Tēma: Brīvosta

 • Ventspilī plāno būvēt zivju barības ražošanas kompleksu 14

  Ventspils brīvostas pārvalde parakstījusi līgumu ar SIA Aquatoria V par zemesgabala Talsu ielā 200 apbūves tiesībām. Uzņēmums plāno šajā teritorijā būvēt mūsdienīgu zivju kombinētās barības ražošanas un pārstrādes kompleksu.

 • Par Tehnikumu, brīvostas atbalstu un citiem jautājumiem (VIDEO) 0

  Par veco ostas darbnīcu pārbūves darbiem un vai tie tiks pabeigti laikā, Tehnikuma piedāvāto izglītības programmu un to, vai profesijas būs pieprasītas darba tirgū, Brīvostas pārvaldes atbalstu ostā strādājošajiem termināļiem un citiem jautājumiem atbild Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Pabeigti Durbes ielas pārbūves darbi 8

  Pēc pārbūves darbiem šobrīd jau pilnībā atjaunota satiksme pa Durbes ielu, tomēr būvuzraugs konstatējis atsevišķas nepilnības, kas būvniekam vēl būs jānovērš.

 • Paplašina ražošanu un gaida darbiniekus 4

  Vērienīgajā Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijā tiek liktas lietā arī konstrukcijas, kas top Ventspils metināšanas rūpnīcā, kura pēdējos gados pārvarējusi krīzes periodu, paplašinājusi savu piedāvājumu klāstu un sekmīgi turpina darbu.

 • Ventspilī viesosies Ķīnas delegācija (VIDEO) 3

  Otrdien, 18. jūnijā, Ventspilī viesosies Pudongas Jaunā rajona delegācija no Ķīnas. Pudongas Jaunais rajons ir nozīmīgs uzņēmējdarbības un tirdzniecības centrs Ķīnas lielākajā pilsētā Šanhajā.

 • No 15. jūnija «Hercogs Jēkabs» vedīs līdz Dampeļiem 0

  No sestdienas, 15. jūnija līdz 31. augustam ar Ventspils brīvostas pārvaldes ekskursiju kuģīti “Hercogs Jēkabs” divas reizes dienā varēs doties pagarinātajā ekskursiju maršrutā līdz pat Dampeļu airēšanas bāzei.

 • Gatavi kļūt par piemēru Eiropai 0

  Iesaistoties projektā Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas, divas Latvijas pilsētas – Ventspils un Valmiera – izvirzījušas sev ambiciozus mērķus: iegūt 1. un 2. vietu reitinga Eiropas nākotnes pilsētas un reģioni mikropilsētu kategorijā. Šo reitingu veido prestižā izdevuma Financial Times žurnāls fDi Magazine.

 • Apspriež prāmi uz Mintu 4

  27. maijā Ventspils domes un Ventspils brīvostas pārvaldes pārstāvji viesojās Igaunijas pašvaldībā Sāremā, lai turpinātu sarunas par prāmja satiksmes atvēršanu starp Ventspils un Mintu ostu.

 • Trešdienas naktī tiks pacelts Ventas tilts 6

  Lai Ventspils ostā nodrošinātu nepieciešamo iegrimi kuģu satiksmei, nepārtraukti jāatjauno ostas akvatorijas dziļums, izsmeļot straumju sanestās smiltis. Šobrīd dziļuma mērīšanas dati rāda, ka padziļināšanas darbi jāveic Ventas tilta paceļamā laiduma zonā.

 • Ievilka Ventspils ražošanā elektroniku 4

  2005. gadā Ventas labajā krastā darbu sāka Ventspils Augsto tehnoloģiju parks, kas tobrīd nozīmēja – viena vidēja izmēra ražošanas ēka. Šobrīd parkā strādājošie uzņēmumi aizņem jau piecas ražošanas ēkas, bet jau pēc gada tādas būs septiņas.

 • Augsto tehnoloģiju parkā sākušies būvniecības darbi 2

  Ventspils Augsto tehnoloģiju parka teritorijā šobrīd ir liela rosība, jo sākušies sestās ražošanas ēkas un automašīnu stāvlaukumu būvniecības darbi. Jau pēc gada šajā vietā būs divas jaunas ražošanas ēkas vairāk nekā 10 tūkstošu kvadrātmetru platībā un divi jauni stāvlaukumi ar 133 automašīnu vietām.