Tēma: VNĪ

 • Ar 158 mikropāļiem stiprināti 1. pamatskolas pamati 0

  Ventspils 1. pamatskolā turpinās pamatu pastiprināšanas darbi. Darbus uzsākot, kopā ar konstruktoriem tika pieņemts lēmums pamatus stiprināt ar 158 mikropāļiem, kas šobrīd ir izdarīts. Tālāk sāksies pamatu stiprinājuma konstrukcijas izveide.

 • Nekustamie īpašumi organizē telefonaptauju 12

  Veselu mēnesi PSIA “Ventspils nekustamie īpašumi” organizē pilsētas iedzīvotāju socioloģisko telefonaptauju. Telefonaptaujas mērķis ir uzzināt iedzīvotāju viedokli par sniegtajiem pakalpojumiem un paveikto.

 • Veic ēku energoefektivitātes uzlabošanu 0

  Lielajā prospektā 41, Ventspils top daudzdzīvokļu dzīvojamā māja ar paaugstinātu energoefektivitāti. Ēka iegūs vizuāli skaistu izskatu un energoefektīvu funkcionalitāti. Darbus plānots pabeigt jūlija beigās.

 • Top skaistas bērnudārzu telpas 0

  PII "Saulīte" notiek 1. grupiņas remonts, lai jau rudenī bērni varētu atgriezties estētiski skaistās un funkcionāli labiekārtotās telpās. Paredzēts veikt pilnu 1. grupiņas kosmētisko remontu.

 • Kleinbergs: ''Vadītāja spēku parāda kolektīvs'' 5

  Pirms gandrīz četriem gadiem Armīns Kleinbergs daudzsološu profesionālo karjeru Londonā nomainīja pret mierīgāku dzīvi Ventspilī. Kopš tā brīža viņa dzīvē iezīmējušies divi svarīgi notikumi – viņš pārgājis uz otro vadošo amatu, kļūstot par pašvaldības uzņēmuma Ventspils nekustamie īpašumi (VNĪ) vadītāju, un iegādājies privātmāju, par ko ģimene sapņoja, atgriežoties no Anglijas.

 • Pieejama ES programma māju atjaunošanai 11

  Startējusi kārtējā daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes atbalsta programma. ES finansējuma izmantošana ļaus piesaistīt Eiropas grantu dzīvojamās mājas renovācijai 49% apmērā no būvdarbu izmaksām. VNĪ aicina dzīvokļu īpašniekus izmantot ES līdzfinansējumu savu māju siltināšanai, tādējādi taupot siltumenerģiju un samazinot apkures izmaksas.

 • Var taupīt enerģiju un samazināt rēķinus 0

  Sadārdzinoties energoresursiem, mājsaimniecībām aizvien aktuālāka kļūst siltumenerģijas un elektroenerģijas taupīšana, ar ko tieši saistīta arī maksājumu samazināšanās. Vislabākais kompleksais risinājums ir ēku siltināšana un energoefektivitātes uzlabošana.

 • Noslēdzas apkures sezona 5

  Ņemot vērā laikapstākļu prognozi, pašvaldības SIA ''Ventspils nekustamie īpašumi'' apsaimniekotajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās šonedēļ atslēgs siltumapgādi.

 • Tiek atjaunota 4. vidusskolas zāle 0

  Ventspils 4. vidusskolā šobrīd tiek veikti remontdarbi, atjaunojot skolas aktu zāli. Atjaunojamās aktu zāles kopējā platība ir vairāk kā 253 m² un lielākie darbi tajā jau ir pabeigti.

 • Atkritumu izvešanai vajadzīga jauna pieeja 36

  No 1. decembra daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem mainās norēķinu kārtība ar pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts (VLK) par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem. Iepriekšējo pastāvīgo maksājumu vietā jaunie atkritumu izvešanas rēķini būs atkarīgi no izvestā atkritumu apjoma.

 • Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju ikgadējā apsekošana 0

  Pašvaldības SIA Ventspils nekustamie īpašumi veikusi tās pārvaldībā esošo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju ikgadējo apsekošanu, novērtējot māju tehnisko stāvokli: gan piesaistītā zemesgabala labiekārtojumu, gan mājas konstruktīvos elementus, tostarp ēkas fasādes, pamatus, jumtus, sienas, kāpnes, balkonus, lodžijas, ieejas nojumes, pagrabus un kāpņutelpas, lietusūdens noteksistēmas, kā arī ēkas iekšējos inženiertīklus un iekārtas.

 • VNĪ apsaimniekotajās ēkās pieslēdz apkuri 2

  Pašvaldības SIA ''Ventspils nekustamie īpašumi'' apsaimniekotajās dzīvojamās ēkās šonedēļ sāks pieslēgt apkuri. Tā kā aizvadītajā nedēļā laika apstākļi, īpaši naktīs kļuva jūtami vēsāki, pēc klientu pieprasījuma apkures pieslēgšana tika uzsākta nedzīvojamās ēkās un atsevišķās dzīvojamās mājās.