Tēma: Valsts policija

 • Iestājoties ziemai, pamodušies driftētāji 6

  Aizvadītajā nedēļā Valsts policijas Ventspils iecirknī fiksēti pieci gadījumi, kad automašīnu vadītāji apzināti radījuši sānslīdi, tādējādi pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus un arīdzan apdraudot savu un citu satiksmes dalībnieku drošību.

 • Aiztur zagļus 9

  11. novembrī plkst. 11.07 Ventspils pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Ugāles ielā 14, pie veikala "Beta" no automašīnas divi vīrieši ir nozaguši somu ar dokumentiem un naudu. Automašīnas vadītājs pašvaldības policistiem uzrādīja video novērošanās kamerās nofilmēto materiālu par zādzības faktu.

 • Izraisa piecu automašīnu sadursmi 23

  11. novembrī pulksten 23.55 Valsts policijā saņemta informācija, ka Lielajā prospektā noticis ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, vadot automašīnu BMW 730 neizvēlējās drošu braukšanas intervālu attiecibā pret tajā pašā virzienā, pa blakus joslu braucošo transportlīdzekli, kā rezultātā notika sadursme ar automašīnu BMW X5 un Citroen.

 • Pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par draudiem nogalināt 1

  16. augustā Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Ventspilī kādai sievietei un viņas dēlam skrien pakaļ nepazīstams vīrietis, draudot izdarīt slepkavību un nodarīt miesas bojājumus. Vīrietis tika aizturēts, nogādāts Valsts policijā un pret viņu uzsākts kriminālprocess.

 • Pašvaldības policisti aiztur zagļus 3

  4. novembrī plkst. 17.59 pie adreses Jūras ielā 25, patrulēšanas laikā Ventspils pašvaldības policija piefiksēja un pārbaudīja divas aizdomīgas personas, kuras bija veikušas nelikumīgas darbības.

 • Operatīvie dienesti aicina rūpēties par savu drošību (VIDEO) 0

  Valsts policija (VP) un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) atgādina – ir rudens, ātri satumst un uz ceļa ir jābūt labi pamanāmiem. Ikvienam, bet jo īpaši gājējiem un velobraucējiem jāvalkā apģērbs ar pamanāmiem gaismu atstarojošiem elementiem.

 • Piedzērusies sieviete izraisa avāriju 5

  20. oktobrī ap plkst. 00.10 Valsts policijā saņemta informācija, ka Siguldas ielā noticis ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka sieviete vadīja automašīnu “BMW” pa Siguldas ielu un, netiekot galā ar transportlīdzekļa vadību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca īpašuma žogā, to bojājot.

 • Mācību iestādes atkal saņēmušas draudu vēstules 5

  Naktī uz pirmdienu vairāki simti skolu, bērnudārzu un mācību centru visā Latvijā e-pastos ir saņēmuši anonīmas draudu vēstules krievu valodā, taču fiziska apdraudējuma šīm iestādēm nav un evakuācija nav jāveic, informē Valsts policija.

 • Par zādzībām no automašīnu degvielu tvertnēm aiztur vīriešus 0

  Piektdien, 6. oktobrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa Izmeklēšanas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par degvielas zādzību izdarīšanu no automašīnu degvielas tvertnēm, aizturēja divus vīriešus, pie kuriem automašīnā atrada noziedzīga nodarījuma izdarīšanas rīkus.

 • Draudu e-pastus saņēmuši arī bērnudārzi, taču policija aicina tos ignorēt 0

  Aizvadītajā naktī draudu e-pastus par it kā iespējamiem drošības riskiem saņēmušas arī daudzas Latvijas pirmsskolas izglītības iestādes, tomēr Valsts policija (VP) aicina saglabāt vēsu prātu un turpināt darbu ierastajā ritmā, nekādus evakuācijas pasākumus neveicot, pavēstīja VP priekšnieks Armands Ruks.