Tēma: Bērni

 • Martā 22 jaundzimušie 0

  Ventspils pilsētas domes Dzimtsarakstu nodaļā martā reģistrēti 22 jaundzimušie, reģistrētas desmit laulības un sastādīts 61 miršanas reģistrs.

 • Aicina izvērtēt nepieciešamību apmeklēt bērnu rotaļu laukumus 0

  Ventspilī bērnu rotaļu laukumi šobrīd netiks slēgti, tomēr vecākiem pašiem jāizvērtē, vai un kad laukumus apmeklēt. Bērnu parkos un rotaļu laukumos vismaz vienu reizi nedēļā tiks veikta rotaļu iekārtu mazgāšana un dezinficēšana.

 • Latvijā par trim jaundzimušajiem vairāk 2

  Latvijā šogad pirmajos divos mēnešos reģistrēti 2906 jaundzimušie, kas ir par 0,1% jeb trim jaundzimušajiem vairāk nekā pērn attiecīgajā mēnesī, liecina Centrālās statistikas pārvaldes publiskotie provizoriskie dati.

 • Dāvina attīstošās spēles 2

  Ventspils novadā, Vārves pagastā strādājošais uzņēmums ''OliRiki'', kas nodarbojas ar kokapstrādi, laikā, kad valstī izsludināta ārkārtas situācija, vēlas iepriecināt mazos mājās sēdētājus ar attīstošu spēli, kas lieliski palīdz mazajiem apgūt cipariņus un vienlaikus nodarbina aktīvos pirkstiņus un domas.

 • Izsole par atrakciju nomas punktiem 0

  27. februārī plkst. 14 Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde rīkos izsoli par tirdzniecības vietu nomas tiesībām Ventspils Jūrmalas parkā. Izsoles uzvarētāji iegūs teritorijas nomas tiesības uz trim gadiem bērnu atrakciju (velokartu, batutu u.c.) nomas punktu izveidei.

 • Sociālajā dienestā būs atbalsta grupas nodarbības vecākiem 0

  Ventspils pilsētas Sociālajā dienestā ar 13. janvāri norisināsies septiņu nodarbību cikls ''Saliec puzli!'', kas paredzēts vecākiem, kuri ikdienā saskaras ar dažādiem izaicinājumiem un grūtībām bērnu audzināšanā.

 • Bibliotēkā apskatāma foto izstāde «Neērtie bērni» 1

  Galvenajā bibliotēkā skatāma jelgavnieces, ģimenes un svētku fotogrāfes Aritas Strodes-Kļaviņas foto izstāde ''Neērtie bērni'', kurā apskatāmas 15 ģimeņu fotogrāfijas, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām.

 • Bibliotēka aicina piedalīties labdarības akcijā 0

  Brīnumu pilnajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā Ventspils bibliotēka aicina ikvienu iesaistīties labdarības akcijā un palīdzēt sarūpēt dāvaniņas 200 atbalsta centra ''Cimdiņš'' bērniem.

 • Bibliotekāre Vita Ozola saņem balvu 2

  Pārventas bibliotēkas vecākā bibliotekāre Vita Ozola saņēmusi Voldemāra Caunes balvu ''Gada bibliotekārs darbā ar bērniem un jauniešiem 2019''.