Tēma: Drošība

 • Paraudzīties caur bērnu tiesību prizmu 0

  «Bērna interesēm vienmēr jābūt pirmajā vietā!» saka Ventspils pilsētas Bāriņtiesas priekšsēdētājs Ervins Alksnis, turklāt šo pamatnostādni vērts atcerēties citiem lēmumu pieņēmējiem, pat tiem, kuru darbs bērnu tiesības šķietami neskar.

 • Valsts policija atgādina par drošību vasaras brīvlaikā 0

  1. jūnijā, daudziem skolēniem sācies ilgi gaidītās vasaras brīvdienas un, lai, baudot vasaras atpūtu un dažādas aktivitātes, nebūtu jāsaskaras ar nepatīkamiem starpgadījumiem, Valsts policija aicina vecākiem ar savām atvasēm rūpīgi pārrunāt dažādus jautājumus par drošību vasarā.

 • Putnu gripa konstatēta arī Ventspilī 5

  Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) saņēmis laboratorisko izmeklējumu rezultātus, kas apstiprina putnu gripu mirušām sudrabkaijām, kas atrastas Ventspilī. Iedzīvotāji tiek aicināti nekādā gadījumā neaiztikt mirušus vai slimus putnus, nenest tos mājās, uz dzīvnieku patversmēm vai veterinārajām klīnikām, jo tādējādi var tikt veicināta slimības izplatība.

 • Bērni varēs iegūt velosipēda vadītāja apliecību 0

  Ventspils Galvenās bibliotēkas Reģionālais mācību centrs aicina uz Velo skoliņu, kurā ikvienam interesentam no 10 gadu vecuma ir iespēja bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas pamatnoteikumus, lai sekmīgi nokārtotu eksāmenu un iegūtu velosipēda vadītāja apliecību.

 • Melno punktu karte - noslīkst visā Latvijā 0

  Biedrība ''Peldēt droši'' sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu izstrādājusi ''Noslīkšanas melno punktu karti'', kurā apkopoti dati par pēdējiem trim gadiem. Analizējot adreses, var secināt – noslīkst visā valsts teritorijā.

 • Pļavas skolai nosēdušies pamati 0

  Kopš šī mācību gada otrā semestra Ventspils 1. pamatskolas ikdiena rit nestandarta apstākļos. Nosēdušos pamatu dēļ skolēni un pedagogi uz laiku nevar izmantot skolas kompleksa vidējo daļu, kas savieno abus mācību korpusus.

 • Apbalvos ugunsdzēsējus glābējus 2

  Atzīmējot Ugunsdzēsības Latvijā 158. gadadienu un godinot ieguldījumu Latvijas un tās iedzīvotāju drošības stiprināšanā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona pārvaldes (KRP) amatpersonām tiks pasniegti apbalvojumi.

 • Pludmales glābšanas dienests uzsāk sezonu 0

  15. maijā sāksies Ventspils Zilā karoga pludmales oficiālā peldsezona, un šajā laikā kā ierasti darbu sāk arī Ventspils pašvaldības policijas pludmales glābšanas dienests. Glābēji pludmales posteņos būs sastopami ikdienu no plkst. 10 līdz 22. Peldsezona ilgs līdz 15. septembrim.

 • Ausekļa ielas posmā turpmāk būs vienvirziena kustība 23

  Lai uzlabotu un padarītu drošāku transporta kustības organizāciju no 11. maija pie pirmsskolas iestādes “Varavīksne”, Ausekļu ielas posmā starp Lidotāju ielu un Kaļķu ielu ir noteikta vienvirziena kustība, nosakot virzienu no Kaļķu ielas līdz Lidotāju ielai.

 • Atceļ prasību lietot sejas maskas ārstniecības un aprūpes iestādēs 3

  Valdība nolēma atcelt prasību lietot sejas maskas ārstniecības un ilgstošas sociālās aprūpes iestādēs. Prasība lietot sejas maskas tika ieviesta Covid-19 pandēmijas dēļ, bet tagad Covid-19 epidemioloģiskā situācija gan Latvijā, gan pasaulē kopumā ir uzlabojusies, tāpēc secināts, ka no šādas prasības var atteikties.

 • Drošība jāievēro arī uz ietves 1

  Siltākā laikā iedzīvotāji biežāk kā pārvietošanās līdzekli izvēlas velosipēdu, skrejriteni, vairāk pārvietojas ar kājām. Tādēļ Ventspils Pašvaldības policija atgādina par satiksmes drošību uz ietvēm un veloceliņiem.

 • Pastiprināti kontrolēs atļauto braukšanas ātrumu 0

  No 17. līdz 23. aprīlim visās Eiropas Savienības dalībvalstīs tiks organizēta Eiropas ceļu policijas tīkla ROADPOL akcija ''Atļautā braukšanas ātruma kontroles nedēļa''. Arī šogad Latvija piedalīsies šajā akcijā un nedēļu Valsts policija papildu ikdienas ceļu satiksmes noteikumu ievērošanas kontrolei, pievērsīs pastiprinātu uzmanību tieši atļautā braukšanas ātruma ievērošanai.

 • Notiks Vecāku skolas nodarbība par bērnu drošību attiecībās 0

  Turpinās februārī aizsāktais Vecāku skolas nodarbību cikls un trešdien, 26. aprīlī, plkst. 18 tiešsaistē būs iespēja tikties ar speciālistiem par tēmu “Attiecības. Ķermenis. Robežas. Kāpēc par to runāt ar bērnu?”. Šī nodarbība paredzēta pirmsskolas un sākumskolas bērnu vecākiem.