Tēma: Skolēnu mācību uzņēmums

 • Jauniešu uzņēmums aicina atbalstīt pūļa finansējuma piesaistē 0

  Ventspils skolēnu mācību uzņēmums ''Clay Play'' ir starp tiem 10 uzņēmumiem, kuri iekļuvuši ''Swedbank'' un ''Junior Achievement Latvia'' organizētā konkursa ''Biznesa skices''  finālā. Jaunieši ražo dabai draudzīgas krāsojamas rotaļlietas.

 • Sveiks Gada skolēnus 11

  18. augustā, plkst. 12.30 Livonijas ordeņa pilī tiks apbalvoti pagājušā mācību gada labākie vidusskolu absolventi, kuriem Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs svinīgā atmosfērā pasniegs Pedagoģiskā fonda apliecības un Pateicības rakstus.

 • Ventspils jauniešu uzņēmums viens no labākajiem Latvijā (VIDEO) 1

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas un Ventspils 2. vidusskolas kopējais skolēnu mācību uzņēmums (SMU) ''LyL'' iekļuvis starp desmit ''Jauno uzņēmēju dienu 2020'' finālistiem un piedalīsies pasākumā Rīga, cīnoties par Latvijas labākā SMU titulu un tiesībām pārstāvēt valsti Eiropas finālā.

 • Ventspils skolēnu mācību uzņēmumi starp labākajiem 1

  Divi Ventspils skolēnu mācību uzņēmumi - ''Bullroarer'' un ''LYL'' - iekļauti starp 20 labākajiem vidusskolas grupā Junior Achievement Latvia īstenotajā skolēnu mācību uzņēmumu programmā.

 • Gribu būt labs līderis un palīdzēt cilvēkiem 0

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas 11. klases audzēknis Rihards Anšics ir nopietni aizrāvies ar uzņēmējdarbības principu izpēti. Šim mērķim viņš velta katru dienu, krājot vērtīgu pieredzi dažādās nometnēs, jauniešu līderības programmā un citos projektos. Rihards ir pārliecināts, ka reiz izveidos savu uzņēmumus, kam būs progresīvi risinājumi kokapstrādes jomā.

 • Skolēni tirgos savus ražojumus 0

  Piektdien, 14. februārī, no plkst. 16. līdz 19. tirdzniecības centra ''Tobago'' telpās norisināsies Valentīna dienai veltīts Ventspils skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus CITS BAZĀRS.

 • Jauniešiem panākumi Vislatvijas skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgū 0

  Ventspils jaunie uzņēmēji ar labiem sasniegumiem piedalījās Vislatvijas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgū CITS BAZĀRS, kas notika Rīgā. Starp 270 SMU no visas Latvijas dalībnieku atlasi izturēja un piedalījās arī septiņi Ventspils SMU.

 • Tirgojas jaunie uzņēmēji 1

  Ikgadējā rudens gadatirgū Cits bazārs, kas pulcēja 29 skolēnu mācību uzņēmumus, ikviens bija aicināts novērtēt un iegādāties skolēnu radītas lietas un jau gādāt Ziemassvētku dāvanas.

 • Vidusskolēnus aicina īstenot savas biznesa idejas 0

  Vecāko klašu skolēniem tiek piedāvāta iespēja piedalīties biznesa plānošanas konkursā Biznesa skices. Komandas var veidot skolēni no dažādām klasēm un dažādām skolām, kurās izmanto Junior Achievement Latvia mācību metodi Skolēnu mācību uzņēmums.

 • Skolēni piedalījās «Jauno uzņēmēju dienās 2019» 0

  Jūrmalā norisinājās Jauno uzņēmēju dienas 2019, kurās mācību uzņēmumu fināla dalībnieki cīnījās par Latvijas labākā skolēnu mācību uzņēmuma (SMU) titulu un vidusskolas grupā arī par iespēju pārstāvēt valsti Eiropas labāko mācību uzņēmumu finālā Francijā. Starp dalībniekiem bija arī ventspilnieki.