Tēma: Skolotāji

 • Aicina pedagogus piedalīties labās prakses darbnīcā ''JavaScript bibliotēka p5.js'' 0

  Ventspils Digitālais centrs aicina pedagogus piedalīties bezmaksas labās prakses darbnīcā, kur būs iespēja iepazīties ar JavaScript bibliotēku p5.js un apgūt pirmos soļus interaktīvu zīmējumu un animāciju izveidē mājas lapām. Iegūtās zināšanas būs noderīgas arī 7. – 8. klases datorikas satura realizēšanai.

 • Skolotāji streiku plāno sākt 24. aprīlī 3

  Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nolēmusi dot valdībai laiku līdz 15. martam, lai Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pildītu streika prasību izpildi, pretējā gadījumā 24. aprīlī sāksies pedagogu streiks, informē LIZDA.

 • Skolotājem pārbauda valsts valodu 6

  Kopš decembra vidus pilsētas mazākumtautību izglītības iestādēs strādājošie pedagogi dzīvo uztraukumā valsts valodas prasmes pārbaudes dēļ. Valsts valodas centra speciālisti pārbauda ne tikai mazākumtautību pārstāvjus.

 • Noticis skolotāju konsultantu izlaidums 0

  Skolās ieviešot jauno mācību saturu, aktuāla ir programma ''Konsultantu sagatavošana kompetenču pieejas ieviešanai skolā un pedagogu atbalstam.'' Programmas nodarbības ilga 72 stundu garumā, kuru kopumā šajā un pagājušajā gadā apmeklēja un absolvēja 26 skolu un pirmsskolu skolotāji.

 • Apbalvo skolēnus un pedagogus 0

  Vakar Livonijas ordeņa pilī skolēniem un pedagogiem par sasniegumiem olimpiādēs, konkursos un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs tika pasniegtas Ventspils pilsētas Izglītības inovācijas balvas 2022.

 • VeA viesojās STEM jomas skolotāji 0

  Ventspils augstskolā (VeA) viesojās 40 STEM jomas skolotāji un izglītības pārvaldes pārstāvji no Talsu un Kuldīgas novada, Ventspils un Ventspils novada, lai diskutētu par aktualitātēm un iespējām, ieviešot skolās jauno mācību saturu.

 • Ventspils pedagogiem pasniegtas Gada balvas izglītībā 0

  Ceturtdien, 28. aprīlī, notika pasākums ''Gada balva izglītībā - 2021'', lai godinātu Ventspils pilsētas izglītības iestāžu skolotājiem un sveiktu tos astoņās nominācijās un pasniegtu pateicības par mūža ieguldījumu.

 • Apbalvos labākos pedagogus 0

  Ceturtdien, 28. aprīlī, plkst. 18 koncertzālē ''Latvija'' notiks Ventspils pedagogu godināšanas ceremonija ''Ventspils Gada balva izglītībā – 2021''. Pedagogi tiks sveikti astoņās nominācijās, piešķirot titulus ''Gada skolotājs 2021'', kā arī pasniegs pateicības par mūža ieguldījumu.

 • Skolās un bērnudārzos vajadzīgi skolotāji 0

  Latvijas izglītības iestādēs trūkst pedagogu, un tā tas ir arī Ventspilī. Lai problēmu risinātu, Ventspils izglītības pārvalde sadarbībā ar pašvaldību īsteno vairākas programmas skolotāju piesaistei.

 • Skolotājiem un skolēniem pieejama Microsoft Office programmatūra 0

  Ventspils valstpilsētas pašvaldība sadarbībā ar Digitālo centru ir parūpējušies par to, lai ikvienam Ventspils vispārizglītojošās skolas skolotājam un skolēnam būtu iespēja pilnvērtīgi piedalīties mācību procesā, piedāvājot bez maksas iegūt privātai lietošanai programmatūru ''Office 365 ProPlus'', kas sevī ietver tādas programmas kā Word, Excel, PowerPoint, Teams un citas.

 • Saku to skaļi: esmu romu tautības meitene 15

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas jauktā kora diriģente un mūzikas vidusskolas vokālā pedagoģe Agnese Korvstiļeva izstaro spēcīgu enerģiju. Jauna, interesanta personība, kuras pārdomās par dzīvi gribas ieklausīties. Agnese lepojas ar savu tautību un ir apņēmības pilna arī citus romu jauniešu pārliecināt, ka izglītība ir viņu īstā iespēja.               

 • Muzejs apbalvo Gada humanitāro zinību skolotājas 0

  Ventspils muzejs jau septīto gadu pasniedz rakstnieka un pedagoga Herberta Dorbes balva ''Gada humanitāro zinību skolotājs'', šogad balva tika pasniegta Ventspils pedagogu konferencē, 27. augustā. Šo gadu laikā balvai izvirzīti 22 kandidāti.