Tēma: Konkurss

 • Aicina iesniegt jaunatnes iniciatīvas projektus mācību motivācijas palielināšanai 0

  Ventspils pilsētas Izglītības pārvalde aicina biedrības/nodibinājumus, kas veic darbu ar jaunatni, no iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus mācību priekšlaicīgas pārtraukšanas mazināšanai. Projekta PuMPuRS* ietvaros tiks atbalstīti jauniešu iniciatīvu projekti, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības.

 • Aicina iesaistīties fotoalbuma «Ventspils 700+30» tapšanā 0

  Ventspils pilsētas dome aicina iedzīvotājus un viesus iesaistīties Ventspils 700+30 jubilejas fotoalbumā tapšanā, iesniedzot fotoattēlus, tādējādi daloties ar saviem Ventspilī piedzīvotajiem mirkļiem pēdējo 30 gadu laikā.

 • Skolēnus aicina piedalīties konkursā 0

  9. līdz 12.klašu skolēni tiek aicināti piedalīties prāta spēļu konkursā "Vislatvijas erudītākā klase", lai motivētu lepoties ar savām zināšanām un attīstītu sacensību garu, informēja projekta "Panākumu Universitāte" pārstāve Kristiāna Meškauska.

 • Izsludina novada kultūras projektu konkursu 0

  Ventspils novada pašvaldība izsludina kultūras projektu finansēšanas konkursu. Konkursā netiek atbalstīti pašvaldības ikgadējie pasākumi un pašvaldības finansētie kolektīvi.

 • Notiks starptautisks konkurss - praktikums radioelektronikā 0

  Jau septīto gadu Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar Ventspils Jaunrades namu un Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociāciju rīko tradicionālo Latvijas un ārvalstu skolēnu atklāto konkursu - praktikumu radioelektronikā.

 • Jaunrades nama dziedātājiem panākumi starptautiskā konkursā 0

  Desmit Jaunrades nama solo dziedāšanas mācību klases audzēkņi piedalījās starptautiskā konkursā "Jūrmalas kristāla kauss", dziedot četrās vecuma grupās. Jaunos dziedātājus konkursam sagatavoja skolotāja Minjona Rebhūna.

 • «Cimdiņš» iekļūst starp sociālās jomas projektu konkursa uzvarētājiem 0

  Jau trešo gadu AS ''Latvenergo'' sadarbībā ar Ziedot.lv rīko projekta konkursu Latvijas biedrībām un nodibinājumiem sociālās jomas projektu īstenošanai. Konkursa rezultātā ziedojums sociālajai jomai 75 000 eiro apmērā sadalīts desmit biedrībām un nodibinājumiem no visas Latvijas.

 • Noslēdzies noformējumu konkurss «Ziemassvētki 2019» 0

  Noslēdzies Ventspils pilsētas domes rīkotais konkurss ''Ziemassvētki 2019'', kura ietvaros tika vērtēti svētku noformējumi ēku fasādēm, skatlogiem un pagalmiem. Konkursā šogad tika vērtēti 26 svētku noformējumi.

 • Aicina balsot par labāko sociālo darbinieku 4

  Labklājības ministrija (LM) līdz 31. janvārim izsludina iedzīvotāju balsošanu par izvirzītajiem pretendentiem konkursā ''Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2019'', starp kuriem ir arī Ventspils sociālā dienesta darbiniece.

 • Ventspils stāstniekiem 1. pakāpes diplomi konkursā 0

  Rīgas Latviešu biedrības namā izskanēja stāstnieku konkursa ''Teci, teci, valodiņa 2019'' fināls, kurā piedalījās un pilsētu godam pārstāvēja arī jaunie stāstnieki no Ventspils.

 • Aicina jauniešus piedalīties konkursā «Ventspils 15 gados ES» 0

  1. maijā apritēja piecpadsmit gadi kopš Latvija ir kļuvusi par Eiropas Savienības (ES) dalībvalsti. Lai apkopotu šajos gados sasniegto, apzinātu Eiropas devumu Ventspils izaugsmei, Ventspils bibliotēka un Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils organizē foto konkursu jauniešiem ''Ventspils 15 gados ES''.

 • Notiks gadskārtējais arhitektu pasākums «Baltā dūna» 0

  7. decembrī koncertzālē ''Latvija'' notiks arhitektu gadskārtējais pasākums ''Baltā dūnā - 2019'' un tā ietvaros arī gada skates ''Labākie realizētie arhitektūras objekti Ventspilī 2018./ 2019. gadā'' rezultātu paziņošana un laureātu apbalvošana.

 • Notiks Kurzemes prozas lāsijumi 0

  Sestdien Rakstnieku mājā notiks tradicionālie Kurzemes prozas lasījumi, kas risināsies jau desmito reizi un kam šogad iesniegts rekordliels darbu skaits.