Tēma: Bērni

 • Sešās Latvijas slimnīcās izveidoti pediatru kabineti 2

  Lai nodrošinātu savlaicīgas medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējas bērniem akūtas saslimšanas gadījumā, sešās slimnīcās Latvijā - Daugavpilī, Rēzeknē, Cēsīs, Ogrē, Liepājā un Ventspilī - darbu sākuši pediatru kabineti, informēja Nacionālajā veselības dienestā (NVD).

 • Gotiņu vietā - batuti 23

  Lielajā laukumā esošās Gotiņu rotaļu iekārtas šajā vasarā tiks pārvietotas uz citu objektu, tomēr, ievērojot mazāko ventspilnieku intereses, rotaļu laukums Lielajā laukumā saglabāsies.

 • Vasaras brīvlaiku var pavadīt arī bibliotēkā 0

  Ventspils bibliotēka vasaras brīvlaikā aicina skolēnus uz radošajām darbnīcām, kopīgu kino skatīšanos un citiem pasākumiem, kā arī neaizmirst par kādu labu grāmatu, ko palasīt brīvajos brīžos

 • Aicina apmeklēt mazuļu salidojumu 2

  Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā vasaras atnākšanu arī šogad sagaidīs ar mazuļu salidojumā Esmu dzimis Ventspilī.

 • Plāno ieviest jaunu mācību programmu 2

  Sākot ar 2019./2020. mācību gadu Ventspils pirmsskolas izglītības iestādēs un skolās plānots ieviest vienaudžu savstarpējās vardarbības problēmu risināšanas programmu - “Lielā dzīves skola”, kura paredzēta darbam ar bērniem no 4 līdz 8 gadiem.

 • Tiks svinēti Bērnu svētki 0

  Svētdien, 26. maijā plkst. 10.30 ar rotaļīgu svētku gājienu no Lielā laukuma līdz Bērnu pilsētiņai atklās Ventspils Bērnu svētkus, kas tiek svinēti par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai.

 • Latvijā turpina samazināties jaundzimušo skaits 13

  Jaundzimušo skaits Latvijā turpina samazināties, liecina Centrālās statistikas pārvaldes provizoriskie dati. Šī gada pirmajos trīs mēnešos piedzumuši gandrīz par 300 mazuļiem mazāk, nekā vēl pirms gada.

 • Teju piecus gadus nemaksāja pabalstu 16

  Daudzbērnu mamma aptuveni piecus gadus nesaņēma no valsts ģimenes pabalstu par ceturto bērnu. Kad viņa to uzzināja, viņa nevarēja nekur apstrīdēt šo netaisnību, jo izrādījās, ka viss ir likumīgi.

 • Soda par piečurātām biksēm 3

  Pagājušā gada oktobrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē saņemta informācija no izglītības iestādes par to, ka kādai astoņus gadus vecai meitenei ir konstatēti miesas bojājumi – zemādas asins izplūdumi uz sejas un pārsistas lūpas.