Tēma: Konkurss

 • IKT pilotprojekta konkursam piesaistīti mentori dalīsies ar idejām 0

  Uzņēmējiem tiek dota lieliska iespēja piedalīties Ventspils IKT pilotprojektu konkursā un saņemt līdzfinansējumu savas biznesa idejas tehnoloģiju jomā īstenošanai, bet, lai uzzinātu vairāk par konkursa sniegtajām iespējām, kā arī par iespējamiem virzieniem Digitālais centrs organizē pasākumu Ventspils #TecUP.

 • VeA students ieguvis otro vietu tulkotāju konkursā 0

  12. aprīlī noslēdzies ikgadējais valodu uzņēmuma ''Skrivanek Baltic'' rīkotais konkurss Latvijas augstskolu studentiem ''Labākais jaunais tulkotājs 2021'', kurā otro vietu ieguvis Ventspils Augstskolas students Andrejs Štrāls.

 • Noslēgusies konkursa «Digitālais maratons» otrā kārta 2

  Konkursa ''Digitālais maratons'' marta kārta ''STEM mēnesis'' ir noslēgusies, un Ventspils Digitālā centra žūrija ir novērtējusi dalībnieku iesniegtos darbus, nosakot, kuram uzdevumu izpildē ir veicies vislabāk.

 • Skolēni aicināti piedalīties attālinātās mācīšanās atziņu konkursā 1

  Pēdējais gads ikvienam - gan lielam, gan mazam - ir nesis pamatīgas pārmaiņas.  Lai noskaidrotu pašu skolēnu redzējumu, kas attālinātās mācīšanās laikā ir grūts un kas patīkams, tiek izsludināts skolēnu atziņu konkurss ''Mācos pats!''. Galvenajās balvās skolēniem - trīs jauni portatīvie datori.

 • Ziemu baudīja slēpošanas kalnā 0

  Ventspilniece Marija Volkova lēmumu piedalīties ventasbalss.lv organizētajā ziemas prieku baudīšanas fotokonkursā pieņēma patiešām strauji – ar bērniem atpūšoties Lemberga hūtē, pamanīja tādu iespēja un tūlīt arī nosūtīja jaunākos foto.

 • Pasiekstes vējdzirnavām otrā vieta konkursā «Dižprojekts 2020» 2

  Latvijas lauku partnerību balvai "Dižprojekts" šogad tika izvirzīti 29 ilgtspējīgi, radoši un praktiski projekti no visas Latvijas. Tie ir vietējo rīcības grupu lepošanās stāsti, kuri iedvesmo vietējos iedzīvotājus reģionos rīkoties un īstenot vietējai teritorijai nozīmīgus risinājumus.

 • Vēlējās padalīties ar savu ziemas prieku 1

  Portāla ventasbalss.lv organizētajā ziemas prieku baudīšanas fotokonkursā vienu no Ventas Balss suvenīru komplektiem saņēma talsnieks Ivars Koloda, kurš arī ikdienā ir regulārs gan laikraksta, gan ziņu portāla lasītājs.

 • Noskaidroti radošākie Lemberga hūtes sezonas noslēguma nobraucieni 6

  Lai ar jautrību sirdī atvadītos no ziemas sezonas, kas Lemberga hūtē ilga 46 dienas bez pārtraukumiem, aktīvās atpūtas cienītāji tika aicināti veikt atraktīvus nobraucienus pa kalna nogāzi, izveidot savu sezonas noslēguma brauciena video un iesūtīt to balsošanai.

 • Tilts kļuvis par laureātu būvniecības konkursā 4

  Gājēju tilta pār Irbes upi atjaunošana pamanīta konkursā "Latvijas Būvniecības gada balva 2020". Objekts kļuvis par laureātu nominācijā "Teritorijas labiekārtojums", tādēļ pašvaldībai 12. martā jāpiedalās apbalvošanas pasākumā Rīgā.