Tēma: Bērnudārzs

 • Valdība un LIZDA vienojas - pedagogu streika nebūs 5

  Valdība un Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) pārstāvji vienojušies par kompromisu pedagogu darba apstākļu uzlabošanai, un plānotais pedagogu streiks tiks atcelts, paziņojušas amatpersonas.

 • LIZDA izlemj tomēr sākt pedagogu beztermiņa streiku 2

  Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) padome ārkārtas sēdē šovakar nolēmusi tomēr 19.septembrī sākt pedagogu beztermiņa streiku, nepieņemot Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sagatavoto piedāvājumu, aģentūrai LETA sacīja LIZDA vadītāja Inga Vanaga.

 • Uzsāk gājēju pārejas izbūve pie «Varavīksnes» 0

  Lai iedzīvotāji drošāk pavadītu un sagaidītu savas atvases no bērnudārza, pie pirmsskolas izglītības iestādes ''Varavīksne'' ir uzsākti vairāki ceļu satiksmes drošības uzlabošanas darbi, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • «Rūķīša» bērniem izveidotas rotaļu laukumu nojumes 0

  Šonedēļ Ventspils pirmsskolas izglītības iestādē ''Rūķītis'' noslēdzās remontdarbi, kuru rezultātā bērnudārza rotaļu laukumos tika uzstādītas četras jaunas nojumes. PII ''Rūķītis'' bija vienīgā pirmsskolas izglītības iestāde, kurā nebija nevienas nojumes, ko bērniem izmantot āra nodarbību laikā.

 • Skolēni turpina strādāt bērnudārzos 0

  Veiksmīgi turpinās skolēnu nodarbinātības programma pirmsskolas izglītības iestādēs, kur par skolotāju palīgiem jūlijā strādā 5 jaunieši no 6. vidusskolas un 1. ģimnāzijas.

 • Jūlijā bērni apmeklēs dežūrdārziņus 2

  Šī gada jūlijā Ventspils pirmsskolas izglītības iestādes darbosies dežūrrežīmā. Tāpat kā pērn ir sadalīti bērnudārzu pāri, kas nosaka, kurš dežūrdārziņš jūlijā jāapmeklē.

 • «Pasaka» saņem «eTwinning Skola» atzinības zīmi 0

  Ventspils PII ''Pasaka'' ir starp tām 22 Latvijas izglītības iestādēm, kas ieguva ''eTwinning Skola'' statusu. Oktobra beigās izglītības iestādes saņems arī oficiālu apliecinājumu statusa iegūšanai – ''eTwinning Skola'' atzinības zīmi, karogu un suvenīrus, kā arī ES Inovāciju, pētniecības, kultūras, izglītības un jaunatnes komisāres Marijas Gabrielas pateicības vēstuli.

 • «Pienenīte» sagaida pirmos audzēkņus 3

  Brīvības ielā 15 pēc ilgāka pārtraukuma atkal skan bērnu čalas. Darbu šonedēļ uzsākusi pirmsskolas izglītības iestāde Pienenīte. Tās pirmā darba diena iesākās ar svētkiem iestādes pagalmā.

 • Darbu uzsāks bērnudārzs «Pienenīte» 16

  Ventspils pilsētas dome pieņēma lēmumu no 1. maija uzsākt pirmsskolas izglītības programmu īstenošanu jaunajā bērnudārzā ''Pienenīte'' Brīvības ielā 15, Ventspilī.

 • Bērnudārzi jūlijā strādās dežūrrežīmā 1

  Jūlijā Ventspilī darbosies piecas pirmsskolas izglītības iestādes. Lai ievērotu visas epidemioloģiskās drošības prasības, tad dežūrdārziņos uz visu mēnesi jūlijā tiks izveidotas jaunas grupas, kuru sastāvs nemainīsies.

 • Sekmes mācībās vērtē jau pirmsskolā 1

  Pārmaiņas izglītībā saistās ne tikai ar mācību saturu, bet arī ar mācību sasniegumu vērtēšanu. Bērnu zināšanas un prasmes regulāri un sistemātiski tiek vērtētas visos izglītības posmos, tostarp pirmsskolā.