Tēma: Valsts policija

 • VID aicina uzmanīties no krāpniekiem 0

  Valsts ieņēmumu dienests (VID) aicina iedzīvotājus uzmanīties no krāpnieku īsziņām un e-pastiem, kas rakstīti it kā VID vārdā. VID atgādina - visu informāciju, ko VID sūta, iespējams apskatīt Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS).

 • Par 1. janvāra slepkavību – 12 gadi cietumā 0

  2. aprīlī Kurzemes rajona tiesa, izskatot krimināllietu, kurā vīrietis apsūdzēts par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu, pasludināja saīsināto spriedumu, ar kuru piemēroja viņam brīvības atņemšanu uz 12 gadiem un probācijas uzraudzību uz diviem gadiem.

 • Sasit vīna pudeles, nozog picas un aizmūk 4

  6. martā plkst. 20.54 Ventspils pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Ganību ielas veikalā ''Mego'' divas personas sasitušas veikalā vairākas vīna pudeles, paņēmušas picas maizītes un aizgājušas no veikala nesamaksājot.

 • Policija aicina nesteigties ar ziemas riepu nomaiņu 1

  Normatīvie akti paredz, ka no 1. decembra līdz 1. martam visiem automobiļiem vai autobusiem, kura pilna masa nepārsniedz 3,5 tonnas, jābūt aprīkotiem ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos. Valsts policija aicina marta sākumā autovadītājus nesteigties ar ziemas riepu nomaiņu.

 • Aizdedzina apsardzes automašīnu 5

  24. februārī ap plkst. 17.00 Valsts policijā saņemta informācija, ka Kuldīgas ielā kāds vīrietis uz apsardzes firmas automašīnas izlējis šķidrumu, pēc kā aizdedzināja automašīnu un aizskrēja prom no notikuma vietas.

 • Aizdomās par mantiska rakstura noziegumiem aizturēts vīrietis 9

  Naktī uz 23. februāri Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa Reaģēšanas nodaļas amatpersonas, patrulējot Ventspilī sastapa vīrieti, kurš izstāstīja, ka kāds vīrietis sabojājis divas automašīnas un aizskrējis prom. Valsts policijas Reaģēšanas nodaļas amatpersonas turpat, netālu, aizturēja iespējamo vainīgi personu.

 • Nozog alkoholiskos dzērienus 3

  15. februārī plkst. 20.34 Ventspils pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Ganību ielā 22/24, veikalā ''Mego'' kāds vīrietis ir paņēmis alkoholiskos dzērienus un nesamaksājot aizgājis no veikala.

 • Pašvaldības policija aiztur uzbrucēju 6

  16. februārī plkst. 18.09 Ventspils pašvaldības policija no Valsts policijas saņēma informāciju, ka Lidotāju ielā 15, nepilngadīgai personai uz ielas ir uzbrucis un atņēmis personīgās mantas nepazīstams vīrietis.

 • No šodienas Krievijā reģistrētos transportlīdzekļus varēs konfiscēt 5

  No 15. februāra, ja Latvijā tiks konstatēta Krievijā reģistrēta transportlīdzekļa izmantošana ceļu satiksmē, to varēs konfiscēt un nodot bez atlīdzības Ukrainas atbalstam cīņā ar agresorvalsti. Konstatējot pārkāpumu, Valsts policijas amatpersonas varēs piemērot likumā noteikto sodu un transportlīdzekļa konfiskāciju personai, kas to vadījusi.

 • Konstatēta jauna krāpšanas shēma 1

  Valsts policija brīdina, ka pēdējo nedēļu laikā konstatēti daudzi krāpšanas gadījumi, izmantojot uzņēmuma “Digital Turbine” vārdu. Iedzīvotāji, meklējot iespējas nopelnīt, saskaras ar darba piedāvājumu, kas saistīts ar filmu skatīšanos.

 • Reformē saziņu ar operatīvajiem dienestiem pa tālruni 112 0

  Iekšlietu dienesti ir mainījuši pa vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112 saņemto zvanu apstrādes sistēmu, paralēli ieviešot arī mobilo lietotni "112 Latvija" un tīmekļvietni "112.lv", informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

 • Policija lūdz palīdzību divu vīriešu atpazīšanā 0

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa amatpersonas Ventspilī aicina aplūkot attēlos redzamos vīriešus un ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija, kas sekmētu viņu personības un atrašanās vietas noskaidrošanu, aicinām informēt Valsts policiju, zvanot pa tālruņa numuru 110.

 • Pabeigta izmeklēšanu kriminālprocesā par narkotisko vielu apriti 0

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Ventspils reģionālās nodaļas amatpersonas pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu realizācijas nolūkā, ja tas izdarīts ar narkotiskajām vielām lielā apmērā un par noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu legalizēšanu.