Ceturtdien, 28. aprīlī, plkst. 18 koncertzālē ''Latvija'' notiks Ventspils pedagogu godināšanas ceremonija ''Ventspils Gada balva izglītībā – 2021''. Pedagogi tiks sveikti astoņās nominācijās, piešķirot titulus ''Gada skolotājs 2021'', kā arī pasniegs pateicības par mūža ieguldījumu.

Šogad pasākums atkal notiks klātienē un tajā piedalīsies gan nominētie pedagogi, gan viņu kolēģi. Savukārt ikvienam interesentam būs iespēja pasākumam sekot līdzi interneta tiešraidē Ventspils pilsētas portālā ventspils.lv un arī sociālajā tīklā Facebook.

Šoreiz ''Gada balvai izglītībā'' tika pieteikti 49 pedagogi no Ventspils vispārējām izglītības iestādēm un pirmsskolas izglītības iestādēm, Jaunrades nama, Mākslas skolas, Sporta skolas ''Spars'', Ventspils Tehnikuma un Ventspils Mūzikas vidusskolas. Pieteikumus vērtēja Ventspils pilsētas domes veidota komisija, piešķirot balvas nominācijās - dabaszinībās un matemātikā, kultūrizglītībā, valodnieks, sociālajās zinībās, tehnoloģiju lietotājs, sportā, atbalsta sniedzējs, meistars profesionālā izglītībā, kā arī pateicības par mūža ieguldījumu.

Balvas piešķiršanas mērķis ir izteikt atzinību pedagogiem un apbalvot par inovatīvu mācību metožu ieviešanu un praktizēšanu, skolēnu iedvesmošanu un viņu virzīšanu uz augstāku rezultātu sasniegšanu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: