Tēma: Iedzīvotāji

 • ZZS rosina Valsts prezidentu ievēlēt tautas balsojumā 3

  Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputāti iesnieguši grozījumus Satversmē, kuros rosināts noteikt, ka Valsts prezidentu ievēlē Latvijas balsstiesīgie pilsoņi. Piedāvāts noteikt, ka Valsts prezidentu ievēlētu Latvijas balsstiesīgie pilsoņi vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās un aizklātās vēlēšanās.

 • Komunālā pārvalde sarūpē sniega lāpstas 12

  Ventspils Komunālā pārvalde rīko akciju ''Ziema manā pagalmā'', kurā iedzīvotājiem būs iespēja apvienot praktisko ar lietderīgo - akcijas laikā vairākos iekšpagalmos tiks izvietotas sniega lāpstas, kuras pēc iedzīvotāju paša iniciatīvas varēs izmantot iekšpagalma vai stāvlaukuma attīrīšanai.   

 • Šobrīd patvertnes uzlabot neplāno 3

  Pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā arī pie mums aktuāls kļuva jautājums par to, kur iespējams patverties briesmu gadījumā. Ventspilī apsekotas gan vēl padomju laikos būvētās patvertnes, gan iespējas tādas ierīkot daudzdzīvokļu namu pagrabos.

 • Valsts prezidents izsludinājis Pašvaldību likumu 0

  Valsts prezidents Egils Levits piektdien oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" ir izsludinājis Saeimas pēc otrreizējās caurlūkošanas pieņemto Pašvaldību likumu. Valsts pirmā persona akcentē, ka tagad ir izveidots pamats, lai katrā pašvaldībā varētu tapt iedzīvotāju padomes un vietējās kopienas tiktu institucionāli organizētas un pārstāvētas pašvaldības iekārtā.

 • Par iedzīvotājiem rūpējas jau 30 gadus 12

  Nākamnedēļ apritēs 30 gadi, kopš Ventspils valstspilsētas Pašvaldības policija rūpējas par drošību un sabiedrisko kārtību mūsu pilsētā. Jubilejas pasākumā īpaši tiks sumināti policijas inspektori, kuri darbam Ventspils Pašvaldības policijā veltījuši vairāk nekā 25 gadus.

 • Nobalsojis jau 27 181 vēlētājs 0

  Divās dienās, kad atsevišķos vēlēšanu iecirkņos bija iespēja nodot glabāšanā balsi 14. Saeimas vēlēšanās, vēlētāju aktivitāte bijusi lielāka nekā pirms četriem gadiem un šonedēļ šo iespēju kopumā jau izmantojuši 27 181 cilvēks jeb 1,76% no vēlētāju kopskaita, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotā informācija.

 • Grūtības var pārvarēt kopā 7

  Pieaugošās patēriņa cenas raisa pamatotas bažas, ka turpmākie rudens un ziemas mēneši lielai daļai iedzīvotāju nebūs viegli. Ventspils Sociālais dienests mudina atbalstīt vienam otru un nebaidīties lūgt palīdzību.

 • Aizsardzības ministrijas mācību laikā veiks iedzīvotāju SMS apziņošanu 0

  7. un 8. septembrī laika posmā no plkst. 8 līdz 20 Aizsardzības ministrija sadarbībā ar mobilo sakaru operatoriem – SIA ''Latvijas Mobilais Telefons'', SIA ''BITE Latvija'', SIA ''Tele2'' un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu mācību laikā veiks Latvijas iedzīvotāju apziņošanu ar SMS īsziņām.

 • Aicina ierosināt Lielās balvas un Balvas kandidātus 0

  Piešķirot Lielo balvu un Balvu, Ventspils pašvaldība kopš 2000. gada Pilsētas svētkos izteikusi atzinību tiem venspilniekiem, kas ar pašaizliedzīgu darbu veicinājuši pilsētas attīstību un nesuši tās vārdu pasaulē. Kandidātus šī gada balvām var pieteikt vēl līdz 26. jūnijam.

 • Dace Kalsere - meitene no Mičurina 1

  Ventspils Tūrisma informācijas centra (TIC) vadītājas p.i. Dace Kalsere ievirpuļo redakcijā un kafijas vietā palūdz tēju. Viņai stāstot par centra Ventspils atbalsts Ukrainai dzimšanu un šopavasar piedzīvoto, telpa pielīst ar gaismu. Saulespuķe viņa ir.

 • Noslēdzas apkures sezona 5

  Ņemot vērā laikapstākļu prognozi, pašvaldības SIA ''Ventspils nekustamie īpašumi'' apsaimniekotajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās šonedēļ atslēgs siltumapgādi.