Lai arī epidemioloģiskās situācijas dēļ vēl nav skaidrības par dažādu pasākumu rīkošanu, Ventspils brīvostas pārvalde, pārliecībā par ventspilnieku izdomu atrast radošu risinājumu arī sarežģītos apstākļos, pirmo reizi izsludina pieteikšanos ar idejām par reklāmu dažādos sporta un kultūras pasākumos.

Pieteikties var jebkura nevalstiskā sektora organizācija, kura plāno Ventspilī organizēt sporta vai kultūras pasākumus. Galvenais nosacījums - pasākumam vai pasākumiem ir jānotiek Ventspilī līdz šī gada beigām. Pasākuma mērķis ir sadarbība pēc iespējas vairākos salīdzinoši nelielos projektos, nevis reklāmas projekti vairāku desmitu vai simtu tūkstošu eiro apmērā.
Ar dokumentiem - nolikumu, kritērijiem un pieteikuma veidlapu var iepazīties ŠEIT.

Drukātā veidā bez maksas dokumentus var saņemt Ventspils brīvostas pārvaldē Jāņa ielā 19, 202. kabinetā līdz 25. maijam plkst. 10, darba dienās no plkst. 8 līdz 12 un no 13 līdz 17, piektdienās līdz plkst. 16, iepriekš vienojoties (tālr. 63602313) par apmeklējuma laiku.
Piedāvājumu var iesniegt personīgi vai nosūtīt pa pastu ar piegādi līdz 25. maijam plkst. 10, Ventspils brīvostas pārvaldē, Jāņa ielā 19, 202. kabinetā.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • -1
    Viktors Torpēda Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

    Kā tad noslēdzies šis pasākums - ir zināms kādus pasākumus brīvosta atbakstīs ?

  • -1
    Andris Lapukoks Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

    Vai tad KNAB šo pasākumu neiepauzēja ? Vai konkurss notika / bija likumīgs? Dzirdēju, ka Kristovskis caur Brīvostu sevi atkal šādā veidā reklamējis ?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: