Tēma: Iedzīvotāji

 • ''Omniva'' brīdina par īpaši augstu krāpnieku aktivitāti 0

  Omniva informē, ka pēdējās nedēļas laikā ievērojami aktivizējušies krāpnieki, kuri izmanto dažādas shēmas, kas vērstas uz klientu datu un finanšu informācijas izkrāpšanu. Uzņēmuma rīcībā ir nonākusi informācija par krāpšanas mēģinājumiem, izmantojot e-pasta vēstules un īsziņas, ko šķietami sūtījusi Omniva.

 • Intervija ar Kristīni Saulīti. Runāt par sarežģītām lietām saprotami 0

       Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) jaunā priekšsēdētāja Kristīne Saulīte šovasar apbraukā Latviju, lai satiktos ar vietējām vēlēšanu komisijām un izrunātu sasāpējušos jautājumus. Viesojoties Ventspilī, viņa atrada laiku arī sarunai ar Ventas Balsi, jo ir pārliecināta – ar sabiedrību ir jākomunicē.  

 • Par Ventspils pilsētas uzturēšanas programmu (VIDEO) 0

  11. aprīlī norisinājās Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes iknedēļas preses konference, kurā domes priekšsēdētāja vietnieks Aigo Gūtmanis un Ventspils Komunālās pārvaldes direktors Andris Kausenieks informēja par Ventspils pilsētas uzturēšanas programmu 2023. gadā.

 • Konstatē optiskā interneta tīkla neatļautu izmantošanu 19

  Tehnoloģiju uzņēmums SIA "Tet" pagājušā mēneša laikā vairāk nekā 300 adresēs Ventspilī ir konstatējis tam piederošā optiskā interneta tīkla neatļautu izmantošanu AS "Balticom" labā, vēsta "Tet" pārstāvji.

 • Policija lūdz neielaist savos dzīvokļos svešas personas 4

  Ventspils Pašvaldības policija viena  mēneša laikā ir saņēmusi divus izsaukumus, kas saistīti ar naudas un mobilā telefona zādzībām dzīvokļos, kuros ielaista sveša sieviete, kura lūgusi ūdeni. Abi zādzības gadījumi ir notikuši Pārventā.

 • Nepieredzētu izaicinājumu pilns laiks 0

  Pagājušais gads aizsākās ar pandēmiju ierobežojošiem pasākumiem, līdz notikumiem februāra beigās, kad karš Ukrainā un bēgļu krīze ieviesa korekcijas arī Ventspils Pašvaldības policijas darbā. Gada otrajā pusē godam tika nosvinēta Pašvaldības policijas 30 gadu jubileja, bet nekas jau neapstājas, – kā atzīst policijas priekšnieks Ojārs Rudzītis: «Darbs turpinās!»

 • ZZS rosina Valsts prezidentu ievēlēt tautas balsojumā 3

  Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputāti iesnieguši grozījumus Satversmē, kuros rosināts noteikt, ka Valsts prezidentu ievēlē Latvijas balsstiesīgie pilsoņi. Piedāvāts noteikt, ka Valsts prezidentu ievēlētu Latvijas balsstiesīgie pilsoņi vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās un aizklātās vēlēšanās.

 • Komunālā pārvalde sarūpē sniega lāpstas 12

  Ventspils Komunālā pārvalde rīko akciju ''Ziema manā pagalmā'', kurā iedzīvotājiem būs iespēja apvienot praktisko ar lietderīgo - akcijas laikā vairākos iekšpagalmos tiks izvietotas sniega lāpstas, kuras pēc iedzīvotāju paša iniciatīvas varēs izmantot iekšpagalma vai stāvlaukuma attīrīšanai.   

 • Šobrīd patvertnes uzlabot neplāno 3

  Pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā arī pie mums aktuāls kļuva jautājums par to, kur iespējams patverties briesmu gadījumā. Ventspilī apsekotas gan vēl padomju laikos būvētās patvertnes, gan iespējas tādas ierīkot daudzdzīvokļu namu pagrabos.

 • Valsts prezidents izsludinājis Pašvaldību likumu 0

  Valsts prezidents Egils Levits piektdien oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" ir izsludinājis Saeimas pēc otrreizējās caurlūkošanas pieņemto Pašvaldību likumu. Valsts pirmā persona akcentē, ka tagad ir izveidots pamats, lai katrā pašvaldībā varētu tapt iedzīvotāju padomes un vietējās kopienas tiktu institucionāli organizētas un pārstāvētas pašvaldības iekārtā.