Tēma: Konkurss

 • Noskaidroti Zinātnes un inovāciju centra metu konkursa uzvarētāji 0

  Ventspils pilsētas domē notika Digitālā centra izsludinātā metu konkursa ''Ekspozīcijas idejas koncepcija un īstenošana objektam ''Zinātnes centra jaunbūve Rūpniecības ielā 2, Ventspilī'' pretendentu piedāvājumu devīžu atšifrējumu atvēršanas sēde.

 • Izsludina konkursu «Pilsētas rota 2020» 0

  Ventspils pilsēta Latvijas mērogā zināma kā ziedu galvaspilsēta, kura ik gadu pavasara un vasaras mēnešos priecē ar simtiem krāšņu ziedu kompozīciju visā pilsētā. Krāšņā pilsētas ziedu rota iedvesmo arī pilsētas iedzīvotājus savu piemājas vidi veidot koptu un kvalitatīvu ar visdažādākajām ziedu un kokaugu kompozīcijām.

 • Aicina piedalīties zīmējumu konkursā 0

  Līdz 12. jūnijam mazajiem ventspilniekiem, vecumā no četriem līdz 12 gadiem ir iespēja piedalīties zīmējumu konkursā par tēmu ''Ventspils pludmale manām acīm''.

 • «Ventspils reiss» iesniedz sūdzību par iepirkumu komisijas lēmumu 52

  Iedzīvotāji sociālajos tīklos un citās interneta vietnēs pauž bažas par to, kā nākotnē tiks nodrošināti pasažieru pārvadājumi starppilsētu maršrutos, ko pašlaik apkalpo pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'', kā arī interesējas par uzņēmuma turpmāko rīcību situācijā, kad tiesības veikt šos pārvadājumus konkursa kārtībā piešķirtas citam pārvadātājam.

 • Skolēnus aicinās sacensties STEM jomās 0

  Starptautiskais konkurss radošā tehnoloģiju pielietošanā ''Ventspils IT izaicinājums'' šogad norisināsies jau 5. reizi un, lai arī starta signāls tiks dots 2. septembrī, aktīva gatavošanās konkursam notiek jau tagad.

 • «Ventspils reisu» izslēdz no pārvadājumiem 55

  Iespējams, nākamos desmit gadus ventspilniekiem vajadzēs braukt uz Rīgu un citām pilsētām ar Talsu autotransporta, nevis Ventspils reisa uzņēmuma autobusiem. Ventspilnieki iecerējuši apstrīdēt iepirkumu konkursa rezultātus, jo tajā Ventspils reiss neieguva valsts pasūtījumu strappilsētu pasažieru pārvadājumu veikšanai.

 • Pastare: pastkastīte priecē mūs un garāmgājējus 5

  Ventspilī, Patversmes ielā, kādas mājas vārtiņus rotā ļoti krāšņa un šim gadalaikam atbilstoša pastkastīte. Sekojot aicinājumam piedalīties akcijā ''ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!'', ar savu pastkastītes stāstu dalījās ventspilniece Agnese Pastare.

 • Paziņojums par konkursa izsludināšanu 0

  Lai risinātu īres mājokļu pieejamības problēmu, Ventspils pilsētas dome saskaņā ar 2020. gada 3. aprīlī apstiprināto nolikumu nr. 2 Īres dzīvojamo māju Ventspilī jaunbūvju projektu līdzfinansēšanas konkurss, izsludina Īres dzīvojamo māju Ventspilī jaunbūvju projektu līdzfinansēšanas konkursa 1. kārtu.

 • Piedalies akcijā «ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!» 6

  Šajā visiem tik sarežģītajā, trauksmes un pārdomu pilnajā laikā ''BILŽU BIROJS'' aicina saglabāt možu garu, nedaudz "izkrāsot" savu ikdienu, piedaloties akcijā ''ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!'' un kļūstot par mūzikas un mākslas festivāla ''BILDES 2020'' neklātienes dalībnieku.

 • Aicina piedalīties konkursā «Ventspils bibliotēkai 100» 0

  Šis gads Ventspils bibliotēkai ir ļoti nozīmīgs. Lai sekmētu ārpusskolas izglītību, pirms 100 gadiem, 1920. gada 9. martā, Ventspilī tika atvērta pirmā publiskā pašvaldības bibliotēka - Ventspils pilsētas bibliotēka.

 • Aizvadīta skatuves runas konkursa Ventspils kārta 0

  Jaunrades namā norisinājās skatuves runas konkursa Ventspils pilsētas atlases kārta. Konkursā kopumā piedalījās 62 dalībnieki no Ventspils vispārējās izglītības iestāžu 1. līdz 12. klasēm un Ventspils Tehnikuma.

 • Konkursā «Balsis 2020» iegūti augstākās pakāpes diplomi 0

  Centra sākumskolas zēnu vokālais ansamblis un Kultūras centra vokālais ansamblis ''Mazā prinča planēta'' piedalījās Valsts izglītības satura centra organizētā vokālās mūzikas konkursa ''Balsis 2020'' Kurzemes novada kārtā, kas notika Kuldīgā.