Tēma: Valsts policija

 • Pazudušais Ojārs Burkovskis atrasts 0

  Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Kurzemes iecirknis 23. septembrī lūdza iedzīvotāju palīdzību bezvēsts prombūtnē esošā 1963.gadā dzimušā Ojāra Burkovska meklēšanā. Vīrietis 22. septembrī bija atgriezies no sporta sacensībām Ungārijā, un nebija atgriezies savā dzīvesvietā Ventspilī.

 • Drošība uz ceļa netiek ievērota 8

  No 16. septembra nedēļas garumā Eiropas Savienības dalībvalstīs, tostarp Latvijā, norisinājās Eiropas ceļu policijas tīkla ''ROADPOL'' organizētā akcija ''ROADPOL Drošības dienas''. Šīs akcijas mērķis bija kopīgiem spēkiem panākt, lai šajā laikā uz Eiropas ceļiem nebūtu neviena ceļu satiksmes negadījuma ar bojā gājušiem un smagi ievainotiem cilvēkiem.

 • Meklē attēlā redzamo vīrieti 7

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas aicina atsaukties ikvienu, kurš atpazīst attēlā redzamo vīrieti, kuram varētu būt informācija, kas noderētu policijai kriminālprocesa izmeklēšanā.

 • Pastiprināti kontrolēs ceļu satiksmes drošību 0

  No 16. septembra, nedēļas garumā Eiropas Savienības dalībvalstīs norisināsies Eiropas ceļu policijas tīkla (ROADPOL) organizētā akcija ''ROADPOL Drošības dienas''.

 • Naktsmieru traucē gaudojošas sirēnas 11

  Svētdienas vakarā daudzus iedzīvotājus satrauca nemitīga sirēnu skanēšana piekrastes zonā. Iedzīvotājiem šķitis, ka pilsētā noticis kas nelāgs.

 • Ventspils robežsargs aiztur dzērājšoferi 10

  Rucavas novadā vakar, 4. septembrī kāds robežsargs no darba brīvajā laikā pēc pakaļdzīšanās aizturējis dzērājšoferi, informēja Valsts robežsardze.

 • Aizturēti divi jaunieši 2

  Šonakt, 1. septembrī ap plkst. 1 naktī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Ventspilī ir uzlauztas trīs pārtikas tirdzniecības vietas, proti kioski, un no vienas tirdzniecības vietas nozagtas preces.

 • Par ļaunprātīgu dedzināšanu aiztur ventspilnieku 3

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par ļaunprātīgu automašīnas dedzināšanu aizturēja kādu ventspilnieku, kurš iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par cita veida noziedzīgiem nodarījumiem.

 • Pabeidz izmeklēšanu par narkotisko vielu nelikumīgu apriti 5

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas augustā ir nodevušas kriminālvajāšanas uzsākšanai vairākus kriminālprocesus, tostarp saistītus ar narkotisko un psihotropo vielu nelikumīgu apriti.

 • Sodīti trīs agresīvi braucēji 9

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas, ikdienā veicot patrulēšanu, konstatē dažāda veida pārkāpumus ceļu satiksmē, tostarp tiek noformēti materiāli par pārkāpumiem, kas saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu ir uzskatāmi par agresīvu braukšanu.

 • Turpinās jūrā noslīkušā jaunieša meklēšana

  Zemessardzes 46. kājnieku bataljona zemessargi kopā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts robežsardzi un Valsts policiju piedalās jūrā pazudušā jaunieša meklēšanā. Meklēšanas darbi turpināsies arī šodien.

 • Jūrā noslīcis cilvēks

  10. augustā jūra laupījusi dzīvību kādam jaunietim, kurš kopā ar draugu bija devies atvēsināties un izbaudīt jūras viļņus, nerēķinoties ar ko šī pelde var beigties.

 • Baudot nakts dzīvi, pazaudē aploksni ar 20 000 eiro 1

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par vairāku simtu tūkstošu eiro piesavināšanos kādā uzņēmumā Ventspilī. Šobrīd kriminālprocess ir nosūtīts prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

 • Šogad reģistrētas jau 63 zādzības no privātmājām 1

  Analizējot situāciju par šā gada septiņiem mēnešiem, proti, laika posmu no 1. janvāra līdz 31. jūlijam redzams, ka Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī reģistrētas 63 zādzības no privātmājām. 37 gadījumos zādzības konstatētas pilsētā, savukārt 26 gadījumos - novadā.