Tēma: Iekšpagalmi

 • Stādīs kokus Celtnieku ielas 18 iekšpagalmā 0

  Ceturtdien, 14. septembrī, plkst. 17.30 ikviens ventspilnieks un pilsētas viesis tiek aicināts piedalīties kopīgā koku stādīšanas talkā, kas norisināsies daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmā Celtnieku ielā 18.

 • Katoļu ielā 34 uzstādīs pazemes tipa atkritumu konteinerus 0

  Šonedēļ daudzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmā Katoļu ielā 34, Ventspilī tika uzsākti atkritumu laukuma izbūves darbi, lai nākamā nedēļā uzstādītu modernos pazemes atkritumu konteinerus, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Iekšpagalmos uzstāda energoefektīvu LED apgaismojumu 0

  Atsaucoties uz iedzīvotāju ierosinājumiem, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmā Celtnieku ielā 2A ir uzsākta vecā apgaismojuma nomaiņa uz jauniem energoefektīviem LED gaismekļiem, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Labiekārtoti Celtnieku 18 un Embūtes ielas 49 iekšpagalmi 0

  Šonedēļ tika pabeigti vairāki labiekārtošanas būvniecības darbi daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmos Celtnieku ielā 18 un Embūtes ielā 49, kas turpmāk iedzīvotājiem uzlabos dzīves vides kvalitāti ar mūsdienīgu un pieejamu infrastruktūru, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Piešķir līdzfinansējumu septiņu pagalmu labiekārtošanai 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome pieņēma lēmumu piešķirt līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju Brīvības ielā 27, Pils ielā 31 un Ugāles ielā 19, Ventspilī, pagalma labiekārtojuma būvprojekta izstrādei, un Pērkoņu ielā 13, Talsu ielā 3, 11 un 13, Ventspilī, pagalma apgaismojuma laternu nomaiņai.

 • Nenotīrīts sniegs var kavēt atkritumu izvešanu 8

  Ziema iestājusies ne tikai ar prieku bērniem par uzsnigušo sniegu, bet arī ar rūpēm par sasnigušā sniega tīrīšanu. Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' atgādina – lai atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu saņemtu savlaicīgi, no sniega jāattīra gan iebrauktuves, gan konteinera novietnes un laukumi.

 • Vairākos iekšpagalmos veic apgaismojuma nomaiņu 2

  Šonedēļ ir uzsākta energoefektīva LED apgaismojuma uzstādīšana iekšpagalmos Lidotāju ielā, Saldus ielā un Ozolu ielā, Ventspilī, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Stādīs kokus Šķērsu ielas 1A iekšpagalmā 0

  Ar Ventspils pašvaldības līdzfinansējumu šogad tika labiekārtoti kopumā 15 daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmi. Lai svinīgi atzīmētu labiekārtošanas sezonas noslēgumu, sestdien, 24. septembrī, plkst. 11 iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties kopīgā koku stādīšanas talkā iekšpagalmā Šķērsu ielā 1A.

 • Noslēgusies iekšpagalma labiekārtošana Šķērsu ielā 1A 0

  Ar Ventspils domes finansiālu atbalstu ir noslēgušies būvdarbi objektā ''Iekšpagalma seguma pārbūve Šķērsu ielā 1A pie daudzdzīvokļu mājas Siguldas ielā 14, Ventspilī, 1. kārta'', informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Uzsāk iekšpagalma labiekārtošanu Talsu ielā 7 0

  Pateicoties Ventspils pašvaldības piešķirtam līdzfinansējumam, ir uzsākta iekšpagalma labiekārtojuma pārbūve pie daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Talsu ielā 7, informē Ventspils Komunālā pārvalde.