Tēma: Izglītības pārvalde

 • Cieņa pret pedagogu un valodu ir sabiedrības pamatvērtības 0

  Īsi pirms mācību gada sākuma Ventspils izglītības darbinieku konferencē viesojās Latvijas Universitātes prorektore profesore Ina Druviete, lai runātu par pedagogu prestiža jautājumu un vērtībām, kas palīdz augt mūsu sabiedrībai.

 • Poliklīnikā varēs veikt bezmaksas izmeklējumus ar ķermeņa masas analizatoru 3

  Ventspils poliklīnika, sadarbojoties ar Ventspils Izglītības pārvaldi, no 26. septembra līdz 31. oktobrim katru otrdienu un ceturtdienu piedāvās veikt bezmaksas izmeklējumus ar daudzfunkcionālo ķermeņa masas analizatoru. Šis pakalpojums būs viens no sirds un asinsvadu slimību profilakses pasākumiem.

 • Labiekārtos ''Margrietiņas'' teritoriju 0

  Līdz ar jaunā mācību gada sākumu pirmsskolas izglītības iestādes ''Margrietiņa'' teritorijā tiks uzsākti vērienīgi labiekārtošanas darbi, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Noslēgusies pedagogu profesionālās pilnveides programma 0

  Noslēgusies pedagogu profesionālās pilnveides programma “Profesionāls atbalsts mazākumtautību grupu pedagogiem, pārejot uz latviešu valodas apmācību pirmsskolā”, kas tika organizēta, lai atbalstītu pedagogus pilnvērtīgai pārejai uz mācībām latviešu valodā pirmsskolās no 2023./2024. mācību gada.

 • Skolas gaitas šogad uzsāks 372 pirmklasnieki 0

  Kā jau katru gadu, jaunais mācību gads skolās iesākās ar 1. septembri, kur svinīgu pasākumu virpulī tiek ieskandināta Zinību diena. Šogad skolēnu skaits vispārējās izglītības iestādēs ir ap 4000 no kuriem 372 uzsāks savas skolas gaitas kā pirmklasnieki.

 • Mācību līdzekļu jautājums nav atbildēts 0

  Jaunais mācību gads ir tepat uz sliekšņa, un vecāki vēl steidz iegādāties skolai vai bērnudārzam nepieciešamās lietas. Tiesībsargs šovasar izstrādājis principus, kā starp vecākiem un skolu tiek sadalīta atbildība skolas lietu iegādē.

 • Pārtrauc darba attiecības ar 2. vidusskolas direktori 7

  Pamatojoties uz Ventspils 2. vidusskolas direktores Ināras Keišas iniciatīvu ar viņu tiks izbeigtas darba tiesiskās attiecības un ceturtdien, 24. augustā, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome, saskaņā ar Darba likumu, pieņēma lēmumu atbrīvot Ināru Keišu no Ventspils 2. vidusskolas direktora amata.

 • Notiks Ventspils pedagogu konference 0

  Šonedēļ Ventspils pedagogi piedalās dažādos izglītojošos un saliedējošos pasākumos, kas jau tradicionāli notiek pirms jaunā mācību gada sākuma. Noticis “Ideju terminālis”, kur pedagogi dalās ar labākajām un jau darbā pārbaudītām idejām un metodēm. Pedagogu komandas piedalījušās saliedējošajā Veselības dienā, bet nedēļa noslēgsies ar konferenci.

 • Sveikti labākie vidusskolas absolventi 0

  Livonijas Ordeņa pils Kapitulas zālē svinīgā ceremonijā tika sveikti 2022./2023. mācību gada labākie vidusskolas absolventi, kuriem Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš pasniedza Ventspils valstspilsētas Izglītības inovācijas balvas.

 • VIP akadēmiju absolvē jaunie un topošie vadītāji 0

  Šovasar Ventspils Izglītības pārvaldes organizētā vadītāju izaugsmes programma VIP akadēmija piedzīvoja jau otro izlaidumu. Pēc divus gadus ilgušām mācībām programmu absolvēja 20 Ventspils izglītības darbinieki.

 • Bērni vasarā izzina ukraiņu kultūru un tradīcijas 0

  Vasaras brīvlaikā Ukraiņu centrs Lielajā Dzirnavu ielā 14 pārvērties par Ukraiņu vasaras centru. Šeit tiek realizēta interešu izglītība Ventspils izglītības iestāžu audzēkņiem, kuri apmeklē vasaras nometnes, un ukraiņu bērniem. Nodarbības tiek organizētas ar Izglītības pārvaldes un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

 • Ģimnāziju turpmāk vadīs Ieva Jurova 0

  Janvārī tika saņemts līdzšinējās ģimnāzijas direktores Pārslas Kopmanes iesniegums par atbrīvošanu no amata, līdz ar to Ventspils Izglītības pārvalde rīkoja atklātu konkursu uz iepriekš minēto direktora amatu. Otrdien, 20. jūnijā, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome par Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas direktoru nolēma iecelt Ievu Jurovu.

 • Ekoskolās rūpes par vidi kļūst par ikdienas nepieciešamību 1

  Kamēr Ventspils pludmalē jau 25 gadus pēc kārtas plīvo Zilais karogs, vairāku Ventspils izglītības iestāžu pagalmos plīvo Zaļais ekoskolu karogs. Abi atgādina par vides jautājumu aktualitāti un to, cik svarīgi mācīties rūpēties par vidi jau no bērnības.