Tēma: Konkurss

 • Skates «Gada labākā būve Latvijā 2021» žūrija viesojās Ventspilī 0

  Skates ''Gada labākā būve Latvijā 2021'' žūrija 11. maijā apskatīja sabiedriskos, ražošanas un infrastruktūras objektus Ventspilī, Liepājā un Saldū. Ekspertu iespaidus apkopojis žūrijas vadītājs Normunds Grinbergs, Latvijas Būvnieku asociācijas valdes priekšsēdētājs.

 • Aicina piedalīties foto konkursā – Latvija. Ventspils. Es 0

  Ventspils Tehnikuma pašpārvalde aicina visus radošos un fotografēt mīlošos piedalīties foto konkursā ''Latvija. Ventspils. Es''. Bildēs jābūt redzamām emocijām, mīlestībai pret mūsu valsti, pilsētu, tās iedzīvotājiem un dabu.

 • Ar medaļām noslēgusies Tehnikuma dalība «Skills Latvia 2022» konkursā 0

  Ķīpsalas izstāžu kompleksā Rīgā jau 5. gadu pēc kārtas noritēja jauno profesionāļu meistarības konkursa Skills Latvia 2022 fināls, kurā piedalījās arī Ventspils Tehnikuma audzēkņi. Tehnikuma pārstāvji startēja piecās nominācijās, no kurām trijās saņēma pilnu medaļu komplektu.

 • Apbalvoti “DigITiņš 2022” uzvarētāji 0

  Noslēdzies Ventspils Digitālā centrā rīkotais tehnoloģiju konkurss skolēniem “DigITiņš”, kurā Ventspils skolu audzēkņiem bija iespēja pierādīt savas prasmes un zināšanas tehnoloģiju pielietošanā un iegūt balvas. Šogad konkursā piedalījās vairāk nekā 80 skolēnu no dažādām Ventspils skolām.

 • «Venda» iegūst pirmās vietas starptautiskos konkursos (VIDEO) 0

  Nesot pasaulē ne tikai savu, bet arī Latvijas un Ventspils vārdu, Kultūras centra sieviešu koris ''Venda'' ar video Ērika Ešenvalda dziesmai ''Spring, The Sweet Spring'' ieguvis divas 1. vietas starptautiskos tiešsaistes konkursos – ''Under the skies of Australia'' (Austrālija) un ''American charm'' (ASV).

 • Jaunieši rīko erudīcijas turnīru 0

  Jaunieši izmanto Ventspils Jauniešu mājas sniegtās iespējas un realizēs ilgi loloto ieceri par erudīcijas konkursu. Spēlē varēs piedalīties ikviens interesents neatkarīgi no vecuma gan individuāli, gan komandā. Tā notiks tiešraidē no Jauniešu mājas studijas un piedalīties būs iespējams attālināti.

 • Muzejs saņēmis Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu projektu konkursā 0

  Ventspils muzejs regulāri piedalās Valsts kultūrkapitāla fonda projektu un mērķprogrammu, kā arī reģionālo mērķprogrammu konkursos. Šogad Valsts kultūrkapitāla fonda projektu konkursa I kārtā un Muzeju nozares mērķprogrammu konkursā Ventspils muzejs saņēma atbalstu trim projektiem par kopējo summu EUR8770.

 • Izsludina konkursu par finansiālu atbalstu sporta projektiem 0

  Lai veicinātu iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu un sporta attīstību, sekmētu sporta organizāciju, sevišķu vērību veltot bērnu un jauniešu sporta aktivitāšu nodrošināšanai, Ventspils pilsētas domes Sporta pārvalde izsludina konkursu par finansiālu atbalstu 2022. gada sporta projektiem.

 • Noskaidroti svētku noformējuma konkursa uzvarētāji 3

  Ir noslēdzies Ventspils valstspilsētas pašvaldības rīkotais konkurss ''Ziemassvētki 2021'', kura ietvaros tika vērtēti svētku noformējumi ēku fasādēm, skatlogiem un pagalmiem Ventspils pilsētā. Konkursam šogad tika pieteikti 26 svētku noformējumi.

 • Aicina rotāt egles ar dabas materiāliem un piedalīties konkursā 0

  Ventspils muzejs, sadarbībā ar z/s ''Bērziņi'', vēlas, lai šie Ziemassvētki nāk ar labām domām un pateicību, novērtējot, cik daudz skaista daba mums devusi, tāpēc aicina piedalīties konkursā par skaistāk izrotāto egli ar dabas materiāliem.

 • Mūzikas vidusskolas audzēkņiem panākumi starptautiskā konkursā 0

  Ventspils Mūzikas vidusskolas vokālās nodaļas audzēkņi guvuši teicamus panākumus I Starptautiskā Alfrēda Feila jauno dziedātāju tautasdziesmu konkursā. Šogad konkursā piedalījās vairāk nekā 80 bērni un jaunieši no Latvijas, Baltkrievijas, Moldovas, Krievijas, Ukrainas, Lietuvas, Igaunijas, Izraēlas un Vācijas.

 • Izsludina noformējuma konkursu «Ziemassvētki 2021» 0

  Kopīgi radot un vairojot Ziemassvētku noskaņu Ventspils pilsētā, ikviens ventspilnieks tiek aicināts svētkiem sapost savas mājas un darba vietas. Lai izteiktu atzinību par skaisti noformētām ēkām, skatlogiem un pagalmiem, Ventspils valstspilsētas pašvaldība, kā ik gadu, organizē svētku noformējuma konkursu ''Ziemassvētki 2021''.