Tēma: Drošība

 • Satrauc pircēja uzvedība aptiekā 6

  Kādai ventspilniecei neomulīgas sajūtas aptiekā izraisījusi cita pircēja uzvedība, ko, viņasprāt, ietekmējusi narkotisko vielu lietošana. Ventas Balss skaidroja, vai ventspilnieces satraukumam ir pamats un kā iedzīvotājiem reaģēt šādās situācijās.

 • Policisti kļūs iedzīvotājiem vēl pieejamāki un redzamāki 1

  Turpinot īstenot Valsts policijas strukturālās reformas, no 1. februāra jaunā modelī darbu uzsāks Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde. Iedzīvotājiem ierasto piecu reģiona iecirkņu vietā būs divi – Ziemeļkurzemes un Dienvidkurzemes iecirkņi.

 • Aicina skolēnus piedalīties spēlē 0

  7. februārī, Latvijā un visā pasaulē tiks atzīmēta Drošāka interneta diena. Tās sauklis ir ''Drošāks internets sākas ar tevi!'', aicinot ikvienu rūpēties par savu drošību internetā un veidot labāku interneta vidi.

 • Rīko bezmaksas seminārus 0

  Šogad, 7. februārī, jau 20. gadu pēc kārtas Latvijā un vairāk nekā 170 valstīs visā pasaulē tiks atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena. Tās sauklis ir ''Drošāks internets sākas ar Tevi!'', aicinot ikvienu rūpēties par savu drošību internetā un visiem kopā veidot labāku interneta vidi.

 • Ventspilī būtiski vētras postījumi nav fiksēti 0

  Aizvadītā nakts Ventspilī tika aizvadīta ar brāzmainu dienvidrietumu vēju, piekrastē fiksējot vēja ātrumu līdz pat 23 metriem sekundē, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Šorīt visā Latvijā autoceļi sniegoti un apledo 0

  Šorīt uz plkst. 6.30 sniegs un apledojums visā Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 156 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.

 • Vietām Kurzemē sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu 0

  Šorīt uz plkst. 6.30 apledojums daudzviet Zemgalē un  Vidzemē, kā arī vietām Kurzemē apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. posmus. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 97 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.

 • Apgrūtināta braukšana uz visiem autoceļiem Latvijā 0

  Šorīt uz plkst.06.30 sniega dēļ visā valstī ir apgrūtināti braukšanas apstākļi, vietām puteņo, var būt apgrūtināta redzamība. Sniegotos ceļa posmu attīra no sniega, slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem.

 • Dzērājšoferiem pārsvarā konfiscētas pavecas automašīnas 3

  Kopš bargākām sankcijām par braukšanu dzērumā pārkāpējiem pārsvarā konfiscētas pavecas automašīnas. Līdz šim Nodrošinājuma valsts aģentūras stāvlaukumos nogādātas 14 automašīnas, par kuru konfiskāciju ir stājies spēkā lēmums.

 • Aptur ātrumpārkāpēju 3

  30. decembrī ap plkst. 23.40 Valsts policijas amatpersonas, veicot satiksmes uzraudzību Kaiju ielā fiksēja automašīnu ''Volkswagen Passat'', kuras vadītājs vietā, kur atļauts pārvietoties ar ātrumu 50 kilometri stundā, traucās ar ātrumu 132 kilometri stundā, tādējādi pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 82 kilometriem stundā.

 • VDD aicina svētkos neceļot uz Krieviju un Baltkrieviju 0

  Ņemot vērā aktuālos drošības riskus reģionā, kas ir saistīti ar Krievijas sākto karu Ukrainā, kā arī Krievijas agresīvo retoriku attiecībā uz Latviju, Valsts drošības dienests (VDD) aicina Latvijas iedzīvotājus gaidāmo svētku brīvdienu laikā nedoties ceļojumos uz Krieviju un Baltkrieviju.

 • Daudzviet Latvijā autoceļi apledo 0

  Šorīt uz plkst. 6.30 sniegs un apledojums daudzviet Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Sniegotos un slidenos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 106 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.

 • Pārcelta Ziemassvētku pabalsta piegāde mājās 0

  Ventspils Sociālais dienests informē, ka slideno autoceļu, sasalstošā lietus un spēcīgā apledojuma dēļ tām personām, kurām bija paredzēta Ziemassvētku pabalsta piegāde mājās 20. un 21. decembrī, piegāde tiek pārcelta uz 22., 23. decembri kā arī, nepieciešamības gadījumā, pabalsti tiks nogādāti pēc svētkiem.

 • Pilsētu pārņēmis ledus 19

  20. decembra rītā Ventspilī strauji izveidojies spēcīgs apledojums. Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' Ziemas dienests prioritārā secībā pakāpeniski veic visu pilsētas ielu apstrādi ar pretslīdes materiālu.