Tēma: Bērnudārzs

 • Jūlijā bērni apmeklēs dežūrdārziņus 2

  Šī gada jūlijā Ventspils pirmsskolas izglītības iestādes darbosies dežūrrežīmā. Tāpat kā pērn ir sadalīti bērnudārzu pāri, kas nosaka, kurš dežūrdārziņš jūlijā jāapmeklē.

 • «Pasaka» saņem «eTwinning Skola» atzinības zīmi 0

  Ventspils PII ''Pasaka'' ir starp tām 22 Latvijas izglītības iestādēm, kas ieguva ''eTwinning Skola'' statusu. Oktobra beigās izglītības iestādes saņems arī oficiālu apliecinājumu statusa iegūšanai – ''eTwinning Skola'' atzinības zīmi, karogu un suvenīrus, kā arī ES Inovāciju, pētniecības, kultūras, izglītības un jaunatnes komisāres Marijas Gabrielas pateicības vēstuli.

 • «Pienenīte» sagaida pirmos audzēkņus 3

  Brīvības ielā 15 pēc ilgāka pārtraukuma atkal skan bērnu čalas. Darbu šonedēļ uzsākusi pirmsskolas izglītības iestāde Pienenīte. Tās pirmā darba diena iesākās ar svētkiem iestādes pagalmā.

 • Darbu uzsāks bērnudārzs «Pienenīte» 16

  Ventspils pilsētas dome pieņēma lēmumu no 1. maija uzsākt pirmsskolas izglītības programmu īstenošanu jaunajā bērnudārzā ''Pienenīte'' Brīvības ielā 15, Ventspilī.

 • Bērnudārzi jūlijā strādās dežūrrežīmā 1

  Jūlijā Ventspilī darbosies piecas pirmsskolas izglītības iestādes. Lai ievērotu visas epidemioloģiskās drošības prasības, tad dežūrdārziņos uz visu mēnesi jūlijā tiks izveidotas jaunas grupas, kuru sastāvs nemainīsies.

 • Sekmes mācībās vērtē jau pirmsskolā 1

  Pārmaiņas izglītībā saistās ne tikai ar mācību saturu, bet arī ar mācību sasniegumu vērtēšanu. Bērnu zināšanas un prasmes regulāri un sistemātiski tiek vērtētas visos izglītības posmos, tostarp pirmsskolā.

 • Turpinās darbi pie visu bērnudārzu pieslēgšanas optiskajam tīklam 0

  Projekta ''Vides risinājumu un inovāciju platforma'' ietvaros pie pašvaldības optiskā datu pārraides tīkla pieslēgtas jau septiņas pirmsskolas izglītības iestāžu ēkas. Plānots, ka šī gada sākumā pie pašvaldības optiskā datu pārraides tīkla tiks pieslēgtas arī pārējās trīs, tādējādi nodrošinot visas Ventspils pirmsskolas izglītības iestādes ar sevišķi augstas ātrdarbības pieslēgumu interneta tīklam.

 • Noslēdzas jaunā bērnudārza teritorijas labiekārtošanas darbi 3

  Šonedēļ noslēgsies projekta ''Teritorijas labiekārtojuma pārbūve Brīvības ielā 15, Ventspilī'' īstenošana, pārbūves darbu ietvaros realizējot mūsdienīgu pirmsskolas izglītības iestādi ar modernām sporta zonām bērniem.

 • Aicina bērnus izveidot savu bateriju savākšanas kasti 0

  Jau trešo gadu pēc kārtas pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' aicina pirmskolas izglītības iestādes piedalīties konkursos, kuru tēmas ikreiz ir ap un par vidi. Šī gada konkursa tēma - ''Katram sava bateriju kaste!'', kas būtu gana laba bateriju īslaicīgai glabāšanai, bet ar ''odziņu'', jo veidota no jau izmantotiem materiāliem.

 • «Varavīksnē» atklāj sporta zāli 2

  Olimpiskās dienas ietvaros pirmsskolas izglītības iestādes ''Varavīksne'' audzēkņiem tika uzdāvināta īpaša dāvana - ilgi gaidītā jaunā sporta zāle, kura nodrošinās bērniem kvalitatīvākas sporta nodarbības iekštelpās.

 • Aicina izdomāt jaunā bērnudārza nosaukumu 15

  Lai nodrošinātu iespēju atvērt piecas jaunas grupiņas 80 bērniem, sniedzot Ventspils pilsētas iedzīvotājiem pirmsskolas izglītības pakalpojuma pieejamību, šovasar uzsākti būvdarbi jaunas pirmsskolas izglītības iestādes izveidei Brīvības ielā 15.