Balstoties uz Ministru kabineta izsludināto ārkārtējo situāciju visā valstī, šobrīd Ventspils Jaunrades namā pārtrauktas klātienes interešu izglītības nodarbības, taču sākot ar 2020. gada 1. aprīli plānots uzsākt attālināto mācību procesu.

Ņemot vērā dažādo izglītojamo vecumu un interešu izglītības pulciņu specifiku, mācību uzdevumi izglītojamajiem un viņu vecākiem tiks iesūtīti individuāli, izmantojot katram piemērotāko saziņas veidu, piemēram, e-pastu, Google platformu, vietnes E-klase, Uzdevumi.lv, Whatsapp vai Skype. Pirms mācību procesa uzsākšanas pedagogi individuāli vienosies ar katru izglītojamo un tā vecākiem par mācību procesa uzsākšanas laiku, ērtāko saziņas veidu, uzdevumu nosūtīšanas kārtību un atgriezeniskās saites sniegšu.

Tā kā interešu izglītība nav obligāta, veicamajiem uzdevumiem būs ieteikuma raksturs un tie uztverami kā atbalsts izglītojamo bērnu individuālo kompetenču attīstībai.

Vienlaikus informējam, ka Ventspils Izglītības pārvaldes mājaslapā jau no 20. marta katru dienu ir pieejami pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu metodiķu izstrādātie mācību materiāli pirmsskolas vecuma bērniem darbam mājas apstākļos, kurus brīvprātīgā kārtā un pēc saviem ieskatiem var izmantot katra ģimene. Aicinām ar tiem iepazīties ŠEIT.

Apmaksāta informācija.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: