Tēma: Bērni

 • Pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par seksuālu vardarbību pret mazgadīgu zēnu 0

  Šā gada maijā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē tika saņemta informācija par to, ka kādā īpašumā ticis seksuāli izmantots mazgadīgs zēns. Likumsargi uzsāka kriminālprocesu, kura izmeklēšana šobrīd ir pabeigta un tas ir nodots prokuratūrai ierosināt turpināt procesu medicīniska rakstura piespiedu līdzekļu noteikšanai.

 • Notiks tiešsaistes pasākums par bērnu drošību internetā 1

  Otrdien, 27. oktobrī,  plkst. 17.30 Ventspils Digitālais centrs aicina piedalīties pasākumā ''Ventspils #TechUP'', kas šoreiz norisināsies tiešsaistē platformā ZOOM. Tajā būs iespējams uzzināt vairāk par šobrīd tik aktuālo tēmu - bērnu drošību internetā.

 • Slimnīcā sagaidīts 400. bērniņš 1

  1. oktobrī, Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļā piedzimis šā gada 400. mazulītis. Meitenīte ir pirmais bērniņš ģimenē un sver 3646 gramus un ir 54 cm gara.

 • Jaunrades nams piedāvā nodarbības arī mazajiem bērniem 0

  Ventspils Jaunrades nams piedāvā trīs līdz četrus gadus veciem bērniem, kuri neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādi un vēlas uzzināt daudz jauna un interesanta, apmeklēt bezmaksas nodarbības ''Rūķu skola''.

 • Būs pieejama bezmaksas hokeja nodarbība bērniem 0

  Svētdien, 30. augustā, Latvijas Hokeja federācija organizē vēl nebijušu pasākumu Latvijas hokejā - ''Maxima'' Hokeja dienu. Tās ietvaros Ventspils Olimpiskā centra ledus halle sniegs iespēju ikvienam zēnam, vai meitenei vecumā līdz 12 gadiem uzkāpt uz slidām un iemēģināt sevi hokejista lomā.

 • Atrod nomaldījušos bērnu 1

  8. augustā plkst. 19 Ventspils pilsētas pašvaldības policijas dežūrdaļu informēja vīrietis, kurš atradās Vasarnīcu ielā, kopā ar apmēram trīs gadus vecu, nomaldījušos zēnu ar skrejriteni, kuru pamanījis vienu - bez pieaugušajiem.

 • Labiekārtots jauns rotaļu laukums 0

  Mazo ventspilnieku un viesu iecienītās rotaļu iekārtas ''Gotiņas'', kuras iepriekš atradās Lielajā laukumā, turpmāk atradīsies labiekārtotā rotaļu laukumā koplietošanas teritorijā Lielajā prospektā 27, 27A un 29.

 • Palīdz bērnam darīt pašam 0

  Pirmsskolas izglītības iestādē Margrietiņa pakāpeniski tiek ieviesta Montesori pieeja bērnu izglītošanā. Patlaban tā tiek īstenota vienā grupā. Gan bērnu vecāki, gan skolotāji izjūt gandarījumu par veiktajām pārmaiņām.

 • Aicina piedalīties zīmējumu konkursā 0

  Līdz 12. jūnijam mazajiem ventspilniekiem, vecumā no četriem līdz 12 gadiem ir iespēja piedalīties zīmējumu konkursā par tēmu ''Ventspils pludmale manām acīm''.

 • Dome atbalsta bērnu un jauniešu nodarbinātību vasarā 0

  Ventspils pilsētas pašvaldība aicina pieteikt bērnus un jauniešus vecumā no 15 līdz 20 gadiem, kuri 2019./2020. mācību gadā ir ieguvuši izglītību vispārējās, speciālās, profesionālās izglītības iestādē, īslaicīgai nodarbinātībai 2020. gada vasaras brīvlaikā.

 • Lekcijas topošajiem vecākiem jūnijā  0

  Līdz ar vasaras siltajiem saules stariem, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā Ventspilī tiek atsāktas lekcijas topošajiem vecākiem. Lekciju ietvaros tiek piedāvātas dažādas tēmas, kuras sniedz praktiskas zināšanas par dzemdību procesu un zīdainīša aprūpi ikdienā, kā arī māmiņas psiholoģiski sagatavo dzemdībām un mazuļa ienākšanai ģimenē. 

 • Slimnīcā sagaidīts šī gada 200. mazulītis 0

  Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā turpat desmit gadus turpinās tradīcija sveikt nodaļas jaundzimušos ne tikai gada sākumā, bet arī apaļos skaitļos. 28. maijā slimnīcas kolektīvs devās sveikt 200. mazulīti un viņa ģimeni.

 • No tirdzniecības atsauc Polijas ražojuma bērnu autosēdeklīti 0

  Drošības nolūku dēļ no tirdzniecības tiek atsaukti Polijas ražotāja "4Kraft Sp. z o. o." bērnu autosēdeklīši "Kinder Kraft MINK", jo ražotājs konstatējis, ka viena no roktura stiprinājuma daļām var kļūt vaļīga, kā rezultātā, nesot sēdeklīti ar bērnu, sēdeklītis var atdalīties no roktura un bērns var izkrist un gūt ievainojumus.