Tēma: Tūrisms

 • Iznāk jaunais Ventspils kalendārs 0

  No 1. decembra Ventspils tirdzniecības vietās pieejams 2023. gada Ventspils fotoattēlu kalendārs. Kalendārā tradicionāli redzamas Ventspils raksturīgās pilsētas ainavas, tūristu iecienītās vietas un objekti, kas gadalaikiem ritot, skaistos fotoattēlos atgādina par apmeklējuma iespējām.

 • Iznāk pastaigu ceļvedis ''Ventspils Ziemassvētku gaismās'' 0

  Tuvojoties Ziemassvētkiem, sestdien, 26. novembrī, līdz ar Ventspils galvenās egles iedegšanu pilsēta rotāsies spožās svētku gaismās. Lai ikvienam būtu iespēja izbaudīt svētku sajūtu, Tūrisma informācijas centrs ir sagatavojis pastaigu ceļvedi ''Ventspils Ziemassvētku gaismās'' un aicina ventspilniekus un pilsētas viesus baudīt svētku gaismas objektus un mirdzošās egles. 

 • Pasniegtas Kurzemes tūrisma gada balvas "Lielais Jēkabs 2022'' 0

  Ventspils koncertzālē ''Latvija'' Kurzemes tūrisma uzņēmēji un tūrisma nozares speciālisti tikās tūrisma gada balvas ''Lielais Jēkabs 2022'' svinīgās pasniegšanas ceremonijā. Šogad vienotā atzinības nominācijā ''Ieguldījums Kurzemes tūrisma attīstībā'' tika apbalvoti astoņi nominanti.

 • Jahtu osta atkal atdzīvojas 0

  Šajā sezonā Ventspils ostā pēc divu gadu pandēmijas pārtraukuma atkal atgriežas jahtas. Tomēr jaunā situācija šai ostas biznesā ievieš savas korekcijas.

 • Ostā ienāks kruīza kuģis «Star Legend» 2

  Nākamajā ceturtdienā Ventspils brīvostā atkal gaidāma kruīza kuģa vizīte. Šoreiz ostā ienāks kompānijas WindStar Cruises kuģis Star Legend, kurš savā kuģa mūžā paspējis kļūt arī par slavenu kinozvaigzni.

 • Ostā ienāks kruīza kuģis «Deutschland» 9

  Pēc divu gadu pārtraukuma Ventspilī atkal ienāks kruīza kuģis ar pasažieriem no Vācijas. Pirmdien, 30. maijā, Ventspilī viesosies kruīza kuģis ''Deutschland'' ar vairāk kā 500 atpūtniekiem un 290 ekipāžas locekļiem.

 • Dace Kalsere - meitene no Mičurina 1

  Ventspils Tūrisma informācijas centra (TIC) vadītājas p.i. Dace Kalsere ievirpuļo redakcijā un kafijas vietā palūdz tēju. Viņai stāstot par centra Ventspils atbalsts Ukrainai dzimšanu un šopavasar piedzīvoto, telpa pielīst ar gaismu. Saulespuķe viņa ir.

 • Vasaras tūrisma un velosezona atklāta! 3

  Ventspils Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām ar krāšņu velobraucienu tika atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona, kuras devīze šogad bija “Pretī vasaras košumam”. Sacensības notika divās trasēs 2,1 km bērnu trasē un 8,6 km garajā trasē. Pasākumā piedalījās ap 1500 dalībniekiem.                  

 • Ar velo braucienu 7. maijā atklās tūrisma velo sezonu 1

  Sestdien, 7. maijā plkst. 11 Piedzīvojumu parkā jau tradicionāli 12 reizi ar krāšņu velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Šogad velobrauciena moto ir ''Pretī vasaras košumam''.

 • «Hercogs Jēkabs» uzsāk sezonu 0

  Svētdien, 1. maijā, savu 2022. gada sezonu sāks Ventspils brīvostas pārvaldes ekskursiju kuģītis ''Hercogs Jēkabs'', piedāvājot ventspilniekiem un pilsētas viesiem baudīt ostas skatus no Apvedtilta līdz pat ostas vārtiem.

 • Tuvojas vasaras tūrisma un velosezonas atklāšana 12

  Sestdien, 7. maijā plkst. 11 Piedzīvojumu parkā jau tradicionāli ar krāšņu velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Šogad velobrauciena moto ir ''Pretī vasaras košumam''.

 • Galerijā «Žagata» skatāma gleznotājas Guntas Kalseres personālizstāde 0

  Līdz aprīļa beigām galerijā ''Žagata'' skatāma Talsu Krūmu mākslas grupas dalībnieces, gleznotājas Guntas Kalseres personālizstāde ''Mazbildes''. Izstādē apskatāmie mazgabarīta darbi tapuši ilgā laika posmā, apceļojot pasauli, paralēli ierastajam kolorītajam ainavu, klusās dabas, figurālās un abstraktās kompozīcijas lielformātam. 

 • Svētdien talkā izgatavos putnu būrīšus 3

  Svētdien, 10. aprīlī, Bērnu pilsētiņā plkst. 11 un bērnu parkā ''Fantāzija'' plkst. 14 pilsētas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz ikgadējo Putnu būrīšu izgatavošanas talku, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Iemūžinās nacionālās valūtas piemiņu 9

  Šogad Ventspils piedāvās iedzīvotājiem un viesiem vairākus jaunus tūrisma objektus. Tostarp arī laikmetīgās mākslas objektu Lats, kas veltīts zaudētajai nacionālajai valūtai – latam.