Tēma: Skolēni

 • Samazināts karantīnas laiks skolēniem 0

  Izglītības un zinātnes ministrija pievienojas Veselības ministrijas atkārtotajam aicinājumam skolēniem nedoties uz skolu ar elpceļu saslimšanas simptomiem, informēja IZM.

 • VATP atklās «Nākotnes klasi» 0

  Tuvākajā laikā notiks ''Nākotnes klases'' pilotprojekta atklāšana, kuras ietvaros tiks demonstrēti klases digitālie mācību rīki, aprīkojums un citas iespējas. ''Nākotnes klase'' izveidota Eiropas Savienības projekta ''Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas'' ietvaros.

 • Aicina skolēnus piedalīties konkursā un izveidot kalendāru 0

  Ir jau pagājis mēnesis, kad skolās atgriezusies ierastā rosība un roka droši vien ievingrināta ne vien glīti rakstot, bet arī - zīmējot, tādēļ pienācis laiks aicināt visu skolu audzēkņus piedalīties kārtējā zīmējumu konkursā un kopīgiem spēkiem izveidot pārliekamo kalendāru 2022. gadam. Šī gada tēma - Ūdens - mūsu bagātība!

 • Skolotājiem un skolēniem pieejama Microsoft Office programmatūra 0

  Ventspils valstpilsētas pašvaldība sadarbībā ar Digitālo centru ir parūpējušies par to, lai ikvienam Ventspils vispārizglītojošās skolas skolotājam un skolēnam būtu iespēja pilnvērtīgi piedalīties mācību procesā, piedāvājot bez maksas iegūt privātai lietošanai programmatūru ''Office 365 ProPlus'', kas sevī ietver tādas programmas kā Word, Excel, PowerPoint, Teams un citas.

 • «Latvijas skolas soma» atbalsta Digitālā centra darbnīcas 0

  Ventspils Digitālais centrs papildus jau esošajam tehnoloģiju darbnīcu piedāvājumam ir sagatavojis sešas audiovizuālās darbnīcas, kurās ir iespējams piedalīties, izmantojot kultūrizglītības programmas "Latvijas skolas soma" finansējumu.

 • Atbildēs uz jautājumiem par aktualitātēm jaunajā mācību gadā 0

  Trešdien, 8. septembrī, plkst. 19 tiešraidē portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils pilsētas domes vadības pārstāvis un nozares speciāliste atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem par tēmu ''Izglītība Ventspilī - aktualitātes jaunajā mācību gadā''.

 • Palielina līdzfinansējumu skolēnu pusdienu apmaksai 14

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome noteica pašvaldības līdzfinansējuma apmēru komplekso pusdienu daļējai apmaksai Ventspils vispārizglītojošo skolu izglītojamajiem no 2021. gada 1. septembra.

 • Sākas pieteikšanās tehnoloģiju nodarbībām Digitālajā centrā 0

  Ventspils Digitālais centrs aicina skolēnus pēc atpūtas ar jaunu sparu doties IT un STEM pasaules izzināšanā, piedaloties tehnoloģiju nodarbībās, kurās ikviens varēs atrast savām interesēm un zināšanu līmenim atbilstošas nodarbības.