Tēma: Skolēni

 • Ar dažādiem paņēmieniem cenšas ieinteresēt lasīt 1

  Kā ieinteresēt bērnus un jauniešus lasīt? Par šo jautājumu droši vien regulāri aizdomājas ne vien skolotāji, bet arī bērnu vecāki. Ventspils 6. vidusskolas skolotājas dalās pieredzē par izmēģinātām metodēm, kas vieš cerību, ka jaunieši turpmāk lasīs biežāk.

 • VeA notiks bezmaksas pasākums vidusskolēniem 0

  Ventspils Augstskolas Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studenti sadarbībā ar Ventspils Izglītības pārvaldi aicina aktīvos, zinātkāros un uzņēmīgos vidusskolēnus pieteikties divu dienu pasākumam “Ventspils Jauno uzņēmēju skola”.

 • Skolēni tiek aicināti piedalīties konkursā ''Mana veselīgā ēdienkarte'' 0

  Sacensību gars ir lieliska motivācija zināšanu apguvei, tāpēc Lauku atbalsta dienests sadarbībā ar Ventspils Augsto tehnoloģiju parku aicina 1.- 4. klašu skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā “Mana veselīgā ēdienkarte”, kas tiek organizēts kā viena no programmas “Piens un augļi skolai” aktivitātēm.

 • Ģimnāzijā būs trīs 7. klases 1

  Pamatojoties uz pašvaldības rīkojumu, 2024./2025. mācību gadā Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā plānots atvērt trīs 7. klases. Šādi tiks ievērots optimālais audzēkņu skaits vienā klasē, turklāt paplašinātas iespējas ģimnāzijā mācīties vairāk interesentiem.

 • Apbalvos Ventspils jauniešus 1

  Piektdien, 5. aprīlī, plkst. 19 koncertzālē ''Latvija'' norisināsies Ventspils skolu pašpārvalžu ''Prezidentu kluba'' organizētā ''Ventspils Jauniešu gada balvas 2023” svinīgā ceremonija. Ieeja pasākumā ir bez maksas un var piedalīties ikviens interesents.

 • Sāksies bērnu reģistrēšana 1. klasēs 0

  Pēc Lieldienu brīvdienām vairākos laika posmos sāksies bērnu reģistrēšana, lai bērni varētu uzsākt mācības Ventspils skolu 1. klasēs 2024./2025. mācību gadā. Pieteikt bērnu uzņemšanai 1. klasē var tie vecāki, kuru bērnam 2024. gadā aprit septiņi gadi.

 • Noslēdz mācību gadu ar aizraujošu piedzīvojumu Ventspils zinātnes centrā VIZIUM 0

  Skolēnu ekskursija ir viens no gaidītākajām piedzīvojumiem mācību gada ietvaros, kurā kopā ar klasesbiedriem tiek iepazītas jaunas vietas, iegūtas zināšanas un radītas īpašas atmiņas. Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina skolēnus no visas Latvijas mācību gadu noslēgt kopā, izzinot STEM pasauli radošā un atraktīvā veidā!

 • Aicina iepazīt skolu piedāvājumus 0

  Lai vecākiem atvieglotu izvēli, izvēloties piemērotāko skolu savam topošajam pirmklasniekam, turpinām iepazīstināt ar Ventspils vispārizglītojošajām skolām, kurās jaunajā mācību gadā atvērs 1. klases.

 • Aicina iepazīt skolu piedāvājumus 0

  Lai vecākiem atvieglotu izvēli, izvēloties piemērotāko skolu savam topošajam pirmklasniekam, turpinām iepazīstināt ar Ventspils vispārizglītojošajām skolām, kurās jaunajā mācību gadā atvērs 1. klases.