Tēma: Jaunrades nams

 • Jaunajiem šahistiem divi turnīri 0

  Ventspils Jaunrades nama šahisti Kuldīgā piedalījās Kurzemes skolēnu sporta spēlēs, bet savās mājās arī startēja Pāvela Pikas piemiņas turnīrs ātrajā šajā,

 • Notiks starptautisks konkurss - praktikums radioelektronikā 0

  Jau septīto gadu Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar Ventspils Jaunrades namu un Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociāciju rīko tradicionālo Latvijas un ārvalstu skolēnu atklāto konkursu - praktikumu radioelektronikā.

 • Pirmajā finālā tiek sudrabs 0

  Latvijas komandu čempionātā galda hokejā pirmo reizi līdz finālam tikuši Ventspils Jaunrades nama spēlētāji, šoreiz gan vēl neaizsniedzoties līdz titulam, bet tiekot pie sudraba medaļām.

 • Jaunrades nama dziedātājiem panākumi starptautiskā konkursā 0

  Desmit Jaunrades nama solo dziedāšanas mācību klases audzēkņi piedalījās starptautiskā konkursā "Jūrmalas kristāla kauss", dziedot četrās vecuma grupās. Jaunos dziedātājus konkursam sagatavoja skolotāja Minjona Rebhūna.

 • Elvis Siliņš – kausa posmā sestais 0

  Ventspils Jaunrades namā aizvadīts Latvijas kausa galda hokejā otrais posms, kurā starp 60 dalībniekiem no Latvijas un Krievijas bija arī 15 Jaunrades nama komandas spēlētāji.

 • Jaunrades nams aicina pieteikties tūrisma pulciņam 0

  No šī mācību gada Jaunrades nams sāk realizēt jaunu mācību programmu ''Tūrisms pasaulē, Latvijā un Ventspilī''. Nodarbības notiks divas reizes nedēļā skolotājas Ivetas Rīvānes vadībā, un tajās piedalīties aicināti jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem.

 • Jauktai koris «Kaiva» aicina uz vārda dienas koncertu 0

  Sestdien, 26. oktobrī, plkst. 13 Jaunrades namā norisināsies jauktā kora ''Kaiva'' vārda dienas koncerts ''Ventspils komponisti''. Šī gada koncerts būs īpašs ar to, ka tajā tiks atskaņotas dziesmas, kuras sarakstījuši komponisti, kuri ir saistīti ar Ventspili.

 • Bronzas godalga Pasaules kausa posmā 0

  Savu jubilejas sezonu Ventspils Jaunrades nama galda hokeja komanda turpināja ar dalību Pasaules kausa posmā Latvia Open, kas risinājās Inčukalnā un kurā pie vēsturiska panākuma izdevās tikt ventspilniekam Alvim Siliņam.

 • Aizvadīts bērnu un jauniešu čempionāts dambretē 0

  Ceturto gadu pēc kārtas Jaunrades namā pulcējās Kurzemes reģiona labākie jaunie dambretisti uz jauniešu sacensībām ''Albatross'', kurās piedalījās 32 jaunieši no Kuldīgas, Rīgas, Aizputes novada un Ventspils.

 • Jaunrades nama komanda sāk jubilejas sezonu 0

  Klāt jaunā galda hokeja sezona, kas tika uzsākta ar Latvijas kausa pirmā posma sacensībām Inčukalnā, kurā piedalījās arī 14 Ventspils spēlētāji.