Tēma: Konkurss

 • Koris ''Līvzeme'' starptautiskā koru konkursā iegūst 2. vietu 1

  Lietuvas pilsētā Kauņā 12. reizi norisinājās starptautiskais koru festivāls “Kaunas Cantat”, kurā ar izciliem panākumiem piedalījās arī Kultūras centra jauktais koris “Līvzeme” diriģentes Astras Plostnieces vadībā.

 • Sākusies pieteikšanās konkursam ''Pilsētas rota 2024'' 1

  Sākusies pieteikšanās daiļdārznieku iecienītajam un gada zaļākajam konkursam ”Pilsētas rota 2024”. Ventspils skaisto dārzu īpašnieki aicināti pieteikties konkursam un parādīt savus skaistos dārzus, jo tas kalpo kā iedvesmas avots citiem, kuri vēl meklē idejas vai motivāciju sava dārza veidošanā.

 • Novērtē ''Jūras akmentiņu'' sniegumu 0

  Noslēdzies starptautiskais vokālais konkurss ''Tonis pustonis-2024'' Tukumā. Šogad Pop-studiju ''Jūras akmentiņi'' pārstāvēja četras grupas divās vecuma kategorijās: 7-9 gadi un 10-13 gadi un divas solistes. Pavisam konkursā piedalījās 14 grupas no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām, kā arī pārstāvji no Igaunijas un Lietuvas.

 • Tehnikuma audzēknes izcīna zelta medaļas 0

  11. maijā Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētajā nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā SkillsLatvia 2024 noskaidroti godalgoto vietu ieguvēji un labākie jaunie talanti 20 prasmju konkursos. Ventspils tehnikuma audzēknes Avigeja Doronina un Mona Gabriela Gorsvāne konkursā izcīnījušas zelta medaļas.

 • Notiks konkurss ''Pilsētas rota 2024'' 0

  Jau 24. reizi pēc kārtas Ventspilī norisināsies daiļdārznieku iecienītais konkurss ''Pilsētas rota 2024'', kurā aicināti piedalīties ikviens individuālās dzīvojamās mājas teritorijas un dārza īpašnieks, kurš vēlas parādīt citiem sava darba augļus – ar mīlestību un čaklu darbu izveidoto zaļo un ziedošo paradīzes stūrīti.

 • Apglezno putnu būrīšus 0

  Ventspils Mākslas skola sadarbībā ar Vides uzraudzības nodaļu un Izglītības pārvaldi 2023./2024. mācību gada 2. pusgadā organizēja vides izglītības vizuālās mākslas konkursu “Latvijas apdraudētie un aizsargājamie putni”, kur piedalīties tika aicināti Ventspils vispārizglītojošo skolu, profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestāžu izglītojamie un pedagogi.

 • ''Jūras akmentiņiem'' panākumi jauno vokālistu konkursos 0

  Popstudijas “Jūras akmentiņi” dalībnieki aizvadītajās nedēļās aktīvi piedalījušies vairākos jauno vokālistu konkursos. Godalgotas vietas iegūtas gan Ādažos notikušajā konkursā “Zelta balss 2024”, gan arī Īslīcē aizritējušā starptautiskajā konkursā “Aprīļa pilieni 2024”.

 • ''Prieks'' atgriežas no konkursa ar labiem rezultātiem 0

  5. aprīlī Ventspils deju studija “Prieks” pilnā sastāvā pārstāvēja mūsu pilsētu un ar labiem panākumiem startēja starptautiskajā mūsdienu deju konkursā - festivālā “Deju ritmi 2024”. Kopā festivāls pulcēja ap 900 dejotāju no Latvijas un Lietuvas, kas veidoja spēcīgu konkurenci.

 • Skolēni tiek aicināti piedalīties konkursā ''Mana veselīgā ēdienkarte'' 0

  Sacensību gars ir lieliska motivācija zināšanu apguvei, tāpēc Lauku atbalsta dienests sadarbībā ar Ventspils Augsto tehnoloģiju parku aicina 1.- 4. klašu skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā “Mana veselīgā ēdienkarte”, kas tiek organizēts kā viena no programmas “Piens un augļi skolai” aktivitātēm.

 • Naudas balvu ziedo atbalsta centram ''Cimdiņš'' āra trenažieru iegādei 0

  “Narvesen” (“Reitan Convenience Latvia”) franšīzes ņēmēja Iveta Tamuža-Širmane iekšējā konkursā “Vietējie līderi” (Local Hero Program) iegūto naudas balvu ziedojusi nodibinājumam “Atbalsta centrs ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām “Cimdiņš””, palīdzot īstenot ilgi kāroto sapni par āra trenažieriem un iespēju nodarboties ar sportu visa gada garumā.

 • Deju studijai ''Prieks'' panākumi starptautiskās deju sacensībās 0

  Aizvadītās nedēļas nogalē ar labiem panākumiem mūsdienu deju studijas "Prieks" dejotāji pārstāvēja mūsu pilsētu starptautiskajās deju sacensībās "Tukums Cup 2024". Divās no trim sacensību dienām mūsu dejotāji startēja solo, improvizācijas un A līmeņa formāciju nominācijās.

 • Novads izsludina projektu konkursu uzņēmējdarbības attīstībai 0

  Ventspils novada pašvaldība izsludina pieteikšanos projektu konkursam “Solis 2024”, tādējādi finansiāli atbalstot Ventspils novada uzņēmēju iniciatīvu realizēšanu uzņēmējdarbības attīstībā. Projektu konkursa finansējums ir 15 000 eiro. Vienam projektam maksimālais piešķiramais apjoms ir 3000 eiro.

 • Centra sākumskolai panākumi konkursā 0

  Kuldīgā norisinājās Kurzemes reģiona Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāls – konkurss „No baroka līdz rokam”. Ventspils pilsētas skolēnu un jauniešu kolektīvi ieguva izcilus rezultātus.

 • Brīvostas pārvalde slēgs 18 reklāmas līgumus ar kultūras un sporta organizācijām 0

  Jau ceturto gadu pēc kārtas Ventspils brīvostas pārvalde izsludina projektu konkursus par Ventspils brīvostas pārvaldes reklāmu kultūras pasākumos un sporta sacensībās un pasākumos. Pēc konkursa pieteikumu izvērtēšanas Ventspils brīvostas pārvalde nolēmusi 2024. gadā slēgt reklāmas līgumus ar sešām kultūras un 12 sporta organizācijām.