Tēma: Apbalvojums

 • Suharevs, Šilovs un Lasmanis starp kandidātiem uz ''Trīs zvaigžņu balvu 2023'' 1

  Ir sācies Latvijas sporta sabiedrības sasniegumu godināšanas ceremonijas “Trīs Zvaigžņu balva 2023” tautas balsojums. Līdzjutēji šogad varēs balsot par saviem favorītiem desmit nominācijās, jo pirmo reizi par īpašiem sasniegumiem tiks pasniegtas balvas gan Paralimpiskajam sportistam, gan sportistei.

 • Pasniegtas LBS Gada balvas 0

  Latvijas Basketbola savienība noteikusi Latvijas basketbola Gada balvu ieguvējus, suminot izcilniekus 14 nominācijās, starp balvu saņēmējiem bija arī Ventspils sportisti - Andrejs Gražulis un Kārlis Pauls Lasmanis. Tāpat tika atzīmēti Latvijas basketbola 100 gadi un Bk ''Ventspils'' saņēma pateicību par ieguldījumu basketbola simtgades stāstā.

 • Apbalvo Popes muižu un ''Dabalaba'' saimnieku 0

  Kurzemes tūrisma asociācija, tupinot tradīciju, 24. novembrī, Jaunmoku pilī pasniedza tūrisma gada balvas "Lielais Jēkabs" septiņās nominācijās un apbalvoto vidū ir arī Ventspils novada ļaudis.

 • Lasmane saņem Valsts prezidenta balvu 1

  Rīgas pilī šodien notika "Valsts prezidenta balvas vieglatlētikā 2023" laureātu apbalvošana, kur par augstvērtīgākajiem sacensību rezultātiem kausus saņēma Rūta Kate Lasmane un Arnis Rumbenieks, savukārt valsts komandu ieskaites kopvērtējumā - Igaunijas vieglatlētikas izlase.

 • Ventspils - drošākā valstspilsēta Latvijā 8

  Rīgas Motormuzeja telpās Satiksmes ministrijas organizētā pasākumā notika uzvarētāju paziņošana kategorijās ''Ceļu satiksmes drošākā pilsēta'' un ''Ceļu satiksmes drošākais novads''. Ventspils otro gadu pēc kārtas atzīta par satiksmes ziņā drošāko valstspilsētu Latvijā.

 • Gāliņciema bibliotēka iegūst apbalvojumu 3

  Daudzfunkcionālais pakalpojumu centrs Gāliņciemā skates ''Gada labākā būve Latvijā'' finālā nominācijā ''Publiskā jaunbūve'' ieguva 2. vietu. Daudzfunkcionālais pakalpojumu centrs Gāliņciemā apmeklētājiem atvērts kopš 4. augusta.

 • Noskaidroti Lielās balvas un Balvas saņēmēji 1

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome pieņēma lēmumu par Lielo balvu un balvu piešķiršanu 2023. gadā. Šogad Lielā balva, par vienlīdz nozīmīgu ieguldījumu, piešķirta diviem laureātiem, bet Balvas pasniegs septiņiem pretendentiem.

 • Sveikti labākie vidusskolas absolventi 0

  Livonijas Ordeņa pils Kapitulas zālē svinīgā ceremonijā tika sveikti 2022./2023. mācību gada labākie vidusskolas absolventi, kuriem Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš pasniedza Ventspils valstspilsētas Izglītības inovācijas balvas.

 • Apbalvo korus par izcilo sniegumu ''Koru karos'' 10

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome ārkārtas domes sēdē lēma piešķirt naudas balvu sieviešu kora ''Venda'' mākslinieciskajām vadītājām Rudītei Tālbergai un Anitrai Niedrei, kā arī jauktā kora “Ventspils” mākslinieciskajam vadītājam Aigaram Meri un diriģentei Astrai Plostniecei par izciliem sasniegumiem XXVI Vispārējo latviešu dziesmu un XVII deju svētku koru konkursa finālā ''Koru kari''.

 • ''Ventspils reisam'' – sesto reizi Ilgtspējas indeksa Platīna atzinība 0

  Piedaloties ikgadējā Latvijas Ilgtspējas indeksa izvērtēšanas procesā, pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' sesto gadu pēc kārtas izcīnījis Platīna atzinību, kas apliecina ne tikai to, ka darbs uzņēmumā organizēts atbilstoši visaugstākajiem kritērijiem, un to raksturo augsts atbildības līmenis dažādās biznesa jomās.

 • Ventspils uzņēmumi saņem balvas 0

  Latvijas Tirgotāju asociācijas un Latvijas pašvaldību savienība tradicionāli ik gadu izvērtē iedzīvotāju apkalpošanas kvalitāti un daudzveidību, atzīmējot labākos tirdzniecības nozares uzņēmumus. Šogad eksperti novērtēja vairāk nekā 200 dažādus objektus.

 • Ieva Sāmīte-Cērpa saņem apbalvojumu 0

  Lai sniegtu atzinību un novērtējumu sievietēm, kuras uzņēmušās līderes lomu, kā arī sniegušas nozīmīgu ieguldījumu sabiedrības labā, Ventspils Sociālais dienests, atsaucoties Sieviešu sadarbības tīkla aicinājumam, pieteikt kandidāti Sievietes līderes balvai izvirzīja dienas atbalsta centra ''Cimdiņš'' vadītāju Ievu Sāmīti-Cērpu.