Pagājušā nedēļas nogalē norisinājās pirmais ''Velo vieno 2021!'' izbrauciens pa pilsētu un tika izlozēts viens velosipēds. Arī šajā nedēļas nogalē būs iespēja pildīt uzdevumus un piedalīties vēl viena velosipēda izlozē.

Neskatoties uz laikapstākļiem, pirmais velo izbrauciens ''Velo vieno 2021!'' pagājušā nedēļas nogalē guva lielu popularitāti - braucienā piedalījās vairāk nekā 400 dalībnieku un izlozēts velosipēds.

Tie, kas nepaguva piedalīties izbraucienā pagājušonedēļ, aicināti to darīt šajās brīvdienās - 15. un 16. maijā no plkst. 10 līdz 20. Šajā nedēļas nogalē veloizbrauciena dalībnieki varēs saņemt informāciju Tūrisma informācijas centra informatīvajā teltī pie Pārventas bibliotēkas. Dalībniekiem būs iespēja izvēlēties veidu kā veikt izbrauciena uzdevumus - vai ar mobilās aplikācijas Actionbound palīdzību, vai saņemot karti ar uzdevumiem digitālā formātā 6 km distancei un 12 km distancei vai drukātā veidā.

Tāpat kā iepriekšējā nedēļas nogalē, dalībnieki, kuri piedalīsies individuālajā veloizbraucienā un pildīs maršruta uzdevumus, vai veiks distanci ejot un nūjojot, varēs piedalīties izlozē, kurā galvenā balva būs velosipēds.

Lai piedalītos izlozē, ir nepieciešams izpildīt uzdevumus aplikācijā vai drukātajā formātā. Drukātās, aizpildītās veidlapas varēs iesniegt Tūrisma informācijas centra informatīvajā teltī pie Pārventas bibliotēkas līdz 16. maija plkst. 20. Izloze notiks 17. maijā plkst. 10.

Velo orientēšanos Pārventā 15. un 16. maijā bagātinās Ventspils Kultūras centra amatiermākslas kolektīvi, kuri sēdīsies uz velosipēdiem un "ar dziesmu" izbrauks maršrutus. Vairākās pieturvietās kolektīvu dalībnieki gatavi arī iepriecināt ar kādu deju vai citu atraktīvu darbošanos. Savukārt, biedrības ''Radi vidi pats'' ērmriteņi pārsteigs ne vienu vien velo braucēju. Kā arī paši velobrauciena dalībnieki aicināti ģērbties atraktīvi un padarīt košākus šos Pārventas svētkus!

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: