Tēma: Bērni

 • Sagaidīts 400. mazulītis – meitenīte Madelīna 2

  Svētdien, 2. oktobrī Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā sagaidīts 400. mazulītis - meitenīte Madelīna. Madelīna nāca pasaulē 53cm gara un svēra 3kg 900g. Mammu un mazulīti devās sveikt slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis, vēlot stipru veselību jaunajai ģimenei.

 • Aizsargājot bērnu mantiskās tiesības 0

  Viena no Bāriņtiesas funkcijām un pienākumiem – prioritāri nodrošināt bērna vai aizgādnībā esošās personas tiesību un tiesisko interešu aizsardzību normatīvo aktu paredzētajos gadījumos. Plašāk par to stāsta Ventspils pilsētas Bāriņtiesas priekšsēdētājs Ervins Alksnis.

 • Palīdz atbalsta komandas speciālisti 3

  Lai skolēni dotos uz skolu ar prieku un tur justos droši un labi, lai labāk tiktu galā ar ikdienas izaicinājumiem, viņus atbalsta ne vien skolotāji, bet arī citu profesiju pārstāvji. Ko skolās dara sociālais pedagogs, speciālais pedagogs, logopēds, psihologs, bibliotekārs, medmāsa, karjeras konsultants? Speciālisti iepazīstina ar saviem  darba pienākumiem.

 • VP veic profilaktisko pasākumu Ventspilī 0

  Vakar Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa Kārtības policijas nodaļas amatpersonas veica profilaktisko pasākumu Ventspilī, galvenokārt pie skolām, lai pārliecinātos, vai jaunieši –  velosipēdu vadītāji, ievēro ceļu satiksmes noteikumus.

 • Notiks bērnu skriešanas svētki 0

  Lai veicinātu un popularizētu veselīgu dzīvesveidu caur sportiskām aktivitātēm, trešdien, 14. septembrī plkst. 10 Olimpiskā centra ''Ventspils'' stadionā notiks ''Bērnu skriešanas svētki 2022'', kurā piedalīsies 250 bērni no visām Ventspils vispārizglītojošām skolām 4. – 8. klašu grupā.

 • Sākas pieteikšanās ''Pūcīšu skolai'' 0

  Kā jau ierasts katru septembri, arī šogad Ventspils Bērnu bibliotēkā un Pārventas bibliotēkā tiks uzsākta ''Pūcīšu skola'' trīs līdz četrus gadus veciem bērniem ar mērķi veicināt interesi par lasītprasmes apgūšanu.

 • Uzstādītas jaunas rotaļu iekārtas 0

  Bērnu rotaļu laukumos Jūrmalas parkā un Kalēju un Tukuma ielu krustojumā ir uzstādītas jaunas, mūsdienīgas un atbilstoši standartiem sertificētas rotaļu iekārtas, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Bērnu pilsētiņā svinēs Tēva dienu 0

  Svētdien, 11. septembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' visi aicināti uz sirsnīgu Tēva dienas koncertu ''Tētis var visu'', kurā uzstāsies mūsdienu deju studija ''Skorpions'', būs dažādas izklaides, kā arī pārsteiguma balvas.

 • Skolām ir iespēja pieteikties ''Ghetto Games Skolu tūrei'' 0

  Ghetto Games 14. sezona ir noslēgusies ar iespaidīgiem soļiem, veidojot ielu futbola turnīrus, Eiropā, un, lielisku sezonu Latvijā. Lai kopā ar jauniešiem pavadītu laiku un iepazīstinātu ar Ghetto Games kustību, Ghetto Games viesojas skolās, kur notiek aktīva sporta stunda un diskusijas.

 • Dakteris klauns aicina piedalies jautrā zibakcijā 0

  Piektdien, 9. septembrī, plkst. 12, Dzirnavu laukumā norisināsies jautrā zibakcija, kas ir veltīta dakteru klaunu labdarības velomaratonam. Par godu labdarības biedrības ''Dr.Klauns'' 10 gadu jubilejai, dakteris klauns Jānis Taukulis dosies iespaidīgā velomaratonā – viens pats apceļojot visu Latviju.

 • Uzsākot jauno mācību gadu, Valsts policija atgādina par drošību 0

  Sākoties jaunajam mācību gadam, Valsts policija aicina vecākus pārrunāt drošības padomus ar savām atvasēm, kā arī skolotājiem ar skolēniem kopā atkārtot drošības noteikumus, lai jaunais mācību gads aizritētu bez liekām raizēm un starpgadījumiem.

 • Palielina finansējumu 1.-4. klašu skolēnu brīvpusdienām 4

  30. augustā, valdība atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas priekšlikumu par finansējuma palielināšanu 1.-4. klašu skolēnu brīvpusdienām. Tādējādi no 1. septembra finansējums viena bērna ēdināšanai dienā sasniegs 2,15 eiro līdzšinējo 1,42 eiro vietā. Pusi no šīs summas sedz valsts, pusi - pašvaldība.

 • Rada drošu vietu «neērtajiem» jauniešiem 3

  Šomēnes OPEN radošais centrs Ventspilī pārcēlies uz jaunām telpām Aleksandra ielā 11. Centra mērķis gan palicis nemainīgs – radīt drošu vietu, kur jauniešiem pavadīt brīvo laiku.

 • Izsludina papildus pieteikšanos «Velo skoliņai» 0

  Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs bērniem no desmit gadu vecuma piedāvā bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas noteikumus un sekmīgi nokārtojot teorijas eksāmenu CSDD, iegūt velosipēda vadītāja apliecību.