Tēma: Skolēni

 • Sācies jaunais mācību gads 0

  Ventspils pilsētas izglītības iestādēs ar svinīgiem pasākumiem šodien tika atzīmēta Zinību diena. Uzsākot 2020./2021. mācību gadu, deviņās pilsētas vispārizglītojošajās skolās mācās kopumā 3980 izglītojamie, tajā skaitā 1. klasēs uzņemti 397 izglītojamie 16 klasēs.

 • Muzejs aicina pirmklasniekus un viņu ģimenes 0

  Zinību dienā, 1. septembrī, Ventspils muzejs aicina pirmklasniekus un viņu ģimenes ieplānot muzeja apmeklējumu, jo visās muzeja struktūrvienībās pirmklasniekiem būs iespēja izmantot ģimenes apmeklējuma piedāvājumu bez maksas.

 • Svinēs Zinību dienu kopā ar Aminatu un Ventspils Bigbendu 11

  Vasaras skaistie piedzīvojumi ir noslēgušies, sākas jauns posms - skolas laiks, kurš ir krāsains un piepildīts ar pozitīvām emocijām un jaunām zināšanām. Otrdien, 1. septembrī, koncertzāles ''Latvija'' amfiteātrī tiks atzīmēta Zinību dienu kopā ar Ventspils Bigbendu un dziedātāju Aminatu.

 • Kas jāzina, ja skolēnam plānots izmantot sabiedrisko transportu 0

  Vēl tikai nedēļa, un sāksies jaunais mācību gads. Tā kā pašlaik tiek plānots, ka mācības notiks klātienē, daudziem aktualizējas jautājums par to, kas un kā jādara, lai skolēns varētu izmantot Ventspils pilsētas sabiedrisko transportu, kā arī kādas atlaides pienākas pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem, skolēniem un studentiem.

 • Sāksies pieteikšanās tehnoloģiju nodarbībām 0

  Ventspils Digitālajā centrā, 27. augustā sāksies pieteikšanās tehnoloģiju nodarbībām. Arī šajā mācību gadā tehnoloģiju interešu izglītības nodarbību piedāvājums ir paplašināts - skolēniem būs iespēja pieteikties 25 dažādos tehnoloģiju pulciņos 57 grupās.

 • Digitālais centrs aicina uz informatīvo pasākumu 0

  Mācību gads tūlīt jau sāksies ne tikai skolās, bet arī Ventspils Digitālā centra tehnoloģiju nodarbībās. Kopumā skolēniem būs iespēja pieteikties kādā no 57 nodarbību grupām 25 dažādās tēmās.

 • Jaunrades nams aicina uz Atvērto durvju dienu 0

  27. augustā no plkst. 16 līdz plkst. 18 Ventspils Jaunrades nams aicina visus interesentus uz Atvērto durvju dienu. Ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus un kontrolējot apmeklētāju plūsmu, Atvērto durvju dienas norise galvenokārt plānota Jaunrades nama pagalmā.

 • Sumināja labākos absolventus 1

  Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs Livonijas ordeņa pilī svinīgi sveica pagājušā mācību gada labākos vidusskolu absolventus, pasniedzot tiem Pedagoģiskā fonda apliecības un Pateicības rakstus.