Ventspils skolēnu mācību uzņēmumi guvuši labus panākumus skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku tirdziņā Cits bazārs, kas norisinājās Rīgā.

Skolēni ne tikai tirgojās un savas biznesa idejas demonstrēja pircējiem, bet viņus arī vērtēja profesionāla žūrija.

Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas uzņēmums "Rozītes", kas ražo karameles, ieguva Sociālo mediju balvu un simpātijas balvu no Orkla group (Laima, Staburadze u.c. īpašniece), kā arī bija nominēti starp labākajām pārdošanas komandām. Cits 1. ģimnāzijas uzņēmums Camo-mille, kas ražo veselīgus enerģijas batoniņus, ieguva balvu par savas biznesa idejas prezentēšanu 1 minūtes laikā uz skatuves. Jaunrades nama uzņēmumu Cimdiņdarbnīca žūrija izvirzīja starp nominantiem, tomēr balvu kategorijā Sociāli atbildīgs uzņēmums šoreiz nesaņēma.

Kopā no Ventspils dalības atlasi izturēja un valsts mēroga gadatirgū piedalījās 7 mācību uzņēmumi no Valsts 1. ģimnāzijas, 2. vidusskolas, 4. vidusskolas un Jaunrades nama. Pavisam gadatirgū piedalījās 170 skolēnu veidoti uzņēmumi no visas Latvijas.

Ventspils pašvaldība finansiāli atbalsta skolu dalību mācību uzņēmumu programmā, kā arī nodrošina ar transportu skolēnu dalību Latvijas mēroga gadatirgos. Ventspilī katru gadu tiek rīkoti vismaz 2 pilsētas līmeņa tirdziņi, savukārt katra skola organizē savus tirdziņus ar savu skolēnu dalību.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: