Tēma: Konkurss

 • Digitālais centrs aicina «Iedegt eglīti» 0

  Ar mērķi sveikt svētkos un sagādāt prieku saviem draugiem, partneriem, klientiem un sociālo tīklu sekotājiem, Ventspils Digitālais centrs sarūpējis digitālu izaicinājumu - spēli par Ziemassvētku tēmu, kurā piedaloties būs iespēja iegūt vērtīgu balvu no ''Daba laba'' - dāvanu karti 300 EUR vērtībā.

 • Aicina piedalīties fotokonkursā 2

  Ventspils pilsētas pašvaldības programmas ''Ventspils - mazulim draudzīga pilsēta'' ietvaros tiek rīkots fotokonkurss ''Mazais ventspilnieks'' par tēmu ''Mazuļa ziemas prieki Ventspilī''.

 • Konkursā par prāmju satiksmes nodrošināšanu neviens nav pieteicies 1

  Igaunijas Sāremā pašvaldības mēģinājums beidzot atrast prāmju satiksmes operatoru maršrutā starp starp Mentu ostu Sāmsalā un Ventspili atkal cietis neveiksmi - tās izsludinātajā konkursā nav saņemts neviens pieteikums, vēsta laikraksts "Saarte Haal".

 • Izsludina noformējuma konkursu «Ziemassvētki 2020» 0

  Lai Ziemassvētku laiks Ventspils pilsētā būtu īpašs un skaists, ikviens ventspilnieks tiek aicināts piedalīties pilsētas Ziemassvētku rotas veidošanā, svētkiem sapošot savas mājas un darba vietas.

 • Noslēdzies konkurss «Kurzemes prozas lasījumi 2020» 0

  Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju māja sadarbībā ar Ventspils bibliotēku jau vienpadsmito reizi rīkoja ''Kurzemes prozas lasījumus''. Šogad, ņemot vērā valstī noteiktos stingros aizliegumus, tika labots konkursa nolikums un pirmo reizi darbu lasījumi notika attālināti, tos iesūtot video formātā. 

 • Izsludināta pieteikšanās konkursā «Labākais darbā ar jaunatni 2020» 0

  Lai izteiktu atzinību pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, jauniešu centriem, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veica darbu ar jaunatni par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā, Izglītības un zinātnes ministrija organizē konkursu ''Labākais darbā ar jaunatni 2020''.

 • Zināmi Ventspils 2020. gada Fotoattēlu konkursa laureāti 0

  Noslēdzies Ventspils 2020. gada fotokonkurss un noskaidroti labāko fotogrāfiju autori gan Reklāmas, gan Mākslas fotogrāfiju kategorijās. Fotokonkurss norisinās jau 17. gadu, šogad 369 fotoattēlus konkursam kopumā iesniedza 27 autori, savukārt izstādē piedalās 16 autoru 40 labākie darbi.

 • Noskaidroti konkursa «Ventspils IT izaicinājums» finālisti 0

  Konkursa ''Ventspils IT izaicinājums'' žūrija ir izvērtējusi konkursa dalībnieku iesniegtos 1. kārtas darbus, noskaidrojot finālistus, kuriem būs iespēja cīnīties par vērienīgo naudas balvas fondu 12 000 EUR apmērā.

 • Skolēnus aicina piedalīties konkursā 0

  Latviešu valodas aģentūra (LVA) ir izsludinājusi ikgadējo skolēnu radošo darbu konkursu, kurā šī gada tēma ir "Mans grāmatplaukta stāsts", informēja LVA pārstāvji.

 • Zīmējumu konkurss iegūst necerēti lielu atsaucību 0

  Herberta Dorbes memoriālais muzejs ''Senču putekļi'' un māksliniece Agnese Rudzīte rudens brīvlaikā aicināja bērnus piedalīties kaķu zīmējumu konkursā, lai atgādinātu lasītājiem, ka Herberta Dorbes daiļradē nozīmīgu vietu ieņem darbi bērniem - īpaši iemīļota ir rakstnieka grāmata ''Tas notika Kaķpēdiņu bulvārī'', kur notikumi risinās kaķu skolā.

 • Noslēgusies konkursa «Ventspils IT izaicinājums» 1. kārta 0

  Noslēgusies pieteikšanās un gatavo darbu iesniegšana konkursam ''Ventspils IT izaicinājums 2020''.  Neskatoties uz epidemioloģisko situāciju Latvijā un pasaulē, šogad kopumā konkursā reģistrējušās 280 komandas - tie ir 1120 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

 • Iemūžini zīmējumos pilsētu 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' aicina visus Ventspils vispārizglītojošo skolu 1.-12. klašu audzēkņus piedalīties konkursā ''Manas pilsētas 730 gadi'' un izcīnīt labas balvas gan sev, gan savai klasei.