Tēma: Iedzīvotāji

 • Ikviens var ieaust savu artavu Baltajā galdautā 0

  Pavasara saulgriežu laikā, 21. martā Ventspils Kultūras centra tautas lietišķās mākslas studiju “Drellītis” un “Vīkale” audējas Amatu mājas stellēs uzvilka velkus Baltajam lina galdautam, kas tiks austs trinīša tehnikā 20 metru garumā un prezentēts Neatkarības svētku koncertā 4. maijā Rātslaukumā.

 • VUGD veiks trauksmes sirēnu pārbaudi 1

  Otrdien, 28. novembrī, no plkst. 10.00 līdz plkst. 10.20 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trīs minūtēm, kā arī pārbaudīs starp VUGD un elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem (radio, TV) noslēgto līgumu darbības izpildi.

 • Aicina uzdot jautājumus par atkritumu apsaimniekošanas kārtību Ventspilī 0

  Vēloties apzināt un apkopot iedzīvotājiem aktuālus jautājumus par atkritumu apsaimniekošanas kārtību Ventspilī, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina klientus līdz 30. septembrim iesūtīt uzņēmumam sev interesējošos jautājumus.

 • ''Omniva'' brīdina par īpaši augstu krāpnieku aktivitāti 0

  Omniva informē, ka pēdējās nedēļas laikā ievērojami aktivizējušies krāpnieki, kuri izmanto dažādas shēmas, kas vērstas uz klientu datu un finanšu informācijas izkrāpšanu. Uzņēmuma rīcībā ir nonākusi informācija par krāpšanas mēģinājumiem, izmantojot e-pasta vēstules un īsziņas, ko šķietami sūtījusi Omniva.

 • Intervija ar Kristīni Saulīti. Runāt par sarežģītām lietām saprotami 0

       Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) jaunā priekšsēdētāja Kristīne Saulīte šovasar apbraukā Latviju, lai satiktos ar vietējām vēlēšanu komisijām un izrunātu sasāpējušos jautājumus. Viesojoties Ventspilī, viņa atrada laiku arī sarunai ar Ventas Balsi, jo ir pārliecināta – ar sabiedrību ir jākomunicē.  

 • Par Ventspils pilsētas uzturēšanas programmu (VIDEO) 0

  11. aprīlī norisinājās Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes iknedēļas preses konference, kurā domes priekšsēdētāja vietnieks Aigo Gūtmanis un Ventspils Komunālās pārvaldes direktors Andris Kausenieks informēja par Ventspils pilsētas uzturēšanas programmu 2023. gadā.

 • Konstatē optiskā interneta tīkla neatļautu izmantošanu 19

  Tehnoloģiju uzņēmums SIA "Tet" pagājušā mēneša laikā vairāk nekā 300 adresēs Ventspilī ir konstatējis tam piederošā optiskā interneta tīkla neatļautu izmantošanu AS "Balticom" labā, vēsta "Tet" pārstāvji.

 • Policija lūdz neielaist savos dzīvokļos svešas personas 4

  Ventspils Pašvaldības policija viena  mēneša laikā ir saņēmusi divus izsaukumus, kas saistīti ar naudas un mobilā telefona zādzībām dzīvokļos, kuros ielaista sveša sieviete, kura lūgusi ūdeni. Abi zādzības gadījumi ir notikuši Pārventā.

 • Nepieredzētu izaicinājumu pilns laiks 0

  Pagājušais gads aizsākās ar pandēmiju ierobežojošiem pasākumiem, līdz notikumiem februāra beigās, kad karš Ukrainā un bēgļu krīze ieviesa korekcijas arī Ventspils Pašvaldības policijas darbā. Gada otrajā pusē godam tika nosvinēta Pašvaldības policijas 30 gadu jubileja, bet nekas jau neapstājas, – kā atzīst policijas priekšnieks Ojārs Rudzītis: «Darbs turpinās!»