Tēma: Bērni

 • Priekpilni aizvadīts Ventspilī dzimušo mazuļu salidojums 0

  Bērnu pilsētiņā pulcējās gan Ventspilī, gan citviet dzimušie bērniņi un vecāki, lai tiktos mazuļu salidojumā ''Esmu dzimis Ventspilī'' un savas mīļmantiņas atrādītu Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas ārstiem Pekausīša slimnīcā.

 • Ar mīļmantiņu uz Mazuļu salidojumu 0

  Svētdien, 19. jūnijā, no plkst. 11 līdz 13 Bērnu pilsētiņā darbosies ''Pekausīša slimnīca'' un ''Mazuļu salidojumā'' tiksies Ventspilī dzimušie bērniņi, viņu vecāki un Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas speciālisti. Bērniņi aicināti līdzi ņemt savu mīļmantiņu. Pasākumā tiks sveikti slimnīcas speciālisti un uzstāsies aktieris Andris Bērziņš.

 • Svētdiena būs veltīta bērnu priekam 2

  Par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai, kas kalendārā atzīmēta 1. jūnijā, svētdien Ventspilī notiks koši un priecīgi Bērnu svētki ar nosaukumu Brīnumzeme.

 • Visā krāšņumā atgriežas Bērnu svētki 0

  29. maijā krāšņā un skanīgā gājienā ''Ritma jūra'' no Lielā laukuma līdz Bērnu pilsētiņai dosies bērni, skolotāji, vecāki un viesi, lai atklātu Bērnu svētkus ''Brīnumzeme''. Skanīgas dziesmas un sparīgas dejas uz divām skatuvēm. Ventspils bērnu kolektīvu un Latvijā pazīstamu mākslinieku priekšnesumi, plašs radošo darbnīcu klāsts – tas viss sagaidāms Bērnu svētkos.

 • Jaunrades namā jūnijā notiks Raibo dienu darbnīcas 0

  Ceturtdien, 19. maijā, sākas pieteikšanās Jaunrades nama Raibo dienu darbnīcām, kas notiks šajā vasaras brīvlaikā no 6. līdz 17. jūnijam. Darbnīcām aicināti pieteikties 1.-5. klašu skolēni.

 • Notiks pirmsskolēnu sporta svētki 0

  Piektdien, 20. maijā plkst. 10.30 Olimpiskā centra ''Ventspils'' stadionā notiks Sporta svētki ap 400 bērniem no visām Ventspils pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu sagatavošanas grupām.

 • REKLĀMA: Kā izvēlēties bērnu rotaļu laukumu privātmājas pagalmā?

  Tuvojas vasaras brīvlaiks, kad tik svarīgi nodrošināt bērniem iespēju atrasties svaigā gaisā, pie dabas, nodoties dažādām fiziskām aktivitātēm. Daudzas ģimenes, kam ir savs dārzs, pagalms vai īpašums laukos, aizdomājas par bērnu rotaļu laukumu izveidi, kur atvasei jautri pavadīt laiku, attīstīt spēku un veiklību, rosināt fantāziju.

 • Konstatē pārkāpumus tirdzniecības vietās 12

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa Kārtības policijas nodaļas amatpersonas 6. aprīlī apsekoja vairākas tirdzniecības vietas ar mērķi pārbaudīt, vai pārdevēji un veikalu vadītāji ievēro aizliegumu pārdot alkoholiskos un enerģijas dzērienus nepilngadīgām personām.

 • Sākas «Skaļās lasīšanas sacensības 2022» 0

  Piekto klašu skolēni aicināti piedalīties ''Nacionālajās Skaļās lasīšanas sacensībās 2022'', ko organizē Latvijas Nacionālā bibliotēka sadarbībā ar Latvijas bērnu un jaunatnes literatūras padomi un sacensību reģionālajiem kuratoriem.

 • Bibliotēka piedāvā aktivitātes skolēnu brīvlaikā 0

  Skolēnu pavasara brīvlaikā no 14. līdz 18. martam Ventspils bibliotēka aicina skolēnus uz pasākumiem gan klātienē, gan attālināti – būs iespēja izpaust savus talantus radošajās darbnīcās, piedalīties izzinošās viktorīnās, kopīgi lasīt grāmatas un klausīties jaunāko grāmatu apskatus, spēlēt Xbox spēles un galda spēles.