumam''.

 • Galerijā «Žagata» skatāma gleznotājas Guntas Kalseres personālizstāde 0

  Līdz aprīļa beigām galerijā ''Žagata'' skatāma Talsu Krūmu mākslas grupas dalībnieces, gleznotājas Guntas Kalseres personālizstāde ''Mazbildes''. Izstādē apskatāmie mazgabarīta darbi tapuši ilgā laika posmā, apceļojot pasauli, paralēli ierastajam kolorītajam ainavu, klusās dabas, figurālās un abstraktās kompozīcijas lielformātam. 

 • Svētdien talkā izgatavos putnu būrīšus 3

  Svētdien, 10. aprīlī, Bērnu pilsētiņā plkst. 11 un bērnu parkā ''Fantāzija'' plkst. 14 pilsētas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz ikgadējo Putnu būrīšu izgatavošanas talku, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Iemūžinās nacionālās valūtas piemiņu 9

  Šogad Ventspils piedāvās iedzīvotājiem un viesiem vairākus jaunus tūrisma objektus. Tostarp arī laikmetīgās mākslas objektu Lats, kas veltīts zaudētajai nacionālajai valūtai – latam.

 • Izsolē pārdod viesu māju 7

  Mazajam biznesam attīstīties Latvijā ir teju neiespējami. Tik pesimistiski vakardienu sagaidīja kādreiz veiksmīgās viesu mājas Mazajā Puķu ielā īpašnieki. Viņu ģimenes īpašums ir nonācis izsolē.

 • Atkārtoti izdots Ventspils novada tūrisma ceļvedis ar karti 0

  Ventspils novada pašvaldība pagājušajā gadā pirmo reizi izstrādāja tūrisma ceļvedi ar karti. Tās vāku rotā moto "Ventspils novads – videi draudzīga tūrisma galamērķis", jo pašvaldības attīstības programmā teritorija pozicionēta kā zaļš novads ar bagātīgiem dabas resursiem un unikālu kultūras mantojumu.

 • Turpinās Zinātnes centra telpu iekārtošanas darbi 3

  Kopš pagājušā gada rudens, kad Zinātnes centra VIZIUM ēka tika nodota ekspluatācijā, turpinās aktīvs darbs pie eksponātu izstrādes un montāžas, kā arī tiek labiekārtoti ofisi, konferenču zāle, kafejnīca, noliktavas un citas koplietošanas telpas, kurās pakāpeniski tiek piegādātas un uzstādītas mēbeles, lai jau vasarā uzņemtu Zinātnes centra pirmos viesus.