Tēma: Bērnudārzs

 • Dežūrdārziņi veiksmīgi turpina darbu 0

  Ventspils pilsētā joprojām strādā divi dežūrdārziņi, pirmsskolas izglītības iestādes “Eglīte” un “Varavīksne”, nodrošinot bērnu pieskatīšanu katrā Ventas krastā gadījumiem, kad vecākiem nav iespēju veikt bērnu pieskatīšanu ģimenē.

 • Šodien dežūrdārziņus apmeklē 64 bērni 0

  Ventspilī darbu turpina dežūrdārziņi ''Eglīte'' un ''Varavīksne'', veicot bērnu pieskatīšanu gadījumos, kad vecākiem nav iespēju nodrošināt bērna pieskatīšanu ģimenē.

 • Darbu turpina dežūrdārziņi 2

  Ventspilī turpina strādāt dežūrdārziņi - pirmsskolas izglītības iestādes ''Eglīte'' un ''Varavīksne'' – nodrošinot dežūrgrupu darbību katrā Ventas krastā.

 • Dežūrdārziņus šodien apmeklē 52 bērni 0

  Kā jau ziņots, no šodienas Ventspils pilsētā strādā divi dežūrdārziņi - pirmsskolas izglītības iestādes ''Eglīte'' un ''Varavīksne'', nodrošinot dežūrgrupu darbību katrā Ventas krastā.

 • Līdz 14. aprīlim Ventspilī strādās tikai divi dežūrdārziņi 2

  Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo stāvokli, kā arī šobrīd nelielo audzēkņu skaitu katrā Ventspils pirmsskolas izglītības iestādē, tika pieņemts lēmums, ka pilsētā no 19. marta līdz 14. aprīlim strādās divi dežūrdārziņi - pa vienam katrā Ventas krastā.

 • Bērnudārzos darbosies tikai dežūrgrupas 0

  Sākot ar 16. martu, pirmsskolas izglītības iestādes un iestādes, kas sniedz bērnu uzraudzības pakalpojumu, nodrošinās tikai dežūrgrupu darbību, informēja Izglītības un zinātnes ministrija (IZM).

 • LIZDA pieprasa valdībai slēgt arī bērnudārzus 0

  Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) aicina valdību ārkārtējās situācijas ierobežojumus papildināt ar vēl vairākiem punktiem, kas attiecas uz pirmsskolas izglītības procesu un attālinātu nodarbinātību. Tāpat LIZDA prasa garantijas, ka ārkārtējās situācijas laikā visiem pedagogiem, zinātniekiem un tehniskajiem darbiniekiem tiks saglabāts atalgojums pilnā apmērā.

 • Radio par svarīgāko izglītībā 0

  Piektdien, 21. februārī, plkst. 10 Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvās iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

 • Bērnudārzos būs jānodrošina mācības valsts valodā 0

  Saeima otrajā lasījumā atbalstīja nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) sagatavotos grozījumus Vispārējās izglītības likumā, kas nosaka pašvaldībām pienākumu nodrošināt izglītības programmu apguvi valsts valodā ikvienā pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē.

 • Bērni pulcēsies labdarības pasākumā 0

  14. un 16. janvārī pirmsskolas izglītības iestādē ''Eglīte'' notiks jau par tradīciju kļuvušie labdarības pasākumi, radot kopā būšanas prieku bērniem ar īpašām vajadzībām.

 • Par aktuālāko pilsētā (VIDEO) 0

  Par jauno ražošanas ēku Ganību ielā, sadarbību ar AS ''Sadales tīkls'', par bērnu dārza izveidošanu vecajās Centra sākumskolas telpās, Brīvdabas muzeja ēku un citām aktuālām tēmām informēja Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.