10. maijā plkst. 12 Ventspils pilsētas pašvaldības policija saņēma informāciju no Valsts policijas par piecus gadus veca zēna pazušanu Pārventā pie kādas mājas Usmas ielā.

Pašvaldības policija nekavējoties iesaistījās bērna meklēšanā un sniedza atbalstu Valsts policijai un pazudušā zēna tuviniekiem. Lai atrastu meklējamo bērnu, nekavējoties tika iesaistīti visi tobrīd patrulējošie Pašvaldības policijas inspektori un uzsākta rūpīga teritorijas, kas atrodas Celtnieku ielā, Siguldas ielas mazdārziņu rajonā, Mauru ciema virzienā, apsekošana.

Plkst. 12.20 tika saņemta informācija, ka zēns, iespējams, atrodas pie kādām mājām Mauru ciemā. Plkst.12.22 ierodoties norādītajā vietā, fakts apstiprinājās, zēns sveiks un vesels nodots mātei. Zēns tika atrasts apmēram 1km attālumā no pazušanas vietas.

Šis gadījums ir ar ļoti laimīgām beigām, taču Pašvaldības policija atgādina un lūdz vecākus būt ļoti vērīgiem savu bērnu pieskatīšanā gan mājās, gan publiskās vietās, lai bērni vienmēr būtu drošībā. Tāpat, Pašvaldības policija aicina sabiedrību kopumā būt atsaucīgiem un vērīgiem, un nepieļaut cilvēku nonākšanu nelaimē.

Pašvaldības policija atgādina, ka nepieciešamības gadījumā ar Valsts policiju iespējams sazināties, zvanot - 110 vai Pašvaldības policijai - 63680808; 28680808.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: