Tēma: Skolas

 • Valdība un LIZDA vienojas - pedagogu streika nebūs 5

  Valdība un Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) pārstāvji vienojušies par kompromisu pedagogu darba apstākļu uzlabošanai, un plānotais pedagogu streiks tiks atcelts, paziņojušas amatpersonas.

 • LIZDA izlemj tomēr sākt pedagogu beztermiņa streiku 2

  Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) padome ārkārtas sēdē šovakar nolēmusi tomēr 19.septembrī sākt pedagogu beztermiņa streiku, nepieņemot Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sagatavoto piedāvājumu, aģentūrai LETA sacīja LIZDA vadītāja Inga Vanaga.

 • Skolām ir iespēja pieteikties ''Ghetto Games Skolu tūrei'' 0

  Ghetto Games 14. sezona ir noslēgusies ar iespaidīgiem soļiem, veidojot ielu futbola turnīrus, Eiropā, un, lielisku sezonu Latvijā. Lai kopā ar jauniešiem pavadītu laiku un iepazīstinātu ar Ghetto Games kustību, Ghetto Games viesojas skolās, kur notiek aktīva sporta stunda un diskusijas.

 • Veido kopīgu dāvanu Latvijai 0

  Tuvojoties vieniem no valsts nozīmīgākajiem svētkiem – Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai – Ventspils pilsētas vispārizglītojošo skolu audzināšanas joma sadarbībā ar kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā jomu un tehnoloģiju jomu īstenoja skolu kopprojektu Mana Latvija.

 • Turpinās bērnu reģistrēšana 1. klasēs 0

  Trešdien, 13. aprīlī, uzsāksies jau 2. posms bērnu reģistrēšanai mācībām Ventspils skolu 1. klasēs. Tāpat kā pagājušajā gadā reģistrāciju visērtāk vecāki varēs veikt attālināti vienotajā elektroniskajā sistēmā, kuru administrē Izglītības pārvalde. Pieteikumu iesniegšana skolās nenotiek.

 • Ukraiņu bērni slido un peld 1

  Marta izskaņā dalību sportiskajās aktivitātēs – slidošanā un peldēšanā – uzsākuši ukraiņu skolēni, kuri mācās Ventspils izglītības iestādēs.

 • Skolēniem nepagarinās mācību gadu 3

  Saeima šodien nodeva izskatīšanai komisijās grozījumus Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā, kas paredz, ka šajā mācību gadā skolēniem nepagarinās mācību gadu.

 • Precizēti noteikumi bērnu reģistrācijai 1. klasēs 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome veica grozījumus saistošajos noteikumos par bērna uzņemšanu 1. klasē Ventspils valstspilsētas skolās. Pagājušajā gadā pieņemtie saistošie noteikumi paredz, ka vecāku pieteikumus bērnu uzņemšanai 1. klasē centralizēti administrē Ventspils Izglītības pārvalde, nevis katra izglītības iestāde atsevišķi.

 • Valdība varētu lemt par kontaktpersonu statusa atcelšanu skolās 0

  Ministru kabinets šodien varētu lemt par kontaktpersonu statusa atcelšanu skolās, pirmdien atklāja veselības ministrs Daniels Pavļuts. Vietnē "Twitter" viņš raksta, ka agrākais kad valdība varētu lemt par būtiskiem Covid-19 ierobežojumu atvieglojumiem no 1. marta, ir 15. februāris.

 • Skolās un bērnudārzos vajadzīgi skolotāji 0

  Latvijas izglītības iestādēs trūkst pedagogu, un tā tas ir arī Ventspilī. Lai problēmu risinātu, Ventspils izglītības pārvalde sadarbībā ar pašvaldību īsteno vairākas programmas skolotāju piesaistei.

 • Gandrīz trešdaļa skolēnu mācās attālināti 1

  Ventspils vispārizglītojošajās skolās attālināti šonedēļ mācās 52 skolēnu klases. Saslimušo skaits skolēnu vidū nav palielinājies, taču pedagogu vidū tas trīskāršojies.