Tēma: Tūrisms

 • ''Hercogs Jēkabs'' sezonu sāks 11. maijā 14

  11. maijā, līdz ar Ventspils tūrisma un velo sezonas atklāšanu, arī Ventspils brīvostas pārvaldes ekskursiju kuģītis “Hercogs Jēkabs” uzsāks 2024. gada sezonu. Kā ierasts, arī šogad kuģītis gan ventspilniekiem, gan pilsētas viesiem piedāvās iespēju apskatīt dažādus ostas pilsētas skatus no Apvedtilta līdz pat jūras vārtiem.

 • Ar velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona 0

  11. maijā plkst. 11.00 Piedzīvojumu parkā ar velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Šī gada velobrauciena moto ir “Olimpiskie velozibšņi”, kas izvēlēts saistībā ar vasaras olimpiskajām spēlēm, kuras šogad norisināsies Parīzē.

 • Aicina pieteikties Ventspils 2. tūrisma simpozijam 0

  Tuvojoties tūrisma sezonai, Ventspils pilsēta jau otro gadu aicina tūrisma nozares pārstāvjus no Kurzemes reģiona uz Tūrisma simpoziju. Simpozijs “Tūrisma nozares nākotne ar inovācijām un ekspertīzi”, kas norisināsies trešdien, 24. aprīlī, apvienos ekspertu viedokļus un inovācijas tūrisma jomā, piedāvājot daudzveidīgu programmu un iespēju dalīties pieredzē un zināšanās.

 • Iznācis Ventspils rudens/ziemas tūrisma ceļvedis 0

  Ventspils Tūrisma informācijas centrs ikgadējā rudens/ziemas Tūrisma avīzes vietā šogad izdevis jauno Ventspils rudens/ziemas tūrisma ceļvedi, kurā ikviens var iepazīties ar lielākajiem pasākumiem, jaunumiem tūrisma objektos un to piedāvājumiem.

 • Tūristu vidū īpaši iecienīta Būšnieku ezera dabas taka 0

  Iestājoties siltākiem laika apstākļiem, Ventspilī pieaug tūrisma un dabas objektu apmeklētība, par ko liecina arī Būšnieku ezera dabas takā uzstādītais elektroniskais apmeklētāju skaitītājs, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Ielīgos Vasaras saulgriežus Ventspilī un Ventspils novadā 3

  Jau tradicionāli, Ventspils Tūrisma informācijas centrs aicina iepazīties ar Līgo svētku apkopojumu, kurā ir atspoguļoti lielākie ar skaistām latviešu tradīcijām piepildīti pasākumi Ventspilī un Ventspils novadā.

 • Atklāta Baltijā lielākā rodeļu trase 3

  Sestdien Ventspils Piedzīvojumu parkā svinīgi tika atklāta Baltijā lielākā rodeļu trase – Ventspils rodelis. Rodeļu atrakciju Ventspilij izgatavojis Vācijas rodeļu ražotājs Josef Wiegand GmbH & Co. KG, kas pazīstams ar savu 40 gadus ilgo pieredzi šajā nozarē.

 • Sestdien atklās rodeļu trasi 16

  Sestdien, 10. jūnijā, plkst. 11 Ventspils Piedzīvojumu parkā tiks atklāta Baltijā lielākā rodeļu trase - Ventspils rodelis. Atklāšanas pasākumā apmeklētājus izklaidēs muzikālā grupa ''Laika upe'', cirka mākslinieki, kā arī gaidāmi citi patīkami pārsteigumi.

 • Notiks Ventspils tūrisma simpozijs 2023 0

  Trešdien, 31. maijā no plkst. 11.00 – 14.00, Ventspils Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina uzņēmējus, tūrisma profesionāļus un tos, kuriem interesē tūrisma sfēra piedalīties - Ventspils tūrisma simpozijā 2023, zinātnes centrā “VIZIUM”. 

 • Atklāta Ventspils velosezona 1

  Ventspils Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām, 1200 lieli un mazi velobraucēji piedalījās Ventspils vasaras tūrisma un velosezonas sezonas atklāšanas velobraucienā, kura moto šogad bija ''Velodancis''.

 • ''Hercogs Jēkabs'' sāks ekskursiju sezonu 7

  Ventspils brīvostas pārvaldes ekskursiju kuģītis “Hercogs Jēkabs” 2023. gada sezonu sāks trešdien, 10. maijā. Ostas ielas promenādes atjaunošanas darbu dēļ šogad kuģītis tūristus gaidīs pie piestātnes, kas atrodas blakus piemineklim jūrniekiem un zvejniekiem.

 • Laivu bāze atsāks sezonu 0

  No 1. maija Būšnieku ezera laivu bāzē atpūtnieki varēs iznomāt laivas makšķerēšanai vai vienkāršai atpūtai, lai baudītu atpūtu uz ūdens, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Minizoo ''Buki'' vasaras tūrisma sezonai gatavi 3

  Viens no mūspuses tūrisma objektiem, ko īpaši iecienījušas ģimenes ar bērniem – minizoo Buki Ventspils pievārtē – ir gatavs aktīvajai tūrisma sezonai. Saimnieki Vita un Agris Buki nemitīgi rūpējas par to, lai apskatāmo dzīvnieku būtu vairāk un tie būtu dažādi.

 • Tūrisma un velo sezonas atklāšanas pasākumā būs satiksmes ierobežojumi 3

  6. maijā plkst. 11 Piedzīvojumu parkā ar krāšņu velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Latvijā šis gads tiek aizvadīts Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku zīmē, tāpēc velobraucienam izvēlēts atbilstošs moto ''Velodancis''.

 • Tuvojas vasaras tūrisma un velosezonas atklāšana 0

  Sestdien, 6. maijā plkst. 11 Piedzīvojumu parkā jau tradicionāli ar krāšņu velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Latvijā šīs gads tiek aizvadīts Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku zīmē, tāpēc velobraucienam izvēlēts atbilstošs moto ''Velodancis''.