Tēma: Bērni

 • Darbu atsāk bērnu alergoloģe Bormane 0

  Pacientu pieņemšanu Ventspils poliklīnikā atsākusi bērnu alergoloģe Laine Bormane. Turpmāk viņa reizi mēnesī sniegs konsultācijas, veiks diagnostiku un ārstēšanu.

 • Jaunrades namā notika vasaras nometnes 0

  Ventspils Jaunrades namā visu vasaru norisinājās aizraujošas dienas nometnes ar nosaukumu “Satiec draugus!”. Nometnē piedalījās jaunāko klašu skolēni, 1.-5.klase, kā ventspilnieki, tā arī bērni no Ukrainas, kuri ļoti veiksmīgi iejutās vietējā sabiedrībā un ieguva jaunus draugus.

 • Bibliotēka aicina uz ''Pūcīšu skolu'' 0

  Ventspils bibliotēka septembrī uzsāks 9. sezonu projekta ''Grāmatu starts'' ''Pūcīšu skolā''. Pirmā nodarbība notiks 23. septembrī plkst. 12 Bērnu, Pārventas un Gāliņciema bibliotēkā vienlaikus.

 • Par bērnu aprūpes pienākumu nepildīšanu uzsākti četri administratīvie procesi 0

  28. augustā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas patrulēšanas laikā Piltenē sastapa vairākus mazgadīgus bērnus, no kuriem trīs nebija sasnieguši vecumu, lai bez vecāku uzraudzības atrastos vieni paši. Savukārt Ugālē tika saņemts izsaukums, kur vīrietis, būdams alkohola reibumā, uzraudzīja zīdaini.

 • Notiks ''Mazo pētnieku darbnīcas'' pirmsskolas vecuma bērniem 0

  Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina pirmsskolas vecuma bērnus piedalīties ''Mazo pētnieku darbnīcās'', kurās, spēlējot spēles, rotaļājoties un iesaistoties dažādās jautrās aktivitātēs kopā ar smaidīgajiem pasniedzējiem, būs iespēja ne tikai lieliski pavadīt laiku, bet arī apgūt jaunas prasmes un zināšanas. Nodarbības notiek katru sestdienu un svētdienu!

 • REKLĀMA: Bērnu zobu aprūpe: Padomi labu paradumu ieaudzināšanai

  Bērna audzināšana ir saistīta ar dažādu izaicinājumu pārvarēšanu, taču tā sniedz arī vērtīgas iespējas bērna attīstībai. Vecākiem ir būtiska loma, mācot saviem bērniem svarīgas dzīves prasmes, un viena no tām ir labas mutes veselības saglabāšana. Pareizu zobārstniecības ieradumu ieaudzināšana jau agrīnā vecumā ir būtiska viņu mutes dobuma labsajūtai ilgtermiņā.

 • Ēkas Skroderu ielā 13 un 13A nodotas ekspluatācijā 3

  Pagājušās nedēļas izskaņā tika nodotas ekspluatācijā ēkas Skroderu ielā 13 un 13A, tādejādi veiksmīgi īstenojot 2022. gadā uzsākto projektu ''Deinstitucionalizācijas pasākumu īstenošana Ventspils pilsētas pašvaldībā'', kura laikā tika izbūvētas mūsdienīgas un ģimeniskai videi pietuvinātas mājvietas bērniem.

 • Kustību prieks bērnu pilsētiņās 0

  Svētdien, 13. augustā plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” pulcēsies mazi un lieli, lai baudītu aizraujošo dienu kopā ar Deju studiju “Deguntiņš uz augšu” un piepūšamajām atrakcijām!

 • Pārventas bibliotēkā latviešu valodu varēs apgūt bērni 0

  Trešdien, 2. augustā, Pārventas bibliotēkā sāksies valodas apguves darbnīcas 6–12 gadus veciem bērniem “Valoda skan dabā”. Darbnīcas mērķis ir brīvā un drošā vidē rosināt bērnus, kuriem latviešu valoda nav dzimtā valoda, klausīties un runāt latviski.

 • Dzemdību nodaļā sagaidīts 300. bērniņš – puisītis Kristers 2

  25. jūlijā Ventspils Dzemdību nodaļā sagaidīts 300. bērniņš – puisītis Kristers, kurš nāca pasaulē 54 cm garš un svēra 4024 g. Ģimenei no Tārgales pagasta šis ir trešais mazulītis. Mājās mazo brālīti gaida māsa Emīlija un brālis Kristiāns. Tradicionāli – ar labas veselības vēlējumiem un dāvaniņu – 300. mazulīti sveikt devās arī slimnīcas pārstāvji.

 • Bērniem atgādinās par drošību uz ielas un mājās 0

  23. jūlijā plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 Bērnu parkā ''Fantāzija'' būs ''Drošības diena'', kurā aicinātas ģimenes ar bērniem piedalīties drošības uzdevumos un iesaistīties dažādās aktivitātēs, lai iegūtu drošības eksperta apliecību.

 • Velo skoliņai būs vēl viena grupiņa 1

  Velo skoliņā ikvienam interesentam no 10 gadu vecuma ir iespēja bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas pamatnoteikumus, lai sekmīgi nokārtotu eksāmenu un iegūtu velosipēda vadītāja apliecību.

 • Izkrāsos dienu Ventspilī dzimušo mazuļu salidojumā 0

  Svētdien, 18. jūnijā, no plkst. 11 līdz 13 Bērnu pilsētiņā ar krāšņiem un muzikāliem priekšnesumiem svinēsim Ventspilī dzimušo mazuļu salidojumu! Būs iespēja tikties ar dzemdību speciālistiem un mīļajām vecmātēm, Pekausīša slimnīcā bērni varēs īstiem ārstiem un māsiņām atrādīt savas līdzpaņemtās mīļmantiņas.