Tēma: Valsts policija

 • Par nozagtu ragu draud viens gads cietumā 15

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par zādzību nelielā apmērā Ventspilī, kur no foto stūrīša tika nozagts brieža rags.

 • Pabeigta izmeklēšana par vairākām zādzībām Ventspils pusē 0

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par mantas bojāšanu un vairākām zādzībām, kuru rezultāta cietušajiem Ventspils pusē nodarīti vairāk nekā 20 tūkstoši eiro lieli materiālie zaudējumi.

 • Meklē laupīšanas aculieciniekus 4

  Pagājušajā gadā Valsts policijā tika uzsākts kriminālprocess par kādas sievietes aplaupīšanu autobusa pieturā. Pēc nepilnu piecu mēnešu izmeklēšanas policijas darbinieki cer uz laupīšanas aculiecinieku atsaucību.

 • Nošķir no varmākas 0

  Valsts policija iesaistījusies kādā ģimenes konfliktā, kura laikā pret sievieti tika vērsta fiziska vardarbība.

 • Ints Ķuzis atstāj dienestu 2

  Pēc gandrīz 40 gadu ilga dienesta Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis pieņēmis lēmumu atstāt dienestu ar šā gada 10. februāri, par ko informējis arī iekšlietu ministru Sandi Ģirģenu.

 • Uz gājēju pārejas notriec divas meitenes 13

  7. decembrī ap pulksten 19.20 Valsts policijā saņemta informācija no ārstniecības iestādes par to, ka Lielajā prospektā ir noticis ceļu satiksmes negadījums – automašīnas ''Audi'' vadītājs uz gājēju pārejas uzbrauca divām 2005. gadā dzimušām meitenēm.

 • Ventspils iecirknī priekšnieka amatā darbu sāk Ansis Zanders 4

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī darbu uzsāk jauns iecirkņa priekšnieks Ansis Zanders. Savā pirmajā darbadienā viņam Ventspils pilsētas domē notika tikšanās ar Ventspils pilsētas Pašvaldības policijas, kā arī mediju pārstāvjiem.

 • Vārvenieki sarīko traci un sakaujas ar policistiem (VIDEO) 19

  Pirms vairāk kā nedēļas, 23. novembra naktī, Valsts policijas amatpersonām patrulējot Vārves pagastā, radās konflikts ar trīs vietējiem iedzīvotājiem, kuri ar žestiem un vārdiem izrādīja necieņu policijas darbiniekiem.

 • Tualetē aizdedzina virsdrēbes 0

  Trešdien, 20. novembrī plkst. 9:07 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz kādu atpūtas vietu Kuldīgas ielā, kur ēkas tualetē kāds vīrietis dedzināja virsdrēbes.

 • Saskrienas policijas auto un “Audi” 71

  Sestdienas vakarā Lielā prospekta un Lāčplēša ielas krustojumā notika smags ceļu satiksmes negadījums, kurā bija iesaistīta arī policijas automašīna.

 • Iedzīvojas uz uzņēmuma rēķina 4

  Šā gada maija beigās Valsts policijā saņemta informācija par to, ka kāda uzņēmuma darbinieks ir piesavinājies vairākus tūkstošus litrus degvielas, radot uzņēmumam vairākus tūkstošus eiro lielus materiālos zaudējumus.

 • Cieš no sadursmēm ar meža zvēriem 4

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā nedēļas nogalē ir reģistrēti 14 uzbraukumi meža dzīvniekiem, savukārt no 1. oktobra reģistrēti jau 110 uzbraukumi meža dzīvniekiem.