Tēma: Iekšpagalmi

 • Labiekārtos iekšpagalmu Sarkanmuižas dambī 3 0

  Atsaucoties uz daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju ierosinājumiem, ir uzsākti iekšpagalma labiekārtošanas darbi Sarkanmuižas dambī 3, kur tiks veikta bruģakmens seguma brauktuves un gājēju ietves izbūve, izbūvēta jauna lietus ūdens kanalizācijas sistēma un esošo koku vainagu kopšana un lapu krūmu atjaunošana.

 • Iekšpagalmos izbūvēti jauni LED apgaismojumi 0

  Atsaucoties uz iedzīvotāju un māju pārvaldnieku ierosinājumiem, iekšpagalmos Saules ielā, Jūras ielā un Aleksandra ielā ir veikta vecā apgaismojuma nomaiņa uz jauniem energoefektīviem LED gaismekļiem.

 • Aicina uz koku stādīšanu labiekārtotajos iekšpagalmos 3

  Ventspils pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus piedalīties kopīgā koku stādīšanā labiekārtoto iekšpagalmu atklāšanā - otrdien, 1. jūnijā, plkst. 17 iekšpagalmā Dzintaru ielā 34 un plkst. 17.20 iekšpagalmā P.Stradiņa ielā 21, bet 2. jūnijā, plkst. 17 iekšpagalmā J.Poruka ielā 11 un 13.

 • Uzsāks iekšpagalmu labiekārtošanu 18

  Ventspils pašvaldības iestāde ''Komunālā pārvalde'' informē, ka tiks uzsākta iekšpagalmu labiekārtojuma pārbūve J.Poruka ielā 11 un 13, P.Stradiņa ielā 21 un Dzintaru ielā 34.

 • Izbūvēs jaunu rotaļu laukumu 10

  Labiekārtojot pilsētas iekšpagalmu infrastruktūru, tiek ņemtas vērā arī mazāko ventspilnieku un vecāku vēlmes, tādēļ Ventspils p.i. ''Komunālā pārvalde'' ir izsludinājusi publisko iepirkumu ''Bērnu rotaļu laukuma pārbūve Lielajā prospektā 13A, Ventspilī''.

 • Iekšpagalmu remontiem – vēl 213 tūkstoši eiro 1

  Ventspils pilsētas dome nolēmusi piešķirt līdzfinansējumu kopā vairāk nekā 213 000 eiro piecām daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām – Dzintaru ielā 34, Talsu ielā 37, Lielajā prospektā 21, Lielajā prospektā 68 un Paula Stradiņa ielā 14.

 • Gatavojas iekšpagalmu labiekārtošanas būvniecības sezonai 2

  Ventspils pašvaldības iestāde ''Komunālā pārvalde'' ir izsludinājusi iepirkumus 2021. gada būvniecības sezonai par iekšpagalmu labiekārtojuma pārbūvi Lielajā prospektā 68, P.Stradiņa ielā 21 un Dzintaru ielā 34.

 • Aicina uz koku stādīšanu labiekārtotos iekšpagalmos Pārventā 7

  Svētdien, 1. novembrī, Ventspils iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties kopīgā koku stādīšanā par godu labiekārtoto iekšpagalmu svinīgajai atklāšanai: Rindas ielā 50 - plkst. 15.30, Celtnieku ielā 10 - plkst. 16 un Rindas ielā 23 - plkst. 16.30.

 • Atklās labiekārtotos iekšpagalmus 6

  Ventspils pilsētas pašvaldība aicina Ventspils iedzīvotājus piedalīties kopīgā koku stādīšanā labiekārtoto iekšpagalmu svinīgā atklāšanas pasākumā P.Stradiņa ielā 17 ceturtdien, 22. oktobrī plkst. 17.30, un Talsu ielā 48 piektdien, 23. oktobrī plkst. 17 iekšpagalmos.