Tēma: Skolēni

 • Sāksies 2. posms bērnu reģistrācijai 1. klasēs 0

  Turpinās vecāku pieteikumu pieņemšana bērnu reģistrācijai skolās, kuri uzsāks mācības 1. klasē šajā septembrī. Šogad reģistrācija sadalīta trīs posmos atbilstoši noteiktajām prioritārajām grupām.

 • Skolēni un vecāki diskutēs par attālinātajām mācībām 0

  Ventspils Digitālais centrs ''Digitālās nedēļas'' ietvaros 26. martā plkst. 13 rīko nebijušu pasākumu - sarunu pēcpusdienu ar Ventspils skolu jauniešiem un viņu vecākiem ''Sarunas bez maskām'' kopā ar Latvijas Radio 5, pieci.lv dīdžeju un TV raidījumu vadītāju Tomu Grēviņu.

 • Sāksies topošo pirmklasnieku reģistrēšana 2

  Šogad Ventspils pilsētā spēkā ir jauna kārtība bērnu reģistrēšanai 1. klasē. Pati reģistrācija tiks uzsākta 1.aprīlī, bet jau no šodienas topošo pirmklasnieku vecāki elektroniskās pieteikšanās sistēmā var izveidot profilu un ievadīt nepieciešamos datus. Pieteikt bērnu uzņemšanai 1.klasē var tie vecāki, kuru bērnam 2021.gadā gadā aprit septiņi gadi.    

 • Skolēni aicināti piedalīties attālinātās mācīšanās atziņu konkursā 1

  Pēdējais gads ikvienam - gan lielam, gan mazam - ir nesis pamatīgas pārmaiņas.  Lai noskaidrotu pašu skolēnu redzējumu, kas attālinātās mācīšanās laikā ir grūts un kas patīkams, tiek izsludināts skolēnu atziņu konkurss ''Mācos pats!''. Galvenajās balvās skolēniem - trīs jauni portatīvie datori.

 • Jaunāko klašu skolēniem mācību gadu nepagarinās 0

  Šogad 1.- 6. klašu skolēniem mācību gadu nepagarinās, lai gan sākotnēji tika paredzēts, ka par trim nedēļām pagarinātā ziemas brīvlaika dēļ jaunāko klašu skolēniem tiks mainīts arī mācību gada beigu laiks, to pagarinot, tomēr tas netiks darīts un mācības noslēgsies 31.maijā, informē Valsts izglītības satura centrā (VISC).

 • Vai tiešsaistes stundā jāieslēdz kamera 9

  Attālinātā mācību procesa neatņemama sastāvdaļa ir tiešsaistes stundas. Tajās skolotāji prasa ieslēgt kameras, lai skolēni būtu redzami, savukārt pusaudži nereti cenšas no tā izvairīties. 

 • Aicina piedalīties Skaļās lasīšanas sacensībās 0

  Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) sadarbībā ar Latvijas bērnu un jaunatnes literatūras padomi arī 2021. gadā turpina Skaļās lasīšanas sacensības. Šogad sacensībās aicināti piedalīties 5. klašu skolēni.

 • Skolēniem turpinās nodrošināt pārtikas pakas 6

  Ventspils pilsētas dome pieņēma lēmumu nodrošināt pārtikas paku izsniegšanu Ventspils skolēniem. Ēdināšanas atbalsts skolēniem šajā mācību gadā tiks sniegts, kamēr valstī notiek attālinātais izglītības ieguves process.