Tēma: Būvdarbi

 • Saņems Gāliņciema sabiedriskā centra atslēgas 0

  Būvniecības valsts kontroles birojs 27. janvārī izsniedza aktu par objekta ''Daudzfunkcionālā pakalpojumu centra jaunbūve un teritorijas labiekārtošana Gāliņciemā, Ventspilī, Kuldīgas ielā 138'' pieņemšanu ekspluatācijai.

 • Pilnībā pabeigta ''VIZIUM'' ēkas būvniecības projektu realizācija 0

  Līdz ar šī gada sākumu Ventspilī ir pilnībā pabeigta projektu ''Zinātnes centra jaunbūve Rūpniecības ielā 2, Ventspilī'' un ''Daudzfunkcionālā inovāciju centra jaunbūve, revitalizējot degradēto teritoriju Rūpniecības ielā 2, Ventspilī'' realizācija, veiksmīgi sasniedzot projektā izvirzītos rādītājus.

 • Pārbūve norit atbilstoši plānotajam grafikam 7

  Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā aktīvi turpinās darbs pie pavasarī uzsāktās Uzņemšanas nodaļas un Laboratorijas pārbūves. Topošās Uzņemšanas nodaļas 1. stāva līmenī pabeigti sienu karkasu izbūves darbi un pārseguma paneļu montāža, kā arī turpinās nodaļas 2. stāva un grīdu konstrukciju izbūve.

 • Noslēgušies plānotie ostas pievedceļu būvdarbi 0

  Ar 17. oktobri plānots atvērt satiksmi pēc Ventspils brīvostas pārvaldes pasūtījuma atjaunotajā Kaiju ielā, līdz ar ko arī 2022. gadā plānotie pievedceļu atjaunošanas darbi būs noslēgušies.

 • Uz ceļiem turpinās aktīvi būvdarbi 0

  Kopumā valsts autoceļu tīklā vairāk nekā 50 posmos turpinās aktīvi būvdarbi, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāvji. Ceļu būvdarbi turpinās uz Daugavpils, Ventspils, Bauskas, Jelgavas un Vidzemes šosejām. Uz Daugavpils, Bauskas un Ventspils šosejām darbi notiek vairākos posmos.

 • Medus ielā uzsākta lietus ūdens kanalizācijas tīklu izbūve 3

  Pateicoties Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes finansējumam, Medus ielā ir uzsākta tranšejas rakšana un cauruļu montāža, lai izbūvētu jaunu lietus ūdens kanalizācijas tīklu, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Tērauda un Medus ielā notiks būvdarbi 0

  Pilsētas dome pieņēma lēmumu izbūvēt brauktuvi un maģistrālo grāvi perspektīvā Tērauda ielas posmā, kā arī jaunu lietus ūdens kanalizācijas sistēmu Medus ielas posmā.

 • Uz laiku tiks atvērta brauktuve Šķērsu ielā 1A 0

  Sakarā ar būvmateriālu piegādes kavēšanos, iedzīvotāju ērtībām uz laiku tiks atvērta brauktuve transportlīdzekļu kustībai, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Staldzenes ielā atjaunos brauktuves segumu 5

  Sākot ar 30. jūniju, Staldzenes ielā atsevišķos ielas posmos no Bangu ielas līdz Jaunupes ielai tiks uzsākti brauktuves seguma atjaunošanas darbi, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Brīvosta atjauno priekšostas krasta nostiprinājumu 0

  Ventspils brīvostā pilnā sparā turpinās priekšostas krasta nostiprinājumu atjaunošana no Ziemeļu mola līdz pat ''Baltic Coal terminal'' aptuveni 740 metru garumā, kas izmaksās gandrīz 2 miljonus eiro.

 • Ventspils poliklīnika pilnveido Kuldīgas ielas doktorātu 0

  Pašvaldības SIA Ventspils poliklīnika parakstījusi līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par jauna, Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstīta projekta īstenošanu, kas paredz līdz šī gada beigām atjaunot telpas abās ģimenes ārstu praksēs Kuldīgas ielas doktorātā.