15. un 16. decembrī notiks starptautiskais kērlinga turnīrs ''Ziemassvētku kauss”, kurā komandas cīnīsies par 2018. gada Ziemassvētku kausu un šī turnīra tradicionālo balvu – Ziemassvētku mielasta cūkas šņukuru.

Turnīrā piedalīsies 8 komandas ar spēlētājiem no Igaunijas, Ukrainas un Latvijas, tajā skaitā pagājušā gada uzvarētāji - komanda “ForUs” un komanda “Rokāde”, kas Ziemassvētku šņukuru izcīnīja pirms desmit gadiem. Ventspils kērlinga klubu pārstāvēs trīs Ventspils čempionātā spēlējošas komandas - divkārtējās Ziemassvētku kausa ieguvējas ''Pērles'' un junioru komandas “Snowflakes” un “Ice Storm”.

Kā ierasts kērlinga turnīros, vienotā konkurencē sacentīsies vīriešu, sieviešu un jauktās komandas. Spēles norisināsies pēc Pasaules Kērlinga Federācijas (WCF) noteikumiem. Katra komanda aizvadīs četras spēles.

Pirmajā spēlē sacentīsies komandu pāri, kas izvēlēti iepriekš notikušas izlozes rezultātā, savus nākamo spēļu pretiniekus komandas iegūs pēc nosacījuma - jo augstāka vieta, jo stiprāks pretinieks. Pamatlaikā neizšķirta rezultāta gadījumā, lai noskaidrotu spēles uzvarētāju, tiks izspēlēts ekstraends. Pēc katras spēļu kārtas komandas tiks sarindotas izcīnīto vietu secībā (punkti, uzvarētie endi, akmeņi).

15. decembrī, plkst. 12

Ukrain Deaf (UKR) – Snowflakes

Pērles – ForUS

Rokāde – Versija

EST Junior Girls (EST) – Ice Storm

Plkst. 16 – 2. kārtas spēles

16. decembrī, plkst. 9 - 3. kārtas spēles, bet plkst. 12.30 – 4. kārtas spēles.

Apbalvošana – plkst.15.15 Ledus halles 2. stāva foajē.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: