Tēma: Konkurss

 • ''Prieks'' no konkursa atgriežas ar panākumiem 0

  Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās Valsts Izglītības satura centra rīkotais Kurzemes novada radošais mūsdienu deju konkurss, kurš pulcēja deju kolektīvus, vadītājus un horeogrāfus no visas Kurzemes. Ventspils Kultūras centra deju studija “Prieks” konkursā ieguva gan Augstākās pakāpes, gan arī II pakāpes novērtējumu.

 • Jaunieši rada idejas savai pilsētai 0

  Noslēdzies konkurss, kurā jaunieši bija aicināti iesniegt savas idejas, ko īstenot Ventspilī, tādējādi kopīgi veidojot jaunatnei draudzīgu pilsētu.

 • Ventspils IT izaicinājuma 1. kārta tuvojas noslēgumam 0

  Radošais tehnoloģiju konkurss skolēniem no 1. līdz 12. klasei, kas šogad savijies ar zaļās domāšanas tēmām, tika izsludināts septembra beigās, un šobrīd noslēgumam tuvojas konkursa attālinātā – atlases kārta. Bet joprojām ir pietiekami daudz laika, lai paveiktu uzdevumu un cīnītos par ceļazīmi uz finālu Ventspilī un naudas balvu fondu – 13 000 EUR.

 • Sākas zīmējumu konkurss skolēniem 2024. gada kalendāra izveidei 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina Ventspils pilsētas un novada skolu audzēkņus piedalīties tradicionālajā gada nogales zīmējumu konkursā, kas šogad tiek veltīts tēmai “Ūdens krāsās!”. Radošāko darbu autoriem būs iespēja ne tikai laimēt vērtīgas balvas sev un savai klasei, bet arī redzēt savu zīmējumu jaunajā 2024. gada kalendārā.

 • ''Jūras akmentiņi'' iegūst uzvaras Palangā 0

  Septembra beigās Palangas koncertu hallē noslēdzās starptautiskais Lietuvas televīzijas LRT rīkotais konkurss ''Palangas talantu līga 2023'', kurš tiek rīkots jau otro gadu. Mūsu valsti un pilsētu konkursā ar izciliem panākumiem pārstāvēja pop-studijas ''Jūras akmentiņi'' audzēkņi.

 • Sākas konkurss “Ventspils IT izaicinājums 2023” 0

  īdz ar rudens iestāšanos, 25. septembrī, starts tiek dots ikgadējam – nu jau astotajam – Baltijas mēroga konkursam skolēniem no 1. līdz 12. klasei “Ventspils IT izaicinājums 2023”. Lai arī galvenais akcents joprojām ir tehnoloģiju radošais pielietojums, šogad konteksts ir līdz šim nebijis un izaicinošs – skolēni tiek aicināti domāt zaļi!

 • Mūzikas vidusskolas audzēknis uzvar nozīmīgā starptautiskā konkursā 0

  Ikgadējo konkursu Italy Percussion Competition 20th Edition rīko Itālijas Perkusīvās mākslas biedrība par žūrijas locekļiem izvēloties prominentus sitamistrumentālistus no visas pasaules. Arī konkursa dalībnieki pārstāv dažādas Āzijas, Amerikas un Eiropas valstis.

 • Iespēja jauniešiem radoši izpausties konkursā - Tava ideja Ventspils pilsētai! 2

  Nereti no Ventspils jauniešiem ir dzirdams, ka te, Ventspilī, jau nekas nenotiek. Jā, ir pulciņi, ir interešu izglītība, bet tas jau mazajiem, lielajiem nekas stilīgs nav. Bet, kā lai pieauguši prāti, kas lemj par pilsētas attīstību, uzzina par to, kas jaunietim liekas stilīgs? Tam ir paredzēts ideju konkurss - Tava ideja Ventspils pilsētai.

 • Aicina balsot par skaistāko dārzu Ventspilī 0

  Ikviens tiek aicināts balsojuma veidā izteikt savu simpātiju par šī gada skaistāko individuāli dzīvojamās mājas vai komersanta teritoriju, Ventspils valstspilsētas pašvaldības organizētā konkursa ''Pilsētas rota 2023'' ietvaros.

 • Jūras akmentiņiem panākumi Spānijas konkursā 0

  Spānijas kūrortpilsētā Loreta de Marā norisinājās sestais mūzikas konkurss ''Summer Talent League 2023''. Ar izciliem panākumiem un kopvērtējumā iegūtu Grand Prix konkursā piedalījās popstudijas ''Jūras akmentiņi'' audzēkņi.

 • Pagarina pieteikšanos konkursam ''Pilsētas rota 2023'' 3

  Ventspils Komunālā pārvalde līdz 10. jūlijam pagarinājusi pieteikšanos konkursam ''Pilsētas rota 2023'', kurā ik gadu tiek novērtēti skaistākie un sakoptākie individuālo dzīvojamo māju un komersantu dārzi.

 • Līdz 15. jūnijam aicina pieteikties konkursam ''Pilsētas rota 2023'' 0

  Jau 23. gadu pēc kārtas Ventspilī norisināsies daiļdārznieku iecienītais konkurss ''Pilsētas rota 2023'', kurā aicināts piedalīties ikviens dārza īpašnieks un komersants, lai atzinīgi novērtētu ieguldīto darbu dārza ainavas veidošanā un sakopšanā.

 • „Jūras akmentiņi” gūst panākumus konkursā Tukumā 0

  Starptautiskais konkurss “Tonis pustonis” notiek Tukumā kopš 1996. gada. Šogad konkursā piedalījās ne tikai dziedātāji no Latvijas, bet arī no Lietuvas un Igaunijas. Attālums starp Ventspili un Tukumu nav liels, tāpēc popstudijas “Jūras akmentiņi” audzēkņi ar labiem panākumiem šajā konkursā piedalījās ļoti kuplā skaitā – kopā 5 grupas un 4 solisti.