Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs tiesā teicis pēdējo vārdu, kas aizņēma vairākas dienas. Piedāvājam iespēju iepazīties ar Lemberga teikto. Spriedums daudzus gadus ilgušajā lietā tiks pasludina'ts 22. februārī.

Pirmajās dienās teikto var noklausīties ŠEIT, ŠEIT un ŠEIT

Lasi vēl

Komentāri (24)

 • -2
  .Barons.. Pirms 2 nedēļām

  To Trīzdesmitgad valdišan bus būt izbeigties,le zinat.
  Kaputt!

 • -12
  keda Pirms 2 nedēļām

  Palabo mān, ja alojas, bet vaj ta šitā neteica ari 2017. gād pavasari? Nē, nu ja ties tā nolemj, ta viš visād var būt, bet šis jou nau pēdjais instancs, vēl var sūdzeties un tiesaties pulk laik, nē?

 • -2
  .Barons.. Pirms 2 nedēļām

  ked kundz.
  Le sūdz,le pārsūdz,kaut desmitreiz.
  Bet-no Central-Cietum kamer.Bus ceret,ka to Tiess kung/kundzs bus nospriest Drōšib līdzekl - Cietum.

 • -12
  keda Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Barononkul, nu ja iedos kauč gād, ta tiesas zālē uzreiz liks rokssprādzs, bet to līdzekl jau varēs vēlak pārskatīt. To gan jau arī daris, bet, la vai kāds būs vai nebus tas jaunais līdzekls, jautajums i, vai varēs a kaut kād pārsūdzēt sod iet vēlešan sarakste? No otrs pus, vai šitād nomešan no vēlēšan gonk nepadaris AL toč pa mocekl un iedos pie to bals urn priekšrocīb?

 • -1
  All-cash Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Viņam jau i spēcigs ausvais no baznic ""Svētais Moceklis"" .Pa teļuk pat rādij, viš bi dikt priecigs ka to saņēm. Vaidzej to tagad vilk āra. tas i dikt svarigs un stiprs tituls. Baronkungs zin.

 • -2
  .Barons.. Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  ked kundz.
  Es bij iedomat,ka tad var but vaidzet,le kād nopietn Cilvek,kam vairak Naud neka man ,but atrast un noalgot kād Problēm Atrisinataj,le zinat.
  Es pac to viss nevaret izdarit,jo,le manam ir to Baron Titul,manam neir pazīšan iekš attiecig aprind.

 • -1
  Frīdis Pirms 2 nedēļām

  Tukša muldēšana , jeb sātans mēģina sev pielipināt eņģeļa spārnus !

 • -11
  tēčš Pirms 2 nedēļām

  Es akal doma tā ka Lembs jo i pielaids aiz apkakl tiem dauņiem pamatig un pareiz a i, ja tu nejēdz neko no sov dārb un nemāk pierādit ne vell ta neķeres klāt. Un gāl gale- kas atbildes pa tiem liek iztēretiem miljoniem ko i tērejuš ties, prokurōr, vel visād mošķ pa tukšo, aka valst norakstis, vo tā?
  Ja Lembergs vinnes, un es dome ka tā abūs, tas būs forš, la kā viš man nepatikt.

 • -3
  Sturmabteilung Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  " Lauķis
  22:13, 15. februāris 2021 Kad iesāka lietu ,Bordāns NEBIJA ministrs.ŠAJOS 12 GADOS PIE VARAS BIJA ZAĻO ŽAGĻU SAVIENĪBA (ZZS) ,KURAS FĪRERS BIJA PUZES PUNDURIS .Tas ļooti labi parāda kādi bija Maizīša K alnmeijera darba uzdevumi ; pasargāt ZZS fīreru no tiesas. Tāpat prokoruri NEIEROSINĀJA liecinieku nāves iemeslu izmeklēšanu, Nav viens ,divi .Un lai nestāsta pasaciņas ,kā tika pie Venstspils ostas ar visiem tiem bunkeriem…Loti labi atceros un arī izdrukāts kā tas notika.Arī slepenā tikšanās uz ceļa Rīga – Venstspils.70 gados uzsprāga kuģis ostā netālu no zvejnieku ostas,kur biju es ,un zinu kāda bija pilsēta ,tādas kā visas pārējās.Un KĀDAS ir TAGAD ? ne sliktākas par Venstspili. .Ostas pilsētas iepējas un zemnieku ! Mērs vēl pašlabuma iegūšanai uztaisa bruģakmeņa rūpnīcu un nobruģē visas ielas .KURAS VĒL IELAS NOKLĀTAS AR BRUĢAKME;NA IZSTR;ADĀJUMU?"
  (www.la.lv)

 • -12
  sranskis Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Kādam idiotam jābūt, lai saistītu Lemberga ar tankkuģa Ludviga Svobodas uzsprāgšanu 1985. (!!!) gadā,

 • -12
  keda Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  hahah, 70tajos uzsprāga kuģis? Ar šito viss izteikts - dusm i liel, bet paurs jau vairs nevār :D

 • -5
  Kristiāna Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Kāds sakars bruģim ar Lembergu un ielu bruģēšanām. To bruģi jau iepērk pat ne komunālā pārvalde, bet gan būvnieki.

 • -5
  Sigurds Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Kura bruģa rūpnīca tad Lembergam piederēja!? Kur tādus brīnumus saklausījies?

 • -2
  P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Informējam, ka iepirkuma projekta dokumentācijā un specifikācijā netiek norādīts ražotājs, jo Latvijā ir brīvais tirgus. Iepirkumā uzvar pretendents ar lētāko un izdevīgāko piedāvājumu, tādēļ bruģakmens iepirkšana ir būvuzņēmēja, nevis pašvaldības pārziņā.

 • 0
  еs Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  ''Kura bruģa rūpnīca tad Lembergam piederēja!?''

  https://www.delfi.lv/news/national/politics/sakopto-ventspili-brugejis-zimigai-arzonas-firmai-piedeross-uznemums.d?id=15077556

  https://skaties.lv/zinas/urmass-kanals/anrijs-lembergs-ofsorus-nem-uz-sevi/

 • -6
  Pipars Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Nepateicība pasaules alga
  "Valentīns, kurš turību ieguva, strādājot Ventspils uzņēmumos kopā ar Aivaru Lembergu un citiem Ventspils varenajiem, tagad seko līdzi, kā norit Ventspils mēra Aivara Lemberga tiesāšana. «Es domāju, ka septiņus gadus viņš ir pelnījis. Prokurors prasīja astoņus, bet domāju, ka pietiks ar septiņiem, jo tiesa jau pārāk ilgi iet, un gan jau to sodu mazliet samazinās. Prognozēju, ka gan jau spriedumu, kuru nolasīs nākamnedēļ, pārsūdzēs, un to tālāk skatīs Augstākajā tiesā,» teic savulaik arī bijušais izmeklētājs Valentīns."

 • -5
  Pipars Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Interesanti,cik būtu pelnījis "svētais"Valrntīns?:)))

 • -12
  Lāsma Veckrāce Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Baumoja jau gan pilsētā, ka "proķenes"svētais Valentīns staigājis ar nošķiebtām tupelēm un caurumiņu zeķītē pirms kļuva miljonārs pateicoties Lembergam. Pats esot lielījies atklātā intervijā, kā stiepis naudas maisus, samīlējies galīgi jaunā nepilngadīgā "zaķī", laikam knapi pāri 14, labi ilgi slēpis šo sakaru, un atklājis, kad kopējais puika bija paaudzies un vairs nestaigāja zem galda. Pēc tam gan apmeta kažoku uz otru pusi.Tā jau ir- nevelc kucēnu no ūdens , iekodīs kājā! Par to kuģi "L .Svoboda"(ja nejaucu gadus- 1985. vai 1986. gads tieši uz Sieviešu dienu, "Bērnu pasaulē"pat izbira logi) un šoruden manu marinēto gurķu burku - abām liktenis vienāds- uzsprāga! Mēs ar STURMABLEITUNG "domājam vienādi un droši zinām", kas vainīgs. Kad vienreiz beigsies tās " Atvērto durvju dienas" Tvaika ielā ? No nodokļiem un atsevišķu indivīdu stulbuma laikam neizbēgsim nekad!

 • -2
  Sturmabteilung Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Manā komentārā bija citāts,nevis mans personiskais viedoklis!
  Vajag uzmanīgāk izlasīt **** tāda!

 • -8
  Pipars Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Pratināšanā A. Kokale atklāja vairākas interesantas nianses. Piemēram, A. Kokale ir juriste un mācījusies vienā kursā ar Skonto "impērijas" galveno personu Gunti Indriksonu. Bet publiski avoti tādējādi ļauj izdarīt ticamu pieņēmumu, ka A. Kokale mācījusies kopā arī ar pašu V. Kokali un Armandu Stendzenieku, kurš savulaik vienīgais tika notiesāts par 18 miljonu dolāru garantiju izkrāpšanu no Ventspils naftas.
  https://nra.lv/latvija/28424-aija-kokale-valentins-rikojas-mana-varda.htm

 • -9
  Lāsma Veckrāce Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Sturmableitung- lūdzu, piedod tai " **** maitai", ja nesapratu, ka tas ir citāts, nevis personīgais viedoklis.

 • -1
  reku Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Paskat,cik paškritisks novērtējums!
  Komentārā,kur zvaigznītes,tak nesmuka vārda nebija!

 • -2
  FerdinanTs. Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  ...bet te runā skolotājs:
  https://www.youtube.com/watch?v=HLrrUsnRTf4

 • -1
  Partijas Biedrs Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  https://tautastribunals.eu/?p=59700

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: