Tēma: Valsts policija

 • Policija meklē bezvēsts pazudušu jaunieti 4

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2004. gadā dzimušo Magdu Zavicku, kura pagājušā gada 16. decembrī izgāja no savas uzturēšanās vietas Ventspils sociālās aprūpes namā ''Selga'' Ventspilī, Pērkoņu ielā 21 un līdz šim brīdim nav atgriezusies.

 • Pašvaldības policija aiztur personu par automašīnas apzagšanu 6

  15. janvārī plkst. 00.45 Pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka Lielajā prospektā 11, daudzdzīvokļu mājas pagalmā gar automašīnām staigā kāda aizdomīga persona. Pašvaldības policijai nekavējoties ieradoties notikuma vietā, aizdomīgo personu neizdevās atrast.

 • Aicina atsaukties velosipēda īpašnieku 1

  7. janvārī Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Ventspilī, Tārgales ielā pie veikala ilgstoši atrodas pamests velosipēds.

 • Vārves pagastā nogalināts vīrietis

  31.decembrī ap plkst. 12 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Ventspils novadā, Vārves pagastā ir atrasts vīrieša līķis.

 • Aiztur dzērājšoferi 6

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas šīs nedēļas laikā ir uzsākušas administratīvo pārkāpumu procesus par atrašanos publiskā vietā reibuma stāvoklī un aizturējušas dzērājšoferi.

 • Meklē bezvēsts pazudušu jaunieti

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas meklē 2003. gadā dzimušo Annu Zeidaku, kura 21. decembrī ap pulksten 04.00 naktī izgāja no savas dzīvesvietas Ventspils novadā, Ziru pagastā un līdz šim brīdim nav atgriezusies. Jauniete iespējams devusies uz Rīgu.

 • Pašvaldības policija aiztur zagļus un dzērājšoferi 10

  Pagājušajā nedēļā Ventspils pilsētas pašvaldības policijas darbinieki operatīvi reaģējot uz izsaukumiem aizturējuši divus zagļus un vienu dzērājšoferi, kurš bija paguvis apskādēt ne tikai savu automašīnu, bet arī ceļa zīmi.

 • Puzē medību laikā ievaino cilvēku 6

  Svētdien, 20. decembrī, Ventspils novada Puzes pagastā medību laikā ir sašauts medību novērotājs, apstiprināja Valsts policija (VP). Cietušais vīrietis ir nogādāts ārstniecības iestādē.

 • Reņķa dārza grāvī iebrauc «Volvo» 11

  Otrdienas vakarā ap pulksten 21.40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Ventspilī, Strēlnieku ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā kāds ''Volvo'' vadītājs bija iebraucis grāvī.