Tēma: Apbalvojums

 • Saņem Veselības ministrijas Atzinības rakstu 1

  Ceturtdien, 2. maijā, norisinājās Veselības ministrijas apbalvojumu svinīgā pasniegšana, kur Veselības ministrijas Atzinības raksts par profesionālu un godprātīgu darbu pasniegts SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētājam Jurim Lācim.

 • Godināti Ventspils lielākie nodokļu maksātāji 0

  Piektdien, 26. aprīlī, svinīgā ceremonijā zinātnes centrā VIZIUM, Ventspilī tika godināti komersanti, kas 2023. gadā veikuši lielākos iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksājumus par Ventspilī deklarētajiem darbiniekiem, kā arī lielākās nekustamā īpašuma nodokļa iemaksas Ventspils valstspilsētas pašvaldības budžetā.

 • Ventspils pedagogiem pasniegtas balvas 0

  Ceturtdien, 18. aprīlī, notika pasākums “Gada balva izglītībā – 2023”, lai godinātu Ventspils izglītības iestāžu skolotājus, sveiktu tos septiņās nominācijās un pasniegtu pateicības par mūža ieguldījumu.

 • Godinās Ventspils pedagogus 0

  Ceturtdien, 18. aprīlī, plkst. 18:00 koncertzālē “Latvija” notiks Ventspils pedagogu godināšanas ceremonija “Ventspils Gada balva izglītībā – 2023”. Pedagogi tiks sveikti septiņās nominācijās, piešķirot titulus “Gada skolotājs 2023”, kā arī pasniegs pateicības par mūža ieguldījumu.

 • Anitrai Niedrei – Atzinības krusts 0

  Ventspils Mūzikas vidusskolas mūzikas pedagoģei, diriģentei, vokālo ansambļu vadītājai, Ventspils Kultūras centra sieviešu kora “Venda” mākslinieciskajai vadītājai Anitrai Niedrei piešķirts Atzinības krusts, kas ir viens no valsts augstākajiem apbalvojumiem.

 • Apbalvoja Ventspils jauniešus 0

  Piektdien, 5. aprīlī, koncertzālē ”Latvija” norisinājās Ventspils skolu pašpārvalžu ”Prezidentu kluba” organizētā ”Ventspils Jauniešu gada balvas 2023” svinīgā ceremonija. Kopumā tika saņemtas ap 300 pieteikuma anketas, no kurām Jaunatnes lietu komisija izvēlējās trīs nominantus un balvu ieguvējus katrā no deviņām nominācijām.

 • Apbalvos Ventspils jauniešus 1

  Piektdien, 5. aprīlī, plkst. 19 koncertzālē ''Latvija'' norisināsies Ventspils skolu pašpārvalžu ''Prezidentu kluba'' organizētā ''Ventspils Jauniešu gada balvas 2023” svinīgā ceremonija. Ieeja pasākumā ir bez maksas un var piedalīties ikviens interesents.

 • Laikraksts iegūst īpašu kvalitātes zīmi 5

  22. martā Rīgā apbalvoja Valsts valodas centra un Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes rīkotās akcijas "Latvijas mediju valodas balva laureātus". To vidū bija arī "Ventas Balss". Redakcijai nav ziņu par to, kurš laikrakstu konkursam pieteicis.

 • Aicina pieteikt kandidātus Jauniešu gada balvai 0

  Lai godinātu Ventspils un Ventspils novada jauniešus par viņu paveikto 2023. gadā un mudinātu citus jauniešus nebaidīties tiekties uz augstākiem mērķiem, arī šogad Ventspils skolu pašpārvalžu “Prezidentu klubs” organizē pasākumu “Ventspils Jauniešu gada balva 2023”.

 • Godināja novada uzņēmējus 0

  Tautas namā “Gaisma” Ugālē notika konkursa “Ventspils novada uzņēmēju gada balva 2023” uzvarētāju apbalvošana. Balsot par savu pretendentu varēja sešās nominācijās: “Gada labākais darba devējs”, “Gada amatnieks/mājražotājs”, “Gada tirgotājs/pakalpojuma sniedzējs”, “Gada tūrisma uzņēmējs”, “Gada jaunais uzņēmējs” un “Ģimene uzņēmējdarbībā”.

 • Sportistus un trenerus novērtē ar balvu 0

  Lai atskatītos uz sportistu sasniegumiem un pateiktos par ieguldīto darbu pagājušajā gadā, vakar koncertzālē Latvija notika Ventspils balvas Gada atzinība sportā 2023 pasniegšanas ceremonija.

 • Sporta vecmeistari mājās atved zeltu 0

  Jēkabpils 3. vidusskolas sporta manēžā notika senioru sacensības vieglatlētikā telpās, kurās startēja 100 sporta vecmeistari no visas Latvijas. Ventspils pilsētu sacensībās pārstāvēja desmit sportisti.

 • Tiks pasniegtas Gada atzinības sportā 0

  Lai atskatītos uz 2023.gada sportistu sasniegumiem un pateiktos par ieguldīto darbu, 8. februārī plkst. 18.00 koncertzālē “Latvija” notiks Ventspils “Gada atzinība sportā 2023” pasniegšanas ceremonija, kurā tiks apbalvoti ne tikai sportisti, bet arī treneri, sporta darbinieki un entuziasti par Ventspils vārda popularizēšanu Latvijā un pasaulē.