Tēma: Skolēni

 • Baudīja Harkivas teātra baletu 0

  Četras dienas mūsu pilsētā viesojās Harkivas Nacionālā akadēmiskā operas un baleta teātra baleta trupa. Uz teātra nama Jūras vārti skatuves tika izrādītas divas izrādes – Sniegbaltīte un septiņi rūķīši un Žizele. Skatītāju pilnās zāles ar aizrautu elpu un sajūsmu baudīja Ukrainas profesionālā baleta mākslinieku uzstāšanos.

 • Aicina skolēnus piedalīties spēlē 0

  7. februārī, Latvijā un visā pasaulē tiks atzīmēta Drošāka interneta diena. Tās sauklis ir ''Drošāks internets sākas ar tevi!'', aicinot ikvienu rūpēties par savu drošību internetā un veidot labāku interneta vidi.

 • Jauno dabaszinātņu pētnieku centrs aicina uz nodarbībām 0

  Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina ikvienu 8. – 12. klašu skolēnu apmeklēt Jauno dabaszinātņu pētnieku centra nodarbības, kurās būs iespēja uzzināt par satelītiem, nākotnes kosmosa laboratorijām, lielākajiem radioteleskopiem, atjaunojamiem enerģijas avotiem, un dažādām citām interesantām tēmām STEM un IT jomās, kā arī tikties ar iedvesmojošiem zinātniekiem.

 • Jauno dabaszinātņu pētnieku centrs aicina uz bezmaksas nodarbībām 0

  Zinātnes centrs VIZIUM aicina ikvienu 8. – 12. klašu skolēnu apmeklēt Jauno dabaszinātņu pētnieku centra nodarbības, kurās būs iespēja uzzināt par dzīvības iespējamību Saules sistēmā, ''tauriņu efektu'', elektronisko ierīču izstrādes procesu un dažādām citām interesantām tēmām STEM un IT jomās, kā arī tikties ar iedvesmojošiem zinātniekiem.

 • Precizēti noteikumi par kārtību bērnu reģistrācijai 1. klasē 7

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome veica grozījumus saistošajos noteikumos par bērna reģistrāciju 1. klasē. Ar grozījumiem tiek papildināta noteiktā pieteikumu izskatīšanas prioritārā secība, papildinot to ar iespēju pieteikt noteikumu kritērijiem atbilstošu Ventspils ārstu bērnus.

 • Šodien bērni mācās attālināti 6

  Ņemot vērā neierastos laika apstākļus, slidenos ceļus un bīstamību, kas var rasties mērojot ceļu uz skolu, trešdien, 21. decembrī, Ventspils vispārizglītojošajās skolās tiek noteiktas attālinātas mācības no 1. līdz 12. klasei.

 • Bibliotēka koncertzālē – unikāls projekts 2

  Koncertzālei Latvija veiksmīgi izvērtusies sadarbība ar Mūzikas bibliotēku, kas savas durvis vērusi tās ēkas 2. stāvā. Aizsākot rakstu sēriju par koncertzāles pienesumu, kā arī tās iespējām, Inga Aulmane stāsta par Mūzikas bibliotēkas mijiedarbību ar koncertzāli.

 • VIZIUM aicina klases bezmaksas ekskursijā 3

  Ventspils zinātnes centrs VIZIUM izsludina pieteikšanos uz deviņām mācību programmām skolēniem un pedagogiem, lai pilnveidotu skolēnu zināšanas par STEM jomu un pedagogu zināšanas, prasmes un kompetences STEM izglītības jomā un mācīšanas metodikā. Dalība nodarbībās būs bez maksas, tāpat klasēm tiks kompensēti arī ceļa izdevumi.

 • Sāksies skolēnu slidošanas apmācības 0

  Ventspils izglītības iestāžu 3. klašu skolēni no 1. novembra uzsāks dalību slidotapmācības nodarbībās. Katrai klasei paredzētas desmit bezmaksas slidošanas nodarbības Ledus hallē, kuras vadīs biedrības ''Ventspils Hokeja Savienība'' piesaistītie kvalificētie treneri.

 • Sākas skolēnu rudens brīvlaiks 0

  Šodien sākas nedēļu garš skolēnu rudens brīvlaiks, kas ilgs līdz 28. oktobrim. Šis mācību gads sākās 2022. gada 1. septembrī un noslēgsies 2023. gada 31. maijā 1.-8. klasei un 10.-11. klasei, bet 9. klasē mācību gads ilgst līdz 14. jūnijam, savukārt 12. klašu skolēniem - līdz 21. jūnijam.

 • Brīvlaikā uz bibliotēku 0

  Rudens brīvlaikā skolēnus aicina apmeklēt Ventspils bibliotēkas organizētās bezmaksas nodarbības un pasākumus, lai lietderīgi pavadītu brīvo laiku, iesaistītos dažādās radošās aktivitātēs, apgūtu digitālo rīku lietošanu un satiktos ar draugiem.

 • Labiekārtošanas kombināts izsludina zīmējumu konkursu 0

  Māksla – lielisks veids, kā pateikt ar vārdiem nepasakāmo, nomainot simtiem vārdu pret košām krāsām un ļaujoties sajūtām. Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' organizē zīmējumu konkursu skolēniem, rosinot krāsās ietērpt domas par mūsu esošajām dabas vērtībām un paust idejas šo vērtību saglabāšanai nākamajām paaudzēm.

 • Mācību iestādē tiek pārbaudīti 450 jaunieši, konstatēti 11 pārkāpumi 12

  Valsts policijas Ventspils iecirkņa Kārtības policijas nodaļas amatpersonas sadarbībā ar Valsts policijas kinologiem un dienesta suņiem Marko, Yaro un Enzo, veica profilaktisko pasākumu mācību iestādē Ventspilī ar mērķi pārbaudīt, vai nenotiek nelikumīga narkotisko vielu aprite – lietošana, glabāšana un realizācija.