Ventspils loka šaušanas sporta bāzē aizvadīts Baltijas Atklātais čempionāts loka šaušanā, kurā piedalījās dalībnieki no astoņiem sporta klubiem. Ventspils sporta klubu ''Odisejs'' pārstāvēja deviņi loka šāvēji trenera Viktora Avsjuka vadībā.

Dalībnieki sacentās rekursīvo (R), neaprīkoto (B) un kompaktloku (C) klasēs.

Par Baltijas čempionu rekursīvā loka klasē kļuva Dāvis Blāze, bet Aleksejam Opoļčenovam 4. vieta. Sieviešu konkurencē Sanitai Lasmanei 3. vieta. Par Baltijas čempioniem MIX rekursīva loka klasē cīņā kļuva Dāvis Blāze ODISEJS/Jeļena Kononova/Amazones, bet Sanita Lasmane/Aleksejs Opolčenovs ierindojas 3. vietā.
Kompaktloka klasē individuāli Irinai Kurganovai 1. vieta, Sergejam Meļeškevičam 2. vieta, MIX cīņā: Irina Kurganova/Sergejs Meļeskevičs – 1. vieta.

4. jūlijā notika iesācēju, bērnu, jauniešu un pieaugušo sacensības ''Kurzemes bulta''.

Divu dienu garumā pasākumā piedalījās 55 sportisti no septiņiem Latvijas klubiem. SK"ODISEJS" pārstāvēja 20 sportisti.

Rekursīva loka klase bērni līdz 10 gadiem – Maksims Odincovs 1. vieta, Ivars Bitels – 3. vieta. Jaunieši: 11-13 gadi – Timurs Sahmanovs 3. vieta. Pieaugušo grupā Dāvim Blāzem – 1. vieta un Sanitai Lasmanei 2. vieta.Kompaktloka klasē uzvaras izcīnīja Artūrs Pūķis un Juris Siders.