Ar mērķi nodrošināt sociālo distancēšanos Ventspils Digitālais centrs piedāvā klientiem drukas, laminēšanas un iesiešanas darbus pieteikt attālināti, iesūtot failus elektroniski, Digitālajā centrā ierodoties tikai pēc gataviem dokumentiem.

Lai saņemtu izdrukas, ielaminētos vai iesietos dokumentus, klientiem faili jānosūta uz e-pastu: info.vdc@ventspils.lv, norādot pakalpojumus, kurus vēlas saņemt, kā arī rekvizītus: vārdu, uzvārdu, adresi un bankas kontu. Atbildes e-pastā klienti saņems rēķinu, kas divu dienu laikā jāapmaksā elektroniski un jāatsūta maksājuma uzdevums.

Ventspils Digitālā centra publiskā zona arī turpmāk būs klientiem pieejama no plkst. 9 līdz 17, nodrošinot piekļuvi datoriem ierobežotā attālumā citam no cita, lai patstāvīgi veiktu maksājumus un deklarētu skaitītāju rādījumus. Viena klienta apmeklējuma laiks – 15 minūtes. Atgādinām, ka klātienē konsultācijas netiks sniegtas.

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Digitālo centru, rakstot uz e-pastu: info.vdc@ventspils.lv vai zvanot pa tālruni 63607607.

Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem un rūpēties par savu un apkārtējo veselību, apmeklējot iestādes tikai nepieciešamības gadījumā, nopietniem mērķiem.

Apmaksāta informācija.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: