Tēma: Būvdarbi

 • Vēl viens jauns jumts 0

  Līdz novembra beigām plānots pabeigt jumta seguma nomaiņu daudzstāvu dzīvojamai ēkai Lielājā prospektā 18. Galvenie veicamie darbi - atsevišku koka konstrukciju nomaiņa un papildināšana, jauna jumta seguma, teknes un notekrenes montāža, paredzēts uzstādīt arī jumta drošības stiprinājumu, sniega barjeru un citus jumta elementus.

 • Uzsāks Kuldīgas ielas posma pārbūvi 0

  Tiks uzsākta Kuldīgas ielas pārbūve posmā no Jēkaba ielas līdz Baldones ielai, paredzot ne tikai pārbūvēt brauktuves segumu un gājēju pāreju, bet arī izbūvēt apvienoto gājēju un velobraucēju celiņu un energoefektīvu LED ielas apgaismojumu.

 • Būvdarbi slimnīcā tuvojas izskaņai 0

  Ventspils slimnīcā drīzumā tiks pabeigta vērienīgā Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas un Laboratorijas pārbūve. Projekts paredz būtiskas izmaiņas, kas saistītas ar nodaļas paplašināšanu un pacientu plūsmu nodalīšanu.

 • Pašvaldība atbalsta projektu ielu posmu atjaunošanai 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome ir atbalstījusi projektu “Dzintaru ielas posma no Uzvaras ielas līdz Ventas upes tiltam, Ventspilī, asfalta seguma un viadukta šuvju pārbūve” un „Lielā prospekta posma no Lāčplēša ielas līdz Ventas tiltam un Rūpniecības ielai, Ventspilī, asfalta seguma un Prāmju un Pils ielu krustojuma, Ventspilī, seguma pārbūve” iesniegšanu Valsts pamatbudžeta valsts autoceļu fonda programmas apakšprogrammā “Valsts autoceļu pārvaldīšana, uzturēšana un atjaunošana” atklātajā projektu iesniegumu atlasē.

 • Daļēji slēgs transporta kustību Pļavas ielā 0

  Lai uzlabotu pilsētas lietus ūdens kanalizācijas infrastruktūru, no pirmdienas, 17. jūlija, Pļavas ielā pie Ventspils 1. pamatskolas tiks uzsākti būvniecības darbi, kuru laikā paredzēti satiksmes kustības ierobežojumi.

 • Pļavas ielā tiks uzsākti būvdarbi 0

  Pirmdien, 17. jūlijā, Inženieru ielā pie 1. pamatskolas, Pļavas ielā 27, tiks uzsākti lietus ūdens kanalizācijas pārbūves darbi.

 • Noslēgusies Vīgriežu ielas izbūve 0

  Lai attīstītu pilsētas ielu infrastruktūru un apdzīvojamo teritoriju pieejamību iedzīvotājiem, Ventspilī starp Jēkaba ielu un Vītolu ielu tika izbūvēts jauns ielas posms – Vīgriežu iela, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Labiekārtoti Celtnieku 18 un Embūtes ielas 49 iekšpagalmi 0

  Šonedēļ tika pabeigti vairāki labiekārtošanas būvniecības darbi daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmos Celtnieku ielā 18 un Embūtes ielā 49, kas turpmāk iedzīvotājiem uzlabos dzīves vides kvalitāti ar mūsdienīgu un pieejamu infrastruktūru, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Brīvostā atjauno piestātni 0

  Lai stiprinātu Ventspils brīvostas pozīcijas lejamkravu un ķīmisko kravu pārkraušanā, šogad pēc Ventspils brīvostas pārvaldes pasūtījuma norit Ziemeļu mola teritorijā esošas piestātnes pārbūve. Plānots, ka būvniecības process kopumā izmaksās gandrīz 2 miljonus eiro.

 • Lielā prospektā uzsākta lietus ūdens kanalizācijas pārbūve 4

  Lielā prospekta un Ganību ielas krustojumā ir uzsākta lietus ūdens kanalizācijas pārbūve, tādēļ būvdarbu laikā būs satiksmes ierobežojumi. Lietus ūdens novadīšanas sistēmas pārbūve Lielā prospekta un Ganību ielas krustojumā tiks veikta līdz 23. jūnijam.