Tēma: Konkurss

 • Izsludina noformējuma konkursu «Ziemassvētki 2021» 0

  Kopīgi radot un vairojot Ziemassvētku noskaņu Ventspils pilsētā, ikviens ventspilnieks tiek aicināts svētkiem sapost savas mājas un darba vietas. Lai izteiktu atzinību par skaisti noformētām ēkām, skatlogiem un pagalmiem, Ventspils valstspilsētas pašvaldība, kā ik gadu, organizē svētku noformējuma konkursu ''Ziemassvētki 2021''.

 • Pagarināta pieteikšanās konkursam «Ventspils IT izaicinājums» 0

  Ņemot vērā skolotāju un dalībnieku ieteikumus, pieteikšanās konkursam ''Ventspils IT izaicinājums'' tiek pagarināta līdz 19. novembrim. Finālisti tiks paziņoti 26. novembrī, savukārt fināla norises datumi visām grupām paliek nemainīgi.

 • Konkurss «Ventspils IT izaicinājums» rosina skolēnus būt soli priekšā 0

  Jau šodien zināms, ka lielākā daļa profesiju, kurās strādāsim nākotnē, pašlaik vēl nav izdomātas. Sagatavot skolēnus šai nenoteiktībai un nezināmajam ir lielākā dāvana, ko varam viņiem sniegt gan kā vecāki, gan kā skolotāji. Viens no veidiem, kā radīt interesi par informācijas tehnoloģijām – iesaistīt skolēnus praktiskos uzdevumos un radošos konkursos.

 • Centra sākumskolas pianistiem izcili rezultāti konkursā «Riga piano» 0

  Kopš 2012. gada Rīgā notiek Starptautiskais Jauno pianistu konkurss ''Riga piano''. Konkursa mērķis ir bagātināt klavierspēles pedagoģiskās tradīcijas Latvijā akadēmiskās klaviermūzikas žanros, kā arī sekmēt akadēmiskās klavierspēles prasmju attīstību jaunajiem pianistiem solo un ansamblī četrrocīgi.

 • TestDevLab aicina piedalīties konkursā 0

  Programmatūras testēšanas uzņēmums ''TestDevLab'' aicina piedalīties konkursā ''Testers Challenge 2021'', kas tiešsaistē norisināsies no 28. oktobra līdz 4. novembrim. Konkursa dalībnieki varēs pārbaudīt savas tehniskās zināšanas un loģiskās spriešanas spējas, meklējot atbildes uz konkursa uzdevumiem.

 • Tumšā laika foto maratons  0

  Maskošanās tradīcijas Latvijā katru gadu kļūst arvien populārākas – pretoties tām ir veltīgi, tādēļ Kultūras centrs aicina ikvienu sarosīties un piedalīties tumšā laika spocīgajā foto maratonā.

 • Apbalvoti fotokonkursa uzvarētāji 0

  Pārventas bibliotēkā tika sumināti Ventspils 2021. gada fotokonkursa labāko fotogrāfiju autori. Ventspils Tūrisma informācijas centra (TIC) rīkotais konkurss sasniedza pilngadību – tas notika jau astoņpadsmito gadu un labāko fotoattēlu izlases izstādē piedalās 15 autoru 40 darbi.

 • «Miesnieka» desām – trīs medaļas 7

  Produktu kvalitātes konkursā Mana novada garša 2021 žūrijas augstu novērtējumu guvuši arī Ventspils un mūsu novada uzņēmēju pieteiktie produkti.

 • Aicina balsot par Ventspils 2021. gada fotokonkursa favorītu 4

  Pēc Ventspils 2021. gada fotokonkursa darbu izvērtēšanas, noskaidroti šā gada fotokonkursa 40 labākie fotoattēlu darbi. Konkursa laikā tiek noteikts arī portāla ventspils.lv lietotāju interneta balsojuma uzvarētājs. Ikviens tiek aicināts novērtēt darbus un izvēlēties savu favorītu.

 • Aicina skolēnus piedalīties konkursā un izveidot kalendāru 0

  Ir jau pagājis mēnesis, kad skolās atgriezusies ierastā rosība un roka droši vien ievingrināta ne vien glīti rakstot, bet arī - zīmējot, tādēļ pienācis laiks aicināt visu skolu audzēkņus piedalīties kārtējā zīmējumu konkursā un kopīgiem spēkiem izveidot pārliekamo kalendāru 2022. gadam. Šī gada tēma - Ūdens - mūsu bagātība!

 • Sākas tehnoloģiju konkurss «Ventspils IT izaicinājums 2021» 0

  Ļaujot skolēniem iesildīties citādam jaunajam mācību gadam, mazliet vēlāk nekā citus gadus, 28. septembrī tiks atklāts konkurss ''Ventspils IT izaicinājums 2021''. Cīņa par nebijušu Ventspils valstspilsētas naudas balvu fondu 15 000 EUR apmērā notiks divās tiešsaistes kārtās, tāpēc ikviens var būt pārliecināts, ka veiksmes gadījumā būs iespēja turpināt cīņu finālā.

 • Autobusu vadītāji kārto eksāmenu 1

  Pašvaldības SIA Ventspils reiss šonedēļ organizē autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursu, kas notiek jau 15. gadu pēc kārtas. Viens no pārbaudījumiem konkursa praktiskās braukšanas disciplīnā ir uzbraukšana uz remonta bedres. Šajā un citos uzdevumos no autobusu vadītājiem tiek sagaidīta precizitāte un labas praktiskās iemaņas.