Pašvaldības policija pilsētas mežā, kas atrodas starp Vasarnīcu, Aizsaules un Riņķu ielu, vairākkārt ir konstatējusi kvadraciklu izbraukātas riepu pēdas, riepu pēdas ir konstatētas uz šajā mežā esošajiem gājēju celiņiem.

Mežs, kas atrodas starp Vasarnīcu, Aizsaules un Riņķu ielu ir pilsētas iedzīvotāju un viesu iemīļota sportošanas un pastaigu vieta. Šajā mežā nav atļauta pārvietošanās ar kvadracikliem.

Vadot kvadraciklus, analoģiski kā jebkurus transportlīdzekļus, ir jāievēro normatīvo aktu normas attiecībā uz ceļu satiksmes organizēšanu. Pārvietojoties ar kvadracikliem tam neparedzētās vietās, personas pārkāpj gan attiecīgās likuma normas, gan arī apdraud apkārtējo personu dzīvību un veselību.

Lai iespējami ātrāk novērstu pārkāpumus, novērstu apdraudējumus personu dzīvībai un veselībai, Pašvaldības policija lūdz iedzīvotājus nepalikt vienaldzīgiem, iesaistīties un būt atsaucīgiem, un gadījumos, kad esat liecinieks iepriekš minētajam pārkāpumam ar kvadracikliem, lūdzam nekavējoties informēt Pašvaldības policijas dežūrdaļu, zvanot pa diennakts tālruni -  63680808 vai 28680808.

Lasi vēl

Komentāri (18)

 • -16
  Brīvība Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Prātā nenāk palīdzēt pakariņa zonderkomandām.
  Lai puiks brauc, man netraucē!

 • -3
  Ligo Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Traucē gan!

 • 0
  Baltic Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Mani arī traucē tie kvadraciklisti, kas brauc tur kur nevajag - Izposta dabu un arī citu cilvēku atpūtu. Piem., šogad distanču slēpotāji bija iebraukuši slēpošanas sliedes, ko daži ar saviem kvadracikliem izbraukāja.

 • -13
  ERROR Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  lai puikas atpuushaas kaa grib.

 • -1
  ventspilnieks 36,7 Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  O, jopcik! 15 gadus par šo runāts, ieskaitot krosa moču patvaļu. Kas ta nu?

 • 0
  TK Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Mototrasi aizlaidāt pa pieskari, tad nu tagad rēķinaties ar sekām. :)

 • -4
  Kristiāna Pirms 2 nedēļām

  Nu bet tad lai tie lielie moto braucēji arī iesaistās un līdzdarbojās tajā trases uzturēšanā! Ir jau baigi viegli pateikt, ka mums vajag trasi un lai visu tagad pašvaldība taisa uztur un kārto. Bet ir jau arī pašiem jāiesaistās!

 • -3
  %%%%% Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Lai notiek!
  'Kvadra patvaļu atbalstītāji-
  Lai tik rullē pāri jums un jūsu bērniem arī!'
  Der? Neder!
  Ko tad šļupstēt maigus tekstus kvadrociklu īpašniekiem?

 • 0
  Tā nu ir Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Dažās vietās Latvijā, šos ''braucējus'', dabas postītājus, kam ir uz visu uzspļaut, jau ir izmācījuši, ar pārvilktu trosīti, vai ežiem...

 • 0
  Kaudzītes brālis Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Par trosītēm-tās vajagot nostiept pareizā augstumā,aptuveni pret vietu,kur braucējam kakls.

 • 0
  Tā nu ir Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  to Kaudzītes brālim. Filmā''Spoku kuģis'', pats sākums, kur darbība norisinās uz kruīza kuģa... viss superīgi parādīts.( cilvēkiem ar vājiem nerviem ieteikts neskatīties...)

 • 0
  reku Pirms 2 nedēļām

  https://youtu.be/ThPV8NZu_CM?t=249

 • 0
  Tā nu ir Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Risinājums būtu vienkāršāks par vienkāršāku. Atjaunot, kaut savedot braukšanas kārtībā veco mototrasi, kur varētu braukt kaut ar vienu, divu, triju, četru, piecu riteņu braucamajiem, jebkuŗš, nevajag nekādas eirosuperextras. Lai tikai trase būtu pieejama. Pie reizes arī kādu atbildīgo par to uzturēšanu kārtībā. Kaut vai arī būtu neliela samaksa. Domāju, ka piekrišana būtu.Bet tas tomēr būtu labāk, nekā dragāt kur deguns rāda. Laikam šāds variants līdz superlēmējiem jūras ielā neaiziet...

 • 0
  ventspilnieks 36,7 Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Nekas jau nav aizliegts, neformāli jau tur brauc un neviens neiebilst, trase nebeidzas ar apli un ved labu gabalu aiz nāto bumbuļa. Bet redz, tur ir smagi, smiltis, labāk pa meža taciņām.

 • -4
  Kristiāna Pirms 2 nedēļām

  Bija vēl kaut kāda komisija, kur par šito lēma, ka konceptuāli atbalsta to trases esamību, bet ir jābūt arī kādam, kas no otras puses to koordinē! Bet tajā brīdī visi lielie gribētāji un entuziasti pazūd! Nevar jau gaidīt, ka visu uz paplātes pienesīs!

 • -1
  Olimpiskais centrs "Ventspils" Pirms 2 nedēļām

  Ventspils pilsētas attīstības komisijā ir skatīts jautājums par mototrases izbūvi teritorijā aiz Piedzīvojumu parka. Jebkura sporta veida attīstībai būtiska nozīme ir attiecīgā sporta veida entuziastu iniciatīvai. Komisijā tika nolemts, ka mototrases būvniecībai un attīstīšanai Piedzīvojumu parka teritorijā nepieciešams piesaistīt privātu partneri. Tā kā jautājums par jaunas mototrases izveidi un turpmākās apsaimniekošanas partera piesaisti joprojām ir aktuāls, tad aicinām šī sporta veida pārstāvjus un atbalstītājus izteikt savus sadarbības priekšlikumus.

 • 0
  Ķitvainazīt Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Tai mežā pie to nato bumbul šitie gonkotāji tos mežu ceļus tā sajājuši, ka ar ar traktoru izbraukt nevar. Kādreiz ar vieglo forši varēja piebraukt tuvāk jūriņai, tagad tā ir neiespējamā misija dēl šiem idiotiem.

 • 0
  ventspilnieks 36,7 Pirms 2 nedēļām

  Tālajā galā tur zemessargi un nato zēni arī labi 'pastrādāja'.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: