Tēma: Ārkārtas stāvoklis

 • Vakcinētajiem slimības pabalstu atkal plāno izmaksāt no pirmās dienas 0

  Saeima šodien nodeva izskatīšanai komisijās grozījumus likumā "Par maternitātes un slimības apdrošināšanu", kas paredz uz laiku atjaunot slimības pabalsta izmaksu no valsts budžeta līdzekļiem no slimības pirmās dienas personām, kurām ir derīgs vakcinācijas pret Covid-19 vai pārslimošanas sertifikāts.

 • Bāri un izklaides vietas Jaungada naktī varēs strādāt 25

  Jaungada naktī Latvijā, tāpat kā Igaunijā, netiks piemēroti ārkārtējās situācijas laikā noteiktie darba laika ierobežojumi attiecībā uz pakalpojumu sniegšanu un pasākumu organizēšanu, otrdien nolēma valdība. Tāpat nolemts, ka svētku laikā dievnamus varēs apmeklēt arī personas bez Covid-19 sertifikāta.

 • Ventspilnieki un mājsēde 13

  Ventas Balss ceturtdienas vakarā kopā ar Valsts policijas ekipāžu dažas stundas dežūrēja pilsētas ielās, lai novērotu, kā ventspilnieki ievēroja mājsēdes nosacījumus.

 • Jeļena Mundeciema: sevi var piemānīt, bet vīrusu ne 0

  Pieaugot saslimstības ar Covid-19 rādītājiem Ventspilī un novadā, piektdien pilsētas domē tika sasaukta Krīzes vadības darba grupas sēde, kurā izvērtēja pašreizējo epidemioloģisko situāciju. Sēdē piedalījās Slimību profilakses un kontroles centra Kurzemes reģionālās nodaļas vecākā epidemioloģe Jeļena Mundeciema.

 • Valsts par 14 miljoniem eiro iepirks Covid-19 ātros testus 1

  Latvijas valsts astoņu nedēļu ilgai skrīninga programmai skolās un publiskā sektora prioritārajās jomās plāno iepirkt apmēram septiņus miljonus ātro Covid-19 testu par 14,148 miljoniem eiro, liecina valdībā zināšanai pieņemtais informatīvais ziņojums "Plaša ātro antigēna paštestu izmantošana Covid-19 skrīningam, I. posms".

 • Valdība plāno pieņemt gala lēmumu par ierobežojumiem no 15. novembra 0

  Otrdienas, 9. novembra, Ministru kabineta sēdē valdība plāno pieņemt galējo lēmumu par epidemioloģiskās drošības prasībām no 15. novembra, pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes norādīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 • Covid-19 pacientu ārstēšanai pārprofilēta arī Ķirurģijas nodaļa 1

  Ventspils slimnīcā Covid-19 pacientu ārstēšanai pārprofilēta arī Ķirurģijas nodaļa, līdz ar to slimnīcā pakāpeniski būs pieejamas vēl papildu 18 gultasvietas, informē SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Rudzroga.