Tēma: Konkurss

 • Iemūžini zīmējumos pilsētu 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' aicina visus Ventspils vispārizglītojošo skolu 1.-12. klašu audzēkņus piedalīties konkursā ''Manas pilsētas 730 gadi'' un izcīnīt labas balvas gan sev, gan savai klasei.

 • Muzejs aicina piedalīties konkursā 0

  Herberta Dorbes daiļradē nozīmīgu vietu ieņem darbi bērniem - dzejoļi un pasakas, kas rakstīti ar dzejniekam piemītošu atjautību, mīlestību un bērnu pasaules izpratni. To vidū īpaši iemīļota ir H. Dorbes grāmata ''Tas notika Kaķpēdiņu bulvārī'', kas pirmizdevumu piedzīvoja 1971. gadā.

 • Sākusies balsošana par ģimenei draudzīgāko pašvaldību 16

  Lai noteiktu labākās pašvaldības, kas nodrošina lielāko atbalstu, daudzveidīgākos un pieejamākos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem, kopš 2017. gada tiek realizēta programma ''Ģimenei draudzīga pašvaldība''.

 • Izmaiņas tehnoloģiju konkursa norisē 0

  Epidemioloģiskā situācija konkursa ''Ventspils IT izaicinājums 2020'' norises valstīs Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Somijā kļūst arvien stingrāka, tāpēc, lai rūpētos par skolēnu drošību un ievērotu noteiktos ierobežojums, šogad konkurss 4. - 12. klases skolēniem tiks organizēts tikai tiešsaistē.

 • Ventspils skolām «izaicinājumā» iespēja iegūt papildus balvas 0

  Konkursa ''Ventspils IT izaicinājums'' organizatori ir parūpējušies, lai Ventspils pilsētas skolām dalība izaicinājumā būtu vēl motivējošāka. Ventspils skolām ir ne tikai iespēja cīnīties par Ventspils Digitālā centra tehnoloģiju darbnīcām 2000 EUR vērtībā, bet arī piedalīties papildus konkursā ar iespēju iegūt Ventspils Izglītības pārvaldes sarūpētas balvas.

 • Organizē ikgadējo autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursu 0

  8. un 15.septembrī pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' uzņēmuma bāzē Robežu ielā 7 organizē autobusu vadītāju profesionālās meistarības konkursu, kura laikā autobusu vadītājiem jāparāda gan praktiskā iemaņas dažādās ar tiešo darbu saistītās jomās, gan teorētiskās zināšanas Ceļu satiksmes noteikumos.