Tēma: Būvdarbi

 • Būvēs disku golfa laukumu 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes Ekonomikas un budžeta komisija atbalstījusi projekta “Disku golfa laukuma izveide Saules ielā 145/149, Ventspilī” īstenošanu, paredzot šogad Ventspilī izbūvēt brīvpieejas disku golfa laukumu.

 • Noslēgušies Ostas ielas atjaunošanas darbi 5

  Sestdien, 4. maijā, atkal satiksmei tiks atvērta Ostas iela Ventspilī posmā no Jāņa līdz Dārzu ielai. Ostas ielas atjaunošana izmaksāja 2,23 miljonus eiro un ir pēdējais posms Ventspils brīvostas pārvaldes īstenotajā ostas pievedceļu atjaunošanas projektā, ko līdzfinansēja Eiropas Savienības Kohēzijas fonds.

 • Pārbūvē autoceļa posmu no Ventspils līdz Ancei 0

  Kopš pērnā gada ir pieejami programmas “Eiropas Savienības (ES) Attīstības un noturības mehānisms (ANM)” līdzekļi. Kurzemes reģionā šogad ar ANM finansējuma atbalstu pārbūvē arī autoceļa Ventspils–Dundaga (P77) posmu no Ventspils līdz Ancei (7,38.–13,53. km).

 • Vairākos ceļu posmos sākušies būvdarbi 0

  Šopavasar 11 valsts autoceļu posmos ir sākušie būvdarbi, tāpēc jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, informē "Latvijas valsts ceļi". Sākti darbi sešos reģionālo autoceļu posmos, divos - uz vietējiem ceļiem, kā arī darbi notiek uz trim tiltiem.

 • Sāk pārbūvēt reģionālā autoceļa Ventspils-Kolka posmu 4

  Reģionālā autoceļa Ventspils-Kolka (P124) posmā no Ventspils šosejas (A10) līdz pagriezienam uz Liepeni no pirmdienas līdz šā gada beigām ieviesti satiksmes ierobežojumi, informē "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāvji.

 • Atjaunos dzīvojamo māju Vecpilsētā 3

  Vecpilsētā, Kuģinieku ielā 7, plānots pārbūvēt ilgstoši neizmantotu ēku, izveidojot tajā 13 dzīvokļus, no kuriem lielākā daļa būs pieejami īrei. To paredz starp pašvaldību un nekustamā īpašuma attīstītāju SIA D63 noslēgtais finansēšanas līgums pašvaldības organizētajā ēku atjaunošanas līdzfinansēšanas konkursā.

 • Renovē Katoļu ielas stadionu 5

  Šogad uzsākti futbola stadiona Katoļu ielā 40 renovācijas darbi. Vasarā laukumam uzklāts jauns mākslīgā zāliena segums, līdz novembra beigām tiks uzstādīts energoefektīvs stadiona apgaismojums, bet tuvākajos gados plānota jaunu ģērbtuvju būvniecība.

 • Turpinās Ostas ielas pārbūve 3

  Ostas ielas posmā, kura pārbūve šosezon mainījusi ierasto satiksmi Ventspils promenādē un vecpilsētā, jau pabeigti lielākie konstrukciju un komunikāciju ierīkošanas darbi un oktobra sākumā sāksies ielas bruģēšana. Saskaņā ar būvdarbu līgumu, būvniekam SIA “VIA” visi pārbūves darbi jāpabeidz līdz gada beigām.

 • Vēl viens jauns jumts 0

  Līdz novembra beigām plānots pabeigt jumta seguma nomaiņu daudzstāvu dzīvojamai ēkai Lielājā prospektā 18. Galvenie veicamie darbi - atsevišku koka konstrukciju nomaiņa un papildināšana, jauna jumta seguma, teknes un notekrenes montāža, paredzēts uzstādīt arī jumta drošības stiprinājumu, sniega barjeru un citus jumta elementus.

 • Uzsāks Kuldīgas ielas posma pārbūvi 0

  Tiks uzsākta Kuldīgas ielas pārbūve posmā no Jēkaba ielas līdz Baldones ielai, paredzot ne tikai pārbūvēt brauktuves segumu un gājēju pāreju, bet arī izbūvēt apvienoto gājēju un velobraucēju celiņu un energoefektīvu LED ielas apgaismojumu.

 • Būvdarbi slimnīcā tuvojas izskaņai 0

  Ventspils slimnīcā drīzumā tiks pabeigta vērienīgā Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas un Laboratorijas pārbūve. Projekts paredz būtiskas izmaiņas, kas saistītas ar nodaļas paplašināšanu un pacientu plūsmu nodalīšanu.