Tēma: Jaunrades nams

 • Digitālais centrs pilnveido Jaunrades nama pedagogu digitālās prasmes 0

  Šobrīd, kad darbs, mācības un arī interešu izglītības nodarbības tiek nodrošinātas attālināti, digitālās prasmes un zināšanas ir kļuvušas īpaši svarīgas. Ventspils Digitālais centrs ir izveidojis digitālās kompetences pilnveides apmācību programmu Ventspils Jaunrades nama pedagogu datorprasmju attīstīšanai.

 • Jaunrades namā sāksies attālinātās mācības 0

  Balstoties uz Ministru kabineta izsludināto ārkārtējo situāciju visā valstī, šobrīd Ventspils Jaunrades namā pārtrauktas klātienes interešu izglītības nodarbības, taču sākot ar 2020. gada 1. aprīli plānots uzsākt attālināto mācību procesu.

 • Aizvadīta skatuves runas konkursa Ventspils kārta 0

  Jaunrades namā norisinājās skatuves runas konkursa Ventspils pilsētas atlases kārta. Konkursā kopumā piedalījās 62 dalībnieki no Ventspils vispārējās izglītības iestāžu 1. līdz 12. klasēm un Ventspils Tehnikuma.

 • Jaunajiem šahistiem divi turnīri 0

  Ventspils Jaunrades nama šahisti Kuldīgā piedalījās Kurzemes skolēnu sporta spēlēs, bet savās mājās arī startēja Pāvela Pikas piemiņas turnīrs ātrajā šajā,

 • Notiks starptautisks konkurss - praktikums radioelektronikā 0

  Jau septīto gadu Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar Ventspils Jaunrades namu un Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociāciju rīko tradicionālo Latvijas un ārvalstu skolēnu atklāto konkursu - praktikumu radioelektronikā.

 • Pirmajā finālā tiek sudrabs 0

  Latvijas komandu čempionātā galda hokejā pirmo reizi līdz finālam tikuši Ventspils Jaunrades nama spēlētāji, šoreiz gan vēl neaizsniedzoties līdz titulam, bet tiekot pie sudraba medaļām.

 • Jaunrades nama dziedātājiem panākumi starptautiskā konkursā 0

  Desmit Jaunrades nama solo dziedāšanas mācību klases audzēkņi piedalījās starptautiskā konkursā "Jūrmalas kristāla kauss", dziedot četrās vecuma grupās. Jaunos dziedātājus konkursam sagatavoja skolotāja Minjona Rebhūna.

 • Elvis Siliņš – kausa posmā sestais 0

  Ventspils Jaunrades namā aizvadīts Latvijas kausa galda hokejā otrais posms, kurā starp 60 dalībniekiem no Latvijas un Krievijas bija arī 15 Jaunrades nama komandas spēlētāji.

 • Jaunrades nams aicina pieteikties tūrisma pulciņam 0

  No šī mācību gada Jaunrades nams sāk realizēt jaunu mācību programmu ''Tūrisms pasaulē, Latvijā un Ventspilī''. Nodarbības notiks divas reizes nedēļā skolotājas Ivetas Rīvānes vadībā, un tajās piedalīties aicināti jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem.

 • Jauktai koris «Kaiva» aicina uz vārda dienas koncertu 0

  Sestdien, 26. oktobrī, plkst. 13 Jaunrades namā norisināsies jauktā kora ''Kaiva'' vārda dienas koncerts ''Ventspils komponisti''. Šī gada koncerts būs īpašs ar to, ka tajā tiks atskaņotas dziesmas, kuras sarakstījuši komponisti, kuri ir saistīti ar Ventspili.