Tēma: Konkurss

 • Noslēdzies “Ventspils Groove 2023” 1

  Pēc trīs gadu piespiedu pārtraukuma ar Valsts kultūrkapitāla fonda, Jersika Records, Ventspils zinātnes centra VIZIUM, ziedu salona “Zelta Zieds”, Rock Distribution un JVLMA atbalstu atkal norisinājās Latvijas mūzikas skolu, vidusskolu un interešu izglītības centru solistu, instrumentālo un vokāli instrumentālo ansambļu konkurss “Ventspils Groove 2023”.

 • Aicina dot vārdu roņu meitenei 9

  Ventspils valstspilsētas pašvaldība jau ilggadēji finansiāli atbalsta Rīgas Nacionālajā Zooloģiskajā dārzā mītošo roņu uzturēšanu un rehabilitāciju, tādēļ zoodārzs uzticējis mazajiem ventspilniekiem īpaši svarīgu uzdevumu - rast piemērotāko vārdu jaunajai roņu meitenei.

 • Aicina piedalīties konkursā 0

  Sākot ar 20. martu, reizi mēnesī līdz gada beigām, sociālā tīkla “Facebook” lietotāji aicināti piedalīties Ventspils bibliotēkas rīkotajā konkursā “Lībiešu kultūras mantojums”.

 • Dejotājiem godalgotas vietas konkursā 0

  Ventspils Kultūras centra mūsdienu deju studijas ''Prieks'' kolektīvi ar panākumiem piedalījās Starptautiskā horeogrāfijas festivālā - konkursā ''TERPSIHORA'', kurš notika pagājušās nedēļas nogalē Rīgā.

 • Izsludina konkursu par finansiālu atbalstu 2023.gada sporta projektiem 0

  Lai veicinātu iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu un sporta attīstību, sevišķu vērību veltot bērnu un jauniešu sporta aktivitāšu nodrošināšanai, Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils Sporta pārvalde” izsludina konkursu par finansiālu atbalstu 2023.gada sporta projektiem.

 • Ziemassvētku dziesmu konkursā iegūst Zelta diplomu 0

  8. janvārī Daugavpilī notika IV Starptautiskā jauno dziedātāju Ziemassvētku dziesmu konkursa fināls. Pavisam konkursā piedalījās 78 dalībnieki – solisti, dueti, ansambļi un kori dažādās vecuma grupās no piecām valstīm – Bulgārijas Latvijas, Lietuvas, Moldovas un Ukrainas. 

 • Notiek pieteikšanās noformējuma konkursam ''Ziemassvētki 2022'' 0

  Ventspils iedzīvotāji tiek aicināti radoši piedalīties savas pilsētas Ziemassvētku noskaņas radīšanā, izrotājot mājas un darba vietas. Lai izteiktu atzinību par skaisti noformētiem skatlogiem, ēku fasādēm un priekšlaukumiem, Ventspils valstspilsētas pašvaldība organizē ikgadējo svētku noformējuma konkursu ''Ziemassvētki 2022''.

 • Noskaidros labāko tirgotāju 2

  Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS) organizē ikgadējo konkursu ''Latvijas Labākais tirgotājs''. Konkursa mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, - motivējot apkalpojošā personāla individuālo ieguldījumu.

 • Panākumi Starptautiskā jauno pianistu konkursā 0

  Ar godalgotām vietām no 11. Rīgas Starptautiskā jauno pianistu konkursa atgriezušies Ventspils Centra sākumskolas audzēkņi. Konkurss norisinājās Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē un tajā muzicēja 30 jaunie pianisti no Čehijas, Igaunijas, Latvijas, Polijas, Somijas, Šveices, Ukrainas un Vācijas.

 • Noslēgsies literāro darbu konkurss ''Pe mums ventiņes'' 0

  Piektdien, Amatu mājā noslēgsies šī gada konkurss literāro darbu radīšanā tāmnieku dialektā. Rakstnieka Herberta Dorbes muzejs šādu konkursu rīko septīto reizi kopš 2004. gada. Līdz šim konkursam darbus iesūtījuši vecāka gadagājuma cilvēki, kuri bērnībā paši runājuši dialektā vai dzirdējuši, kā to dara vecāki vai vecvecāki.

 • Labiekārtošanas kombināts izsludina zīmējumu konkursu 0

  Māksla – lielisks veids, kā pateikt ar vārdiem nepasakāmo, nomainot simtiem vārdu pret košām krāsām un ļaujoties sajūtām. Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' organizē zīmējumu konkursu skolēniem, rosinot krāsās ietērpt domas par mūsu esošajām dabas vērtībām un paust idejas šo vērtību saglabāšanai nākamajām paaudzēm.

 • Izsludina ''Kurzemes prozas lasījumus 2022'' 0

  Ventspils bibliotēka sadarbībā ar Ventspils Starptautisko Rakstnieku un tulkotāju māju jau 13. reizi izsludina konkursu ''Kurzemes prozas lasījumi 2022''.

 • ''Ventspils IT izaicinājums 2022'' eksperimentē un aicina uz VIZIUM 0

  Starts tiek dots jau septītajam konkursam ''Ventspils IT izaicinājums 2022'', kas skolēniem ir kļuvis jau par labu tradīciju un gaidītu notikumu rudenī. Un kā gan nē, jo konkurss skolēniem dod iespēju radoši izpausties, apliecināt savu varēšanu starptautiskā, Baltijas valstu, mērogā un cīnīties par ievērojamu naudas balvu fondu – turpat 13 000 EUR.

 • TestDevLab aicina piedalīties IT konkursā 0

  IT uzņēmums ''TestDevLab'' aicina piedalīties IT konkursā ''Testers Challenge 2022'', kas tiešsaistē norisināsies no 30. septembra līdz 10. oktobrim. Tas ir tehnisks IT erudīcijas konkurss, kura gaitā dalībnieki varēs pārbaudīt savas tehniskās zināšanas un loģiskās spriešanas spējas.