Ventspilī turpina strādāt dežūrdārziņi - pirmsskolas izglītības iestādes ''Eglīte'' un ''Varavīksne'' – nodrošinot dežūrgrupu darbību katrā Ventas krastā.

20. martā abos dežūrdārziņos kopumā atrodās 45 bērni:
- pirmsskolas izglītības iestādi ''Eglīte'' - 22 audzēkņi sešās grupās;
- pirmsskolas izglītības iestādē ''Varavīksne'' - 23 audzēkņi deviņās grupās.

Ventspils Izglītības pārvalde katru dienu seko līdzi bērnu skaitam un izstrādā kārtību operatīvai papildu dežūrdārziņa atvēršanai nepieciešamības gadījumā. Lai apkopotu informāciju un prognozētu bērnu skaitu, gadījumos, ja bērns dežūrdārziņu apmeklēs pēc prombūtnes, lūdzam vecākus vismaz dienu iepriekš iesūtīt pieteikumus uz e-pastu pii@ventspils.lv, norādot audzēkņa vārdu, uzvārdu, personas kodu, vecāku kontakttālruni, kā arī vēlamo dežūrdārziņu. Gadījumos, ja bērns atradies prombūtnē līdz septiņām darbadienām un šajā laikā nav slimojis, ierodoties dežūrdārziņā, viņa veselības stāvokli vecāku klātbūtnē novērtēs viena no pirmsskolas izglītības iestādes medmāsām. Ja bērna prombūtne ir ilgāka par septiņām darbadienām vai bērns šajā laikā slimojis, nepieciešama ārsta zīme.

Lai sniegtu ģimenēm atbalstu, turpmāk Ventspils Izglītības pārvaldes mājaslapā katru nedēļu tiks publicēti mācību materiāli pirmsskolas vecuma bērniem darbam mājas apstākļos, kurus brīvprātīgā kārtā un pēc saviem ieskatiem var izmantot katra ģimene. Pirmās nedēļas uzdevumi jau pieejami ŠEIT. Turpat esam apkopojuši arī dažādas tiešsaistes vietnes un lietotnes, kuras iespējams izmantot mācībām mājas apstākļos.

Izglītības pārvalde atgādina, ka, apmeklējot pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem reizi nedēļā - katru pirmdienu - jāiesniedz rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši vīrusa skartās teritorijas, nav bijis kontaktā ar saslimušajiem vai kontaktpersonām, kā arī vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.

Lasi vēl

Komentāri (2)

 • 0
  tupenis 20.03.2020, 16:19:29

  Labdien,
  Vai ir iespējams izvēlēties kādu no Ventspils novada pašvaldības dārziņu dežūrgrupām uz krīzes laiku. Esam ģimene, kurai nav iespējams atstāt bērnu mājās uz šo laiku, un mūsu esošais dārziņš pilsētā uz šo brīdi ir ciet. Viens no ģimenes locekļiem strādā Ventspils novada pašvaldības dārziņā, bet tur esot atteikts, jo neesot saskaņota rīcība ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

 • 0
  Ventspils Izglītības pārvalde 23.03.2020, 10:31:26

  Labdien!
  Ventspils pilsētas pašvaldība šobrīd nodrošina divu dežūrdārziņu – pirmsskolas izglītības iestāžu “Varavīksne” un “Eglīte” – darbību. Aicinām Jūs gadījumā, ja nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu, izvēlēties kādu no tiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: