Turpinot vērienīgu darbu pie daudzdzīvokļu māju iekšpagalmu uzlabošanas pilsētā, Sarkanmuižas dambī 21 ir uzsākti pagalma labiekārtošanas būvniecības darbi.

Pamatojoties uz Sarkanmuižas dambja 21 mājas apsaimniekotāja PSIA ''Ventspils nekustamie īpašumi'' pieteikumu un māju iedzīvotāju kopsapulces lēmuma pamatu, p.i iestāde ''Komunālā pārvalde'' organizēja būviepirkumu paredzētam apjomam.

Minētajā iekšpagalmā tiks veikta 609 m2 brauktuves un 14 autostāvvietu izbūve betona bruģakmens segumā, lietusūdens savākšanas notekas izbūve, gājēju zonas izbūve uz mājas ieejas mezgliem, kā arī jauna energoefektīva LED apgaismojuma izbūve.

Iedzīvotāji, kuri vēlas savā daudzdzīvokļu māju iekšpagalmā veikt labiekārtojuma darbus, var vērsties pie sava mājas apsaimniekotāja ar lūgumu organizēt mājas kopsapulci, lai kopīgi ar mājas iedzīvotājiem lemtu par nepieciešamajiem labiekārtojuma darbiem. Uz kopsapulces lēmuma pamata, mājas apsaimniekotājam ar savu iesniegumu ir jāvēršas pilsētas domē, lai pieteiktos uz pašvaldības līdzfinansējumu labiekārtojuma darbiem.

Līdzfinansējumam var pieteikt šādas aktivitātes:
- ietvju jaunbūve, pārbūve vai atjaunošana - 80% apmērā no izmaksām;
- brauktuves un/vai stāvlaukuma jaunbūve, pārbūve vai atjaunošana - 50% apmērā izmaksām;
- apgaismojuma jaunbūve, pārbūve vai atjaunošana - 75% apmērā no izmaksām;
-  piesaistītā zemesgabala labiekārtojums (bērnu rotaļu laukuma, soliņu un atkritumu urnu, atkritumu konteineru laukumu, zālienu jaunbūve, pārbūve vai atjaunošana) - 75% apmērā no izmaksām;
- būvprojekta izstrāde - 50% apmērā no izmaksām;
- brauktuves, ietves un/vai stāvlaukuma esošā seguma izlases remonts – 80% apmērā no izmaksām;
- būvuzraudzības veikšana – 50 % apmērā no izmaksām;
- autoruzraudzības veikšana – 50 % apmērā no izmaksām ar nosacījumu, ka izmaksas summa nepārsniedz 10% no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: